atixavi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sebabarca - ogarnij sie nie gadaj głupot, podstawowy zawodnik który zdobył z Barceloną wiele trofeów nie nadaje sie i odstaje od reszty druzyny, do tego nie jest na miare Barcelony, śmieszne jest to co piszesz xD
0
nie bardzo łapie wasze teksty o słabym Keicie, według statystyk Castrola (dzieki nowej technologi zbierania statystyk) malijczyk był w tym sezonie lepszy od takich zawodników jak Ballack, Fletcher, Cahill czy nawet Xabi Alonso (podobno w Realu po słabym sezonie sie wywala zawodników śmieszne ;D), widocznie Keita ma w sobie to coś czego wielu nie widzi, ale na szczeście Pep ze swoimi asystentami potrafi to wyciągnąć.
0
Dobry zawodnik jeśli da rade utrzymać poziom do 34 roku to spoko ;D dać mu kontrakt.
0
marny szkoleniowiec nie wygrywa w 2lata 7 trofeów + półfinał LM ;D chyba że uwazasza, że w LM tez nie ma przeciwników i Barca powinna co roku wszystko zdobywać.
0
co to moda na wychowanków? znaczy ze Xavi, Iniesta i Messi lub Puyol czy Pique powinni byc rezerwowymi? czy twoja moda na wychowanków dotyczy tylko sympatii Yaya/Sergio ;D
0
NBA dla Gasola to jeszcze daleka droga, Celtowie z Rondo na czele też mają chrapke na Mistrza ;D Finał NBA zapowiada sie niesamowicie ciekawie.
0
Sissoko by sie zmarnował no niewiem, nie zgodze się, natomiast pytam kim był Yaya Toure zanim do nas nie dołączył? gzie wyrobił sobie nazwisko?
0
niektórym to sie juz w du** poprzewracało - Guardiola zdobył tylko Lige ;D gwarantowane miejsce w składzie HAHA Busquets 3lata temu grał w 4lidze nastepnie zdobył z zespołem wszystko, awansował do reprezentacji do której jest regularnie powoływany, del Bosque mówi o nim, że 'kazdy trener chciałby mieć takiego defensywnego pomocnika' chłopak jedzie na Mistrzostwa Świata i tam też jest faworyzowany bo jest wychowankiem ??? ;D ;D ;D
0
Sissoko - jak najbardziej na tak ;D
0
Marko121 >>> kto kogo oddaje? przecież to Toure chce odejść, nie mozna trzymać graczy którzy sa niezadowoleni ze swojej roli w zespole, jak przyjdzie dobra oferta za Yaya to sprzedać i brać jakiegoś następce za niego, jeśli pogodzi sie ze swoją rolą (raczej niemożliwe) to niech zostaje.
0
ciekawe czy del Bosque na niego postawi na MŚ, powinien mu dac zagrać w którymś sparingu a wtedy wszystko zalezy od naszego Pedrito, trener zobaczy na własne oczy, że Pedro nigdy nie odpuszcza i do tegop pilka zawsze go szuka.
0
*wariacja
0
rynek transferowy to warjacja ;p Villa 40mln di Maria 40mln Yaya za 35mln, Javi Martineza Bilbao na 30mln wycenia ;D
Punkt widzenia Lapcia (przynajmniej tak mi sie wydaje) to trofea przynajmniej tak mówił o Cescu, że zawodnik który przez 6 lat zdobył ze 2-3 trofea nie moze byc za duzo wart bo to nie ma sensu, natomiast Yaya przez ostatnie 3 lata przyczynił sie do wygrania 7 trofeów
0
to tylko wp...;p
ale cena podana jak ktoś chce Yaya to zapraszamy za 35 mlnE mozna kupić godnego następce, zwłaszcza że 'słabiutki' Busquets który jedzie na MŚ go wygryzł ze składu.
0
FanRealu90!
Tevez i Milito to zdobywcy LM potrafia strzelać bramki w waznych meczach, Aguero to rodzina ;D a tak całkiem powaznie to Argentyna ma bardzo mocny atak ale tylko 2 napastnikami deba grać, gdzieś Maradona mówił, że Messi bedzie grał na srodku za napastnikiem Higuainem
0
kamil9040
jak mozna grac bez taktyki i dominować prawie kazdy z 60 rozgrywanych meczów w sezonie? a co do liczą się tylko sukcesy - 7 trofeów w 2 lata ;D + półfinał LM
0
powinni max 50mln a jak Arsenal nie chce to do Valencii moze nam by Silve jeszcze sprzedali.
