0

ale czad chłopaki tak to jest jak sie udziela na forum po północy ;D

0

Smutek >>> załapalismy dlatego usmiechy były ;D pozdrawiamy

0

a co do Yaya Touré, jesli ten gosciu chce dostac miejsce w pierwszej 11-za pomocą swojeg o agenta to chyba ma cos nie tak z głową, trace do niego szacunek coraz brdziej, piłkarz pokroju Toure powinien trzymać swojego agenta na 'smyczy' a jezeli ma problem osobiście (piłkarz) to niech pokaze ze ma jaj i sam powie, żę odchodzi a nie bawi sie w kotka i myszke

0

Smutek

co ty za glupoty wypisujesz ;D

0

robertinho

fajnie poczytać coś takiego.Brawa dla Ciebie.

0

edek1992

jako kibic Barcelony życze sobie aby tak jak Zlatan strzelil zwycieskiego gola w Gran Derby, potem nie musi Messi i Pedro resztą się zajmą ;D

0

Filmik z przybycia Davida Villa;

0

Bartush

no dobra masz racje ale to co zrobił Ramos przy bramce na 2-0 z USA to była masakra ;D

0

Valdes jedzie na Mundial ;D

0

Valdes zostaje w domu, Hiszpania ma szanse na MS chyba że Casillas z Ramosem bedą babole jak na pucharze Konfederacji odwalać ;D

0

sevs

zgadzam sie, że niewypalił, ale tak samo jak Ty mam nadzieje, że jednak wypali ;D

co do prezentacji to pewnie linków jutro bedzie w Full, na dzień dzisiejszy niewiele wiadomo pewnie Barca TV pokaze , moze TVCatalunya

0

sevs

te 30 baniek to chyba mydlanych ;D, Dima kosztawał 25mlnE do tego zgodził sie na obniżke swoich zarobków w ciagu 5 lat o 8,2 mlnE w porównaniu z tym co zarobiłby w Sakhtarze, czyli na upartego za tranfer wyszłoby 16mlnE a nie 30mlnE co niektórzy zaokrąglają ;D

0

Nom zdjęcie wyczesane ;D Fabregas 'że ile ku$%@, 90mln!!'

0

El Guaje to znaczy .Chłopiec

0

Raiola - bardzo dobrze powiedzial co ma powiedzieć rozwiał wątpliwości i o to chodzi to jest agent prawdziwy, a nie ten Selcuk od Toure zaraz bedzie plakal, że Yaya miejsca nie ma w podstawowym składzie - Toure powinien go na smyczy trzymać i wkoncu sie samemu określić co on chce...zostać czy odejść

0

Cesc już zrozumiał, że to dobry moment na powrót tylko Arsenal jeszcze tego nie rozumie ;D

rufio28 - angielska prasa to jeden wielki 'syf' jak sie dowiesz czegoś prawdziwego to najpierw to poznaja gazety we Francji, Hiszpania a na końcu angielskie bulwarówki o tym napisza ;D

w sumie jakby nawet Fabregas nie wypalił (transfer)bo Arsenal bedzie robił problemy, to mozna by było sie kolejnemu Davidowi z Valencii przyjrzeć ;D

0

Dani81

http://chomikuj.pl/dominj - katalog główny

0

Blaugrana293

dzięki, przegladalem program TV w internecie ale zapomnialem, że jest taki kanał jak TVPSport ;D

0

szymonst - goal.com w zeszłym roku w lipcu potwierdził, że Villa jest piłkarzem Barcelony ;D jakoś nie mam do nich zaufania ;D

Nie wie ktoś czy jakaś stacja TV pokazuje dziś finał pucharu Hiszpanii?

0

szymonst - racja, mamy skrzydła ładnie obsadzone zakładając, że moze tam grć Messi, Pedro, Bojan, Jeffren i Villa ;D do tego bodaj Lyon sie interesował Hazardem, ale tam była cena zaporowa postawiona bodaj 30mlnE ;p

0

Pyrzo_Barca

z tego co wyczytałem to Villa pasuje do profilu gry FCB potrafi wychodzic z głębi pola i jest cos o schodzeniu ze skrzydła na środek, mi sie wydaje, że Ibra dostaje szanse na środku jak bedzie słaby to Bojan gra [w sumie Bojan dopiero 19 lat - beda z niego ludzie]

0

szymonst - moze w rezerwach ;D

0

tak pozaty na oficjalnej stronie FCB jest obszerny wywiad z Txikim o kadrze na sezon 2010-2011 w którym to mówi m.in, że Ibrahimovic nie jest na sprzedaż ;D

0

LeoMessi1989 - popieram Ibra powinien dostać szanse, nawet musi zostać bo zespół ma byc wzmocniony, szersza kadra a nie odejdzie Henry, Ibra a dojdzie Villa i co, jedyny napastnik na rezerwie to bedzie Bojan ;D dla mnie to osłabienie

0

Zielony1992

Mi sie wydaje, że Iniesta to za wysokie progi dla Fabregasa ;D

0

http://skpd-hd-football.blogspot.com/

pod tym adresem kryje sie, blog na którym znajduje sie link do Torrentu uzytkownika solskjaer85, jest to mecz Barcelona vs Valladoli HD 720 (waga ok.5GB), komentarz fajny USA ;D ESPN, jakość Super, jest tez celebracja ale krótka wersja z nagrana reklama w srodku, pozdrawiam

Co do tematu to; Yes Yes Yes David Yes ;D

0

Culé a muerte - wiekszosc sie skupiala na lidze i Mistrzostwie, na transfery czas przyszedl po sezonie, a Villa mial byc nasz juz rok temu wiadomo jak sie skonczylo ;D , a słyszłeś coś o Silvie bo dzisiaj bodaj na MD padlo jego nazwisko, myślisz że Barcelona pozostanie na zakupach w Valencii?

0

Culé a muerte - wiekszosc sie skupiala na lidze i Mistrzostwie, na transfery czas przyszedl po sezonie, a Villa mial byc nasz juz rok temu wiadomo jak sie skonczylo ;D , a słyszłeś coś o Silvie bo dzisiaj bodaj na MD padlo jego nazwisko, myślisz że Barcelona pozostanie na zakupach w Valencii?

0

leito

zaczne od tego lubie Toure, cenie go, ogladam wszystkie mecze (jak nie live to powtorki) a jak juz wspomniales o podstawowym Toure w zeszlym sezonie zagral 2 mecze wiecej w lidze niz w tym sezonie, j gdyby nie kartki Puyol, Alves to by go w finale LM nie było taka prawda.

Yaya Toure jest wielkim pilkarzem ale niapewno jest do zastąpienia

0

jezeli Yaya chce odejść to jego sprawa, nikt mu miejsca w pierwszej jedenastce nie da od tak sobie [co poniektórzy sobie wyobrazają, że Toure powinien byc podstawowym zawodnikiem śmieszne to jest, on jest Pivotem od niego wymaga sie wsparcia obronie, ustawiania sie w defensywie Busi jest w tym lepszy od Toure], albo chce zostac i walczyc albo niech odchodzi, i na litość ludzie broniąc Toure starajncie sie nie porównywać sytuacji Barcelona-Toure do Real-Makelele bo to dwa zupełnie inne przypadki Makelele był podstawowym zawodnikiem Realu jego pewnym punktem, Yaya jest 'zadaniowcem' do łatania dziur

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?