atixavi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale czad chłopaki tak to jest jak sie udziela na forum po północy ;D
0
Smutek >>> załapalismy dlatego usmiechy były ;D pozdrawiamy
0
a co do Yaya Touré, jesli ten gosciu chce dostac miejsce w pierwszej 11-za pomocą swojeg o agenta to chyba ma cos nie tak z głową, trace do niego szacunek coraz brdziej, piłkarz pokroju Toure powinien trzymać swojego agenta na 'smyczy' a jezeli ma problem osobiście (piłkarz) to niech pokaze ze ma jaj i sam powie, żę odchodzi a nie bawi sie w kotka i myszke
0
Smutek
co ty za glupoty wypisujesz ;D
0
robertinho
fajnie poczytać coś takiego.Brawa dla Ciebie.
0
edek1992
jako kibic Barcelony życze sobie aby tak jak Zlatan strzelil zwycieskiego gola w Gran Derby, potem nie musi Messi i Pedro resztą się zajmą ;D
0
Filmik z przybycia Davida Villa;
0
Bartush
no dobra masz racje ale to co zrobił Ramos przy bramce na 2-0 z USA to była masakra ;D
0
Valdes jedzie na Mundial ;D
0
Valdes zostaje w domu, Hiszpania ma szanse na MS chyba że Casillas z Ramosem bedą babole jak na pucharze Konfederacji odwalać ;D
0
sevs
zgadzam sie, że niewypalił, ale tak samo jak Ty mam nadzieje, że jednak wypali ;D
co do prezentacji to pewnie linków jutro bedzie w Full, na dzień dzisiejszy niewiele wiadomo pewnie Barca TV pokaze , moze TVCatalunya
0
sevs
te 30 baniek to chyba mydlanych ;D, Dima kosztawał 25mlnE do tego zgodził sie na obniżke swoich zarobków w ciagu 5 lat o 8,2 mlnE w porównaniu z tym co zarobiłby w Sakhtarze, czyli na upartego za tranfer wyszłoby 16mlnE a nie 30mlnE co niektórzy zaokrąglają ;D
0
Nom zdjęcie wyczesane ;D Fabregas 'że ile ku$%@, 90mln!!'
0
El Guaje to znaczy .Chłopiec
0
Raiola - bardzo dobrze powiedzial co ma powiedzieć rozwiał wątpliwości i o to chodzi to jest agent prawdziwy, a nie ten Selcuk od Toure zaraz bedzie plakal, że Yaya miejsca nie ma w podstawowym składzie - Toure powinien go na smyczy trzymać i wkoncu sie samemu określić co on chce...zostać czy odejść
0
Cesc już zrozumiał, że to dobry moment na powrót tylko Arsenal jeszcze tego nie rozumie ;D
rufio28 - angielska prasa to jeden wielki 'syf' jak sie dowiesz czegoś prawdziwego to najpierw to poznaja gazety we Francji, Hiszpania a na końcu angielskie bulwarówki o tym napisza ;D
w sumie jakby nawet Fabregas nie wypalił (transfer)bo Arsenal bedzie robił problemy, to mozna by było sie kolejnemu Davidowi z Valencii przyjrzeć ;D
0
Dani81
http://chomikuj.pl/dominj - katalog główny
0
Blaugrana293
dzięki, przegladalem program TV w internecie ale zapomnialem, że jest taki kanał jak TVPSport ;D
0
szymonst - goal.com w zeszłym roku w lipcu potwierdził, że Villa jest piłkarzem Barcelony ;D jakoś nie mam do nich zaufania ;D
Nie wie ktoś czy jakaś stacja TV pokazuje dziś finał pucharu Hiszpanii?
0
szymonst - racja, mamy skrzydła ładnie obsadzone zakładając, że moze tam grć Messi, Pedro, Bojan, Jeffren i Villa ;D do tego bodaj Lyon sie interesował Hazardem, ale tam była cena zaporowa postawiona bodaj 30mlnE ;p
0
Pyrzo_Barca
z tego co wyczytałem to Villa pasuje do profilu gry FCB potrafi wychodzic z głębi pola i jest cos o schodzeniu ze skrzydła na środek, mi sie wydaje, że Ibra dostaje szanse na środku jak bedzie słaby to Bojan gra [w sumie Bojan dopiero 19 lat - beda z niego ludzie]
0
szymonst - moze w rezerwach ;D
0
tak pozaty na oficjalnej stronie FCB jest obszerny wywiad z Txikim o kadrze na sezon 2010-2011 w którym to mówi m.in, że Ibrahimovic nie jest na sprzedaż ;D
0
LeoMessi1989 - popieram Ibra powinien dostać szanse, nawet musi zostać bo zespół ma byc wzmocniony, szersza kadra a nie odejdzie Henry, Ibra a dojdzie Villa i co, jedyny napastnik na rezerwie to bedzie Bojan ;D dla mnie to osłabienie
0
Zielony1992
Mi sie wydaje, że Iniesta to za wysokie progi dla Fabregasa ;D
0
http://skpd-hd-football.blogspot.com/
pod tym adresem kryje sie, blog na którym znajduje sie link do Torrentu uzytkownika solskjaer85, jest to mecz Barcelona vs Valladoli HD 720 (waga ok.5GB), komentarz fajny USA ;D ESPN, jakość Super, jest tez celebracja ale krótka wersja z nagrana reklama w srodku, pozdrawiam
Co do tematu to; Yes Yes Yes David Yes ;D
0
Culé a muerte - wiekszosc sie skupiala na lidze i Mistrzostwie, na transfery czas przyszedl po sezonie, a Villa mial byc nasz juz rok temu wiadomo jak sie skonczylo ;D , a słyszłeś coś o Silvie bo dzisiaj bodaj na MD padlo jego nazwisko, myślisz że Barcelona pozostanie na zakupach w Valencii?
0
Culé a muerte - wiekszosc sie skupiala na lidze i Mistrzostwie, na transfery czas przyszedl po sezonie, a Villa mial byc nasz juz rok temu wiadomo jak sie skonczylo ;D , a słyszłeś coś o Silvie bo dzisiaj bodaj na MD padlo jego nazwisko, myślisz że Barcelona pozostanie na zakupach w Valencii?
0
leito
zaczne od tego lubie Toure, cenie go, ogladam wszystkie mecze (jak nie live to powtorki) a jak juz wspomniales o podstawowym Toure w zeszlym sezonie zagral 2 mecze wiecej w lidze niz w tym sezonie, j gdyby nie kartki Puyol, Alves to by go w finale LM nie było taka prawda.
Yaya Toure jest wielkim pilkarzem ale niapewno jest do zastąpienia
0
jezeli Yaya chce odejść to jego sprawa, nikt mu miejsca w pierwszej jedenastce nie da od tak sobie [co poniektórzy sobie wyobrazają, że Toure powinien byc podstawowym zawodnikiem śmieszne to jest, on jest Pivotem od niego wymaga sie wsparcia obronie, ustawiania sie w defensywie Busi jest w tym lepszy od Toure], albo chce zostac i walczyc albo niech odchodzi, i na litość ludzie broniąc Toure starajncie sie nie porównywać sytuacji Barcelona-Toure do Real-Makelele bo to dwa zupełnie inne przypadki Makelele był podstawowym zawodnikiem Realu jego pewnym punktem, Yaya jest 'zadaniowcem' do łatania dziur