atixavi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co do Toure (zaznaczam, że bardzo go lubie i podoba mi sie jego styl gry, chcialbym aby został) juz sam nie wiem, trener zdecydowanie stawia na Busquetsa w najwazniejszych meczach, agent Toure ciągle 'gada i gada' , samego zawodnika rozymiem 'on chce grać' ale u nas juz podstawowym zawodnikiem raczej nie będzie, Guardiola wie, że Sergio jest przyszlością (juz gra w Reprezentacji) a Toure odejdzie nie teraz to za rok chyba tak to wygląda
0
el raton
masz racje, podobają mi sie slowa, że nie da sie porównać Etoo do Ibry bo to zupełnie inni zawodnicy, może dlatego teraz chca Davida Ville bo podobny zawodnik do Etoo, ale pomysł ze sprzedażą Zlatana, nie wiem (zgodze się napewno, że do konca sie nie sprawdził, ale tragedii też nie było) rozumiem twoje zdanie i pomysł ze sprzedaż Ibrahimovicia (odkuć troche kasy) ale ja osobiście jeszcze wierze w niego ;D my sobie pogdybamy ale decyzje podejmie Guardiola, mama nadzieje tak samo jak TY że najlepszą dla Zespołu pozdrawiam
0
kris2313
Busquets jest najlepszym, obrońców mamy a do Rozgrywania jest Xavi, Iniesta i (moze Fabregas) ;D
0
el raton
a ja przypomne poczatek sezonu Zlatana gdzie strzelał bramke za bramką, koncówka nieudana ale na szczescie nikt go w Barcelonie za to nie skreśli ;D
tak samo ja nie rozumiem dlaczego rezerwowy def pomocnik Yaya ma siedzieć na ławie i blokować jakis mlodzików (np.Fontas) skoro itak Busquets jest podstawowym Pivotem
0
Jest Ibrahimović zostaje na 100% dobrze ze potwierdzili ;D rozkręci się i bedzie jak na poczatku sezonu i w 1 meczu z Realem czyli FE-NO-ME-NAL-NY Vamos IBRA
0
a ja dziękuje za Bramki HD i skrót ;D
0
Bykunn
szcześliwy przypadek 'odejscie Ronaldinho' otworzyło wieksze mozliwości Messiemu, odejscie Etoo zmobilizowało Pedro a słabsz forma obudziła naszego Bojana ja tak to widze ;D, a IBrE broniłem cały sezon mimo, że pod koniec naprawde nie zasługuje na gre w 1 składzie, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;D Pozdrawiam
0
Bykunn
Gdyby nie Pedro i Messi ;D ale oni sa zawodnikami Barcelony dobra gra tego sie od nich wymaga, ale pomysł ze sprzedaniem Ibrahimovica po 1 sezonie to dziwny pomysł
co do Pucharów, oczekiwałeś powtórki Trypletu? to naprawde trudne i nawet gdyby był Etoo to nie zapewniłoby nam powtórki z przed roku, i start sportowych naprawde nie widze... IBRA gra słabo okey zastapił go Bojaaaan, rekord punktów w Lidze i obrona mistrzostwa (tu obaj i cała społeczność Cule trzymamy kciuki za naszych ;D ) po takich zbrojeniach w Madrycie to naprawde niesamowity sukces ;D
0
Bykunn
Barcelona jest na tym samym poziomie co w zeszłym roku (w zeszłym roku poszczesciło sie w LM w tym juz nie) z tą różnicą, że w tym roku Barcelona pobiła rekord punktów w La Liga ze Zlatanem w składzie dlatego nie widze - 'strat sportowych', na szczęście Guardiola ma pukładane i Ibrahimović nigdzie się nie ruszy
0
moze Autorowi tekstu chodziło o to, że Ronaldo nie sprawdzał się zupełnie w ważnych meczach w tym sezonie (Lyon, Barcelona, Alcorcón ;D )
0
Goniec - v i s c a e l b a r c a
0
etna kontrabande - barca (la mumio)
I have Barça in my heart
sznaju - milion serc jedno bicie (prod. pako)
GonieC - Visca el Barca
0
przemo10
jorsh-ja som campions
0
Villa zdecydowanie na TAK! 28lat to super wiek na piłkarza, u nas itak czesta rotacja napastników jest Villa moze grac na lewej stronie
Messi bardziej na srodku za napastnikami bedzie rozgrywal w srodku z Xavim lub Iniestą, przed nimi trójka Villa (Bojan) - Ibrahimović (Villa) - Pedro (Messi)
0
Barcelona podobno odwolala sie od kartki Xaviego, i dobrze a moze sie uda ;P
0
potrzebny nam typowy łowca bramek David Villa jak najbardziej na TAK!
0
Ibrahimović niech zostaje, pierwszy sezon w Interze tez nie szalał, ale moze cos z tego bedzie, ważne ze Bojan zaczyna grać ładnie i Guardiola zaczął w niego wierzyć (Villareal i Sevilla dwa wyjazdy ciężkie) Ville do tego i jedziemy ;D
0
gooooraