0

Powiem tak na wstepie przesadzili i to ostro, ale z drugiej strony Mourinho obraza ludzi swoimi wypowiedziami i musi sie liczyc z konsekfencjami tego, tamta dzicz co go zaatakowala przesadziła tak samo jak Mou przesadził z arbitrem Friskiem któremu skonczył kariere głupimi wypowiedziami.

0

Dwa gole do Bernabeu - Inter napewno zrobi wszystko aby to były jednak 4 gole lub nawet 5, przypominam, że jedna Bramka Interu naprawde moze wszystko skomplikowac Vamos Blaugrana

0

mushi25

ten gosciu co mowisz napewno zajmie miajsce na trybunach lub przed TV, ważne aby Ibrahimović zagrał od pierwszych minut bo to nasz najlepszy napastnik środkowy

0

slipdog

Albiol z Ramosem sa lepsza para stoperów od Lucio i Samuela a dwie bramy puścili ;D

0

Jesteśmy Barcelonie winni tą wiare, oni graja dla naszej radości i mocno wierze, że tą radość otrzymamy również w środe Vamos Blaugrana!

0

sezon ogórkowy...juz? ;D

0

Wierzę!

0

Kosmo

poprostu dobra atmosfera w szatni druzyna jest blisko siebie ;D

0

panprezes

Real wygra badzmy obiektywni, nawet jak Valencia bedzie w superformie, nie oczekujmy cudów od druzyny która z nami na Camp Nou dostaje średnio 3 czy 4 bramkami

0

bolinho89

a meczów z Espanyolem w zeszlym i tym sezonie 1-0 nie widziales pewnie chciales 4-0 5-0?? jakby 1-0 sie skonczylo to bys skakal a tertaz winnegho szukasz...bar$% z ciebie

0

barcam23 taki sam sklad gral z Realem, wtedy pasowalo? żałosny jestes

0

jak zwykle Espanyol stawia bardzo ciezkie warunki, IBRA do ataku bo cienko to wygląda

0

nie wiem czy to testowanie, Maxwell w Intwrze grywał Ofensywego lewego pomocnika, moze chlopak ma potencjał w ataku ;D

0

+ Duzo szczęścia ;D

0

Mecz był przedluzony o 12 minut z powodu lekkiej awantury na stadionie, kibice Espanyolu chcieli wymierzyc sprawiedliwość ;D i bramka naszych z karnego, radość z kibicamie Ahh...atmosfera była gorąca ;D

0

bindiBarca

pełna zgoda jeśli chodzi o ogół jego kariery ;D myślałem, że chodziło tylko o jago odejście z Barcelony.

pozdrawiam

0

bindiBarca

Messi zawsze tak gra ;D juz w zeszłym sezonie była podobna sytuacja również z Depor miał Etoo mimo to sam popędził, we wczorajszej sytuacji Pedro (lub Bojan mi sie wydawalo ze tam biegł) zdaje mi sie ze był na spalonym, w zespole nie mamy killera takiego jak Etoo rok temu dlatetgo Messi przejmuje jego role, nawet w drugiej polowie gdy Pedro miał okazje strzalu oddal go Messiemu, druzyna gra na Leo a Leo podkresl, że to dzieki kolegom zdobywa indywidualne trofea ;D

A największym zdrajcą wg. mnie był nasz ex kapitan Figo, ehh...

0

Super mecz ze ścieżką dżwiękową do wyboru ;) ciężko będzie to przebić, czy planujecie w najbliższym czasie wydać mecz z możliwością wyboru kamery z której chcemy oglądać ? ;D ;D ;D

Dzięki za wstawke super sprawa ;)

0

podobno mial byc zapodany mecz z Realem w HD multi-Audio wiadomo komus cos o tym?

0

Inieste wypadł do konca sezonu, kontuzja ;[

0

Osobiście popieram del Bosque nie jest dla mnie jakimś super trenerem i niemozna powiedzieć, że to jego reprezentacja gra ten zespół stworzył Aragones a del Bosque trzyma sie tego samego ustawienia bo niechce nic spieprzyć ;D

0

'a ja bym za te 300 mln euro zbudował taką drużyne, że jakby pograli ze sobą ze dwa lata to by byli co roku jednym z faworytów do wygrania champions league ;)' - Generał Xavi dokładnie to co ty bys zrobił zrobił Perez tylko jego druzyna juz w tym roku była jednym z faworytów ;D

0

bezposredni pojedynek w pierwszej kolejności

0

barca...

gosciu bolało wczoraj jak oglądałeś ;D napewno bolaało hehe

0

KamilBlaugrana

pobierz mimo dzwieku stadionu Realu to fajnie jak pod koniec słychac tylko kibiców naszych i Hymn Barcy, albo Madrid Cabron... ;D

0

dobrze gada wczorajszy mecz nas przybliżył ale Mistrzostwa na nie dał, a dać może ;D

0

Milito OK podobno to byly tylko skurcze ;D ufff

0

més

jak masz zapowiedz meczu z Nki wrzuc jeszcze raz po konsultacji ze stronką bo widocznie linków nie mozna dawac juz do bramek od dzisiaj

0

més

dal bramki i dodatki i dostał bana zarty jakieś?

0

pewnie 3 z przodu Maxwell-Messi-Pedro, albo jakies 5-3-2 wywijane ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?