atixavi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
FanOd99 nie czepiaj się innych, ja jestem Polakiem i wazny dla mnie jest mecz za ludzi którzy zgineli pomodle się w kościele też, zgineli straszną śmiercią ale przezywał bardzo tego nie będe, nie byłem bardzo związany emocjonalnie z Prezydentem, jak mi dziadek umierał płakałem teraz nie będe...
To znaczy ze jestem złym człowiekiem?
0
KrolewskiStyl
Sportowo napweno liczy sie zwycięzca ale dla skarbnika klubowego 1/2 a 1/8 to jest różnica ;D no iładniej w cv wyglada 1/2 niż niełapanie sie od 5 -6 lat nawet do 8 europejskiej
0
Ahhh... Gran Derbi ;D Vamos Blaugrana Vamos
0
jakis kolega pisal w poscie ze dodzwonil sie do cyfry i mecz jest z komentzrzem
0
nie wiem jaki sklad ale z zeszytu Guardioli i Pellegriniego wyciekły taktyka na dziś ;D
http://sport.es/default.asp?idpublicacio_PK=44&idioma=CAS&idnoticia_PK=703146&idseccio_PK=800
skasuj spacje
0
hehe a my patrzymy a dziś atak Maxwell - Henry - Messi, na lewej obronie Puyol, srodk Pique-Milito reszta bez zmian ;D
0
Bojan na srodku Jeffren (Prawa strona) i Messi (często schodzil do srodka wpuszczajac Maxwella po lewej stronie)
0
no a Inieste z Interem na CN gral na skrzydla i ciagle schoził do srodka i rozegral jeden z lepszych meczow w sezonie ;D ciekawe co ma Pep w glowie przed tym meczem
0
a ja mysle że na srodek ataku pójdzie Messi bo Bojan rzeczywiście nic nie zwołuje zagramy jak w finale LM Leo bedzie wyciągał obrońców i rozgrywal krótko z Busim, Xavim i Iniesta zdominowac srodek trzeba
0
5-5 ostre strzelania ale mysle ze Valdes w formie tyle nie wpusci
0
kavulo
czyli opcje z Henrym skreślamy przypuszczalnie oczywiście?
0
jak myslicie Bojan zagra na 9tce ;D czy trójka z przodu Iniesta - Messi - Pedro?
0
popieram dawać bana za te świeczki/znicze paranoja rozumiem żałoba ale to nie jest miejsce na tego typu komentarze ! ogarnijcie się ludzie
0
bartusS mecz z Arsenalem HD z Borkiem i Kołtoniem, jesteś wielki ;D
0
przy nw nie nalezy zapomnieć o Messim który tez był jego nabytkiem w 2000 roku ;D
0
jamesbond6
obejrzyj raz mecz bez komentarza C+ i oceń zawodników, następnie obejrzyj go z komentarzem 'ekspertów' z C+ i wtedy zobaczysz jak bardzo róznią się oceny twoje (osobiste) graczy z tym co oni tam wygadują eksperty jedne ;D
0
fajny pomysł PL i HD jak najbardziej ;D
0
Mi jak zwykle bramki 'działają' świetna robota ;D
0
Pyrzo_Eto'o znaczy się Pyrzo_Barca
oglądałeś mecze Interu, teraz grają naprawde fajnie i Eto'o tam gra obejrzyj kilka razy moze ci sie spodoba i kto wie moze pojdziesz za Eto'o i dasz spokuj Zlatanowi... ;D
0
Rafinaldo
głównym kanałem jest 60 (Nsport) na nim leca 'inne programy', kanały 59, 58, 57 sa odblokowywane na LM
0
ja bym mimo asysty proponował nym obnizyć note Messiemu (z całym szacunkiem do jego gry, oceniam tylko ten mecz :D) za 2/3 straty w piwerszych 15minutach na srodku boiska po których poszły grozne kontry ratowane przez stoperów
Swoją drogą coś nasi ulubieńcy duzo tych strat notuja ostatnio, we wczesniejszej fazie sezonu to sie nie zdarzało az tak czesto
0
Belletti napewno udawal ze sie smuci, w glebi serca pewnie tez chciał biec do Andresa i pogratulować ;D
0
kretoszczur napisz do redakcji aby nie pisali newsów o Guardioli, jeszcze inne prosby tam wyslij moze niech o Henrym nie piszą albo Messim albo wogole o Barcelonie niech przestaną pisać ;D co to za moda hehe
0
nie rozumiem kryterium ocen Xavi - Milito ... Xavi 14 strat - 11 strat Gabi, Xavi rozpoczął akcje przy bramce Forlana, Gabi niby potykał sie o własne nogi ??? gdzie... Pytam dlaczego Xavi ma note 4 a Milito 2? traktujmy (my wszyscy kibice FCB) w tych ocenach wszystkich graczy równo, a nie dzielimy na równych i równiejszych.
Ps, nikogo nie atakuje.
Ps2, lubie czytac dział oceny pomeczowe.
Ps3, Milito miał taki sam udział przy bramce Ibry jak Puyol obaj wyskoczyli do główki robiac zamieszanie.
0
wg. mnie Silva do Barcelony a jak to nie wypali dopiero Ribery alternatywą
0
Socio maj zniżki na karnety, bilety oraz zakupy w sklepiku klubowym itd.
0
endriuuu2
Guardiola mówi o Sergio; 'Kazdy trener na świecie chciałby mieć takiego pomocnika'
ty mówisz, ze to sredniak, więc jeden z was nie ma zielonego pojęcia o piłce ... zdaje mi się, że to ty jesteś tą osobą która sie nie zna ;]
0
Suarez fajnie ten chłopak gra w Holandii (szybki, zwinny, gra głową, rzuty wolne, potrafi uderzyć) ja bym chętnie go widział w Barcelonie zwłaszcza, że gracze z Holandii sprawdzają się w Hiszpanii (Ruud, Huntelaar nastrzelał dla RM dlaczego odszedł nie wiem, Ibra)
Tylko, tak jak napisał 'adiqFCB' szkoda go na ławe mozemy pogdybać, np.Henry odejdzie, Suarez na lewą za niego, ale co z Bojanem (wypożyczyć?), Pedro rezerwowym?, wszystko to nasze teorie, ale niewiadomo co w głowie ma Pep ;]
0
Iker jest 6 ma - 126,
Valdes 18-ty - 81
to o czymś świadczy...mianowicie Valdes lepiej zarządz swoją linią obronną ;]
0
No prosze taki słaby, niepasujący do Barcelony Ibrahimović a w pierwszej trójce 'Kanadyjki' jest ;D Ole