atixavi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w pierwszej połowie gramy 10 na 10 bo Adriano wogóle sie nie włancza do akcji koledzy z nim (prócz klepki z In9iesta) wogóle nie graja jest 1 do zmiany.
0
Teraz tak gada a itak w meczu z nami wystawi rezerwowych, aby podstawowi mieli siły na walke o 2 miejsce z Valencią, Sevillą i Atletico.
0
Na jego nieszczęście Ville, Messiego i Pedro też remis nie kręci ;D
0
gczoo77
Yaya, Keicie do pięt nie dorastał.
0
Hiroshima ten 29 latek jest wypozyczony a nastepnie bedzie kupiony przez Milan za prawie 40 mlnE! gdzie ta paranoja?
0
Nie ma co mu sie dziwić ja też bym sie wkurzył jakbym stracił takiego zawodnika w pomocy xD
0
Ciekawe czy Iniesta jest na rezerwie.
0
9e0r9e - ale my atak mamy obstawiony maksymalnie, Villa-Ibra-Leo do tego tercet Pedro-Bojan-Jeffren dokładajac do tego rotacje w czasie meczu to mamy niezłą pake, dokupic tylko defensywnego pomocnika Javier Mascherano byłby idealny ale wtedy powinnismy zrezygnować z Cesca, przynajmniej w tym roku (Xavi w formie nie da pograć Fabregasowi) xD.
0
mam nadzieje, że Rosell powie Guardioli, że nie ma kasy na obrońców ;p i Caceres zostaje, jako zmiennik Alvesa i naszych środkowych obrońców.
0
Byłem zwolennikiem tego transferu ale co drugi dzień news, Cesc to Cesc tamto bleee...za duzo tego albo chce przyjść albo niech siedzi w Arsenalu, niech podejmie męską decyzje i ją ogłosi.
0
y2m - problemy finansowe to brzmi śmiesznie, zwłaszcza od Rosella który mówi o jakiś problemach a póżniej dodaje, że klub ma obecnie 89mlnE na transfery ;D
0
IceMan - Yaya odszedł bo nie chciał grać dla Barcelony, tak jak mówił Rosell z Guardiola chciali go przekonać aby został ale jezeli zawodnik nie jest pewien, że chce zostać to droga otwarta, i tak był tylko zmiennikiem genialnego Sergio B. ;D
0
Kącik koszykarski ;D to ja tylko powiem, że od przyszłego sezonu 'nowy' wielki zespół bedzie walczył z LA, Bostonem i Orlando o majstra NBA, mianowicie do Dwayne Wade z Miami dołączą LB James i Cris Bosh! paka bedzie niesamowita, pozdrawiam fanów NBA!
0
dać szanse Fontasowi xD
0
Dziwne czasy nastają za Rosella, sam sprzedaje Dime Guardioli mimo, że ten wierzy w Ukraińca.
0
Ciekawe czy Guardiola wiedział, że Dima bedzie sprzedany czy moze to decyzja naszego dyktatora (prezydenta).
0
Jeżeli to nie plota, to po Primo (ładną kwote za niego wyciągnął Rossel, bo chyba Zubi jeszcze w tym transferze nie uczestniczył) a po drugie - Guardiola to świetny trener świadcza o tym jego wyniki ale powinien dostać całkowity zakaz pomysłów transferowych ;D ;D ;D
0
Najlepszy DM swiata, oczywiście zaraz po Sergio B. ;D
0
Panowie eksperci ;p pamiętajcie, mecz meczowi nierówny.
0
Adasinho - rozwiń ten cały świat bo ja też nie widze aby Yaya był lepszy od Sergio, a co do tematu to zainteresuj sie, - Pep chce Yaye ale on boi sie podjąć rywalizacji z Sergio (pewnie tez naczytał się tejkstów ekspertów, że Busi jest faworyzowany bo jest wychowankiem, zupełnie jak Bojan w rywalizacji z Ibrą lol)
0
40mln to przepłacenie ;D - Villa (najlepszy strzelec Europy w ciagu ostatnich 5-6lat).
0
adan23 - popieram w 100% dodam do tego, że Mascherano lepiej ustawia sie w defensywie niż Yaya, Javier cały czas mysli o ustawieniu obronców koryguje je, co da sie zauwazyc podczas meczów MŚ a to duzy + dla pivota.
0
a4tech - pamietamy 'tylko' Makelele był posdtawowym DMem, a Yaya był zmiennikiem Busquetsa ;D
0
Fabregas musi przejsc do Barcelony on jest absolutnym priorytetem, jest spadkobiercą pozycji Xaviego. Cesc bedzie naszym rozgrywajacym na długie lata, cena za niego jest nieistotna on jest bezcenny i pogra u nas pewnie do konca kariery tak myśle.
0
w sumie to (jako fan) wychowany na Barcelonie, prawie jak wychowanek ;p czyli tak ja my
0
a tak serio to po cichu licze na to, że Martin zostanie u nas na prawą obrone jako zmiennik Alvesa, w sumie Caceres odszedł do Juve aby grac a zagrał tam mniej niz w pierwszym sezonie u nas ;p
0
11mlnE za dużo to o czym oni chca rozmawiać ;p za połowe wg.Romy to pewnie bedzie 5mln ;P za taka cene to moga kupić Marcelo z Wisły i im Clebera w pakiecie dołożą hehe.
0
azloe - Cisza przed burzą ;D.
0
swoją drogą Busquets wczoraj pokazał dlaczego Yaya grzeje ławe.
0
a ja bym postawił na Javiego Martineza i nie jestem zwolennikiem tezy, że be Toure sie wszystko zawali ;p