atixavi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a zeby było ciekawiej Puyol w tym sezonie nie zagrał w meczach z Herculesem 0-2, z Bilbao 0-0 i z Mallorca 1-1 moze byc ciekawy mecz do ostatnich minut z Levante.
0
szkoda tej koszulki bo jest swietna jakby dali zamiast białego (jak juz go nikt nie chce? ;P) jakis bardzo jasny szary to byłaby swietna xD
0
tylko jeden ligowy mecz, puchar gralismy jeszcze na Olimpijskim.
0
Gorzkie żale 'the special Five' ciąg dalszy :D po tym 5-0 ten gościu juz nie brzmi tak poważnie hehe
0
Bierq -> dzięki tobie poznałem prawde tego Świata, Real doznał kompletnego nokautu, ośmieszając przy okazji siebie, boskiego Żoze i wkurzając maksymalnie swoich fanów specjalnie, o kurczaki a ja myślałem, że Barca jest dobra o ona pewnie zagrała przeciętny mecz ;D
0
marco9512
nie stresuj sie tak, przybij piątke! i narazie.
0
dzis jestem w pracy do 23, oby mecz sie nie odbył ;p
0
FC Barcelona vs Real Madrid HDTV 1920X1080 C+ LIGA HD (12GB) - dałoby rade to dodać jako torrent?
0
Sergio tu zostanie! Fabregas tez niech zostanie w Arsenalu, wole poczekać na Thiago.
0
nelson25
w sobote z Osasuną dziś z Espanyolem w pucharze Katalonii.
0
tomreal
'nie ma takiej drużyny co by ciągle wygrywała' zaczekaj z takimi osądami ;p w sumie wszystko sie kiedyś kończy tzn.nie było takiej druzyny ale on może już powstała i wygrywa wszystko ;D pozdro.
0
patrysss
ja zainteresowany, a jest taka mozliwość aby do tego dodać komentarz z Canal+ ;D bo komentarz mi sie wczoraj wyjątkowo podobał.
0
Higuain moze niegra ciekawej pilki ale on ma smykałke do bramek, wielki gracz.
0
W ty roku zdeterminowani, a w poprzednich latach nie byli, grunt to profesjonalne podejscie hehe
0
Że kto srna no bez przesady @#$@! jeśli ktoś na prawą strone to tylko iwyłacznie Adriano!
0
przemuch wynik z Alcorcon miażdzy przy porównaniach z Herculesem przegrałes ;p
0
to jest kilkustronnicowy album czy ksiazeczka, ile to ma stron?
0
News dla Mourinho jakto sedziowie ich wspierają ;D
0
jimmyjazz
chyba nie doceniasz pierwszej bramk Bojana jak wział rywala na plecy i znalazł sie w takim gąszczu ;p ech...szkoda słów.
0
ulzyło mi p.Gmoch odszedł mamy szanse na jakies punkty w Atenach ;p
0
caminero dobrze mówisz, ja bym tylko wolał, żeby to Thiago nam wybił z głowy Cesca ;D
0
peppers ma racje co wy sie tak napinacie, EL Polaco co Cie obchodzi zdanie kibiców 'Armatek' ... DNA Barcy to zwykłe powiedzenie.
0
Wielkie dzięki za bramki, i skrót.
0
dzięki po stokroć ;)
0
albo nie ma wątpliwości ;p Thiago genialne zawody, super grał.
0
Dobrze Busquets sie zachował, coraz bardziej lubie naszego Sergio (pogromce Yayów i Mascheranów) xD
0
Odejdzie nic sie nie stanie, zdobyliśmy LM z Oleguerem i Bellettim na prawej obronie, zdobyliśmy ja z Alvesem w kadzre, zdobedziemy i bez niego choc mógłby zostać.
0
Pinto to debeściak, najpierw karny z Mallorca teraz takie coś ;p niesamowity gość.
0
wtyczka
widocznie Abi ma byc dzis naszym jokerem wejdzie w 2 połowie na skrzydło i strzeli ;p
0
Nolito do pierwszej kadry a Bojan niech sie w Barcelonie B ogrywa.