0
wszystkim tym zawodnikom konczą sie kontrakty, czyli juz od 6 miesiecy mogą podpisywac umowy z innymi klubami, prawda? (chyba jest taki przepis)
a mimio to zaden z nich nie podpisał z nikim umowy tylko czeka na ruch Barcelony, czyli mozliwe, że ci chłopcy chca zostać, ale zaden z nich nie dostanie raczej wiekszych szans na występ niz Jeffren w tym sezonie, ciezki orzech do zgryzienia
0
visca - miałem zadac takie pytanie jak ty ale, 'marnowanie ich potencjału' w tym przypadku chyba nie było żadnej myśl ;D
0
Co by nie zrobił Guardiola bedzie złe (za mało minut dla wychowanków nowych, odejscie Yaya) ;D
a tak serio za duzo mamy tych talentów, najlepszym by było wyjście jak Real zrobił z Granero (sprzedac z opcja odkupienia w ciagu 2-3 lat) musza sie gdzieś ogrywac.
0
emeu
nie powiedzialem, że Yaya sie nie przyczynił do niczego...słowa były bardziej skierowane w strone Keity i Sergio, że nie tylko Yaya zdobył te trofea.
Dalatego nastepnym razem jak bedziesz mial ochote podyskutować to przeczytaj zdanie ze 2 razy (ze zrozumieniem) a nie wyrywasz, kawałek zdania z kontekstu i przypisujesz mi nie moje słowa ;D
0
emeu
sikac nie sikałem , w tamtym meczu Yaya był obrońcą ;p ale co to ma do obiektywizmu, ja pisalem do jednego pana który uwaza ze przy Toure to Keita i Sergio to sa 'pachołki'
0
eito >>> z lamentem rzeczywiście zle to ujełem, niezadowoleni bardziej pasuje, słowo lament było pod wpływem emocji bo przeczytałem słowa jednego z uzytkowników, który stwierdził że Keita i Sergio to sa 'słupki' i Toure powinien grać ;p
0
leito >>> dopiero przeczytałem odpowiedz z poprzedniego tematu, zgadzam sie to sa media nie dajmy sie zwariowac ale ten pan Selcuk naprawde robi takie zamieszanie, że szok, ja bardzo chce aby Yaya został ale Guardiola widzi go jako zmiennika, my nic na to nie poradzimy.
0
leito >>> agent Zlatana raz sie wypowiedział, Guardiola odpowiedział bodaj 'że on nie jest od rozmawiania z agentami' moze Zlatan poruszył agenta bo do konca sezonu Zlatan na rezerwie zmieniony przez Bojana w pierwszej 11-stce i juz od agenta Zlatan nic nie było słychać.
Natomiast agent Toure regularnie wypowiada sie na tematy na które nie powinien, jezeli cos jest nie tak to zawodnik powinien pogadac o tym z trenerem prawda? skoro Toure tego nie komentuje to ja odbieram to tak, że agent i Yaya mówią jednym językiem ;D
0
n7 >>> to dlaczego Toure nie odejdzie? tylko głupie wypowiedzi i lament 'eee....bo Guardiola woli Sergio i Keite' 'eee...bo nie gram duzo'
0
Barcelonista87 >>> z tym starym Keitą co nic nie potrafi i Sergio zespół zdobył 7 trofeów w 2 lata, a ten cudowny, nieoceniony, niesamowity Yaya przyczynił sie do wygrania LM poniewaz w półfinale LM Puyol pauzowal za kartkia a w finale Abidal i Alves, troche obiektywizmu.
0
leito >>> zobacz na stronce najnowszy news, rozumiem agent agentem, ale Toure powinien trzymac go na 'smyczy' sam niech sie wypowie wkoncu, nie wypowiada sie wiec rozumiem, że agent mowi to co sam YAYA myśli (osobiście nie wyobrazam sobie odejścia Toure - ale musi podjac decyzje zostaje i gram dla druzyny albo odchodze), rozumiem ze Yaya gra na maxa ale Keita i Busquets również pracują, na miejsce w składzie.
0
jowunia >>> bardzo mądre słowa, taka prawda.
Los_dawidos >>> Toure nie tyle chce zostać co dostać status nietykalnego w 1 składzie, przy pomocy agenta, Toure musi pokazać, że ma jaja i sie zdecydować.
0
FORZAINTER
z tego miejsca chciałbym pozdrowić kibiców Interu których ma w nosie Mourinho i przechodzi dp prawdziwej ligi Hiszpańskiej ;D