0

a zeby było ciekawiej Puyol w tym sezonie nie zagrał w meczach z Herculesem 0-2, z Bilbao 0-0 i z Mallorca 1-1 moze byc ciekawy mecz do ostatnich minut z Levante.

0

szkoda tej koszulki bo jest swietna jakby dali zamiast białego (jak juz go nikt nie chce? ;P) jakis bardzo jasny szary to byłaby swietna xD

0

tylko jeden ligowy mecz, puchar gralismy jeszcze na Olimpijskim.

0

Gorzkie żale 'the special Five' ciąg dalszy :D po tym 5-0 ten gościu juz nie brzmi tak poważnie hehe

0

Bierq -> dzięki tobie poznałem prawde tego Świata, Real doznał kompletnego nokautu, ośmieszając przy okazji siebie, boskiego Żoze i wkurzając maksymalnie swoich fanów specjalnie, o kurczaki a ja myślałem, że Barca jest dobra o ona pewnie zagrała przeciętny mecz ;D

0

marco9512

nie stresuj sie tak, przybij piątke! i narazie.

0

dzis jestem w pracy do 23, oby mecz sie nie odbył ;p

0

FC Barcelona vs Real Madrid HDTV 1920X1080 C+ LIGA HD (12GB) - dałoby rade to dodać jako torrent?

0

Sergio tu zostanie! Fabregas tez niech zostanie w Arsenalu, wole poczekać na Thiago.

0

nelson25

w sobote z Osasuną dziś z Espanyolem w pucharze Katalonii.

0

tomreal

'nie ma takiej drużyny co by ciągle wygrywała' zaczekaj z takimi osądami ;p w sumie wszystko sie kiedyś kończy tzn.nie było takiej druzyny ale on może już powstała i wygrywa wszystko ;D pozdro.

0

patrysss

ja zainteresowany, a jest taka mozliwość aby do tego dodać komentarz z Canal+ ;D bo komentarz mi sie wczoraj wyjątkowo podobał.

0

Higuain moze niegra ciekawej pilki ale on ma smykałke do bramek, wielki gracz.

0

W ty roku zdeterminowani, a w poprzednich latach nie byli, grunt to profesjonalne podejscie hehe

0

Że kto srna no bez przesady @#$@! jeśli ktoś na prawą strone to tylko iwyłacznie Adriano!

0

przemuch wynik z Alcorcon miażdzy przy porównaniach z Herculesem przegrałes ;p

0

to jest kilkustronnicowy album czy ksiazeczka, ile to ma stron?

0

News dla Mourinho jakto sedziowie ich wspierają ;D

0

jimmyjazz

chyba nie doceniasz pierwszej bramk Bojana jak wział rywala na plecy i znalazł sie w takim gąszczu ;p ech...szkoda słów.

0

ulzyło mi p.Gmoch odszedł mamy szanse na jakies punkty w Atenach ;p

0

caminero dobrze mówisz, ja bym tylko wolał, żeby to Thiago nam wybił z głowy Cesca ;D

0

peppers ma racje co wy sie tak napinacie, EL Polaco co Cie obchodzi zdanie kibiców 'Armatek' ... DNA Barcy to zwykłe powiedzenie.

0

Wielkie dzięki za bramki, i skrót.

0

dzięki po stokroć ;)

0

albo nie ma wątpliwości ;p Thiago genialne zawody, super grał.

0

Dobrze Busquets sie zachował, coraz bardziej lubie naszego Sergio (pogromce Yayów i Mascheranów) xD

0

Odejdzie nic sie nie stanie, zdobyliśmy LM z Oleguerem i Bellettim na prawej obronie, zdobyliśmy ja z Alvesem w kadzre, zdobedziemy i bez niego choc mógłby zostać.

0

Pinto to debeściak, najpierw karny z Mallorca teraz takie coś ;p niesamowity gość.

0

wtyczka

widocznie Abi ma byc dzis naszym jokerem wejdzie w 2 połowie na skrzydło i strzeli ;p

0

Nolito do pierwszej kadry a Bojan niech sie w Barcelonie B ogrywa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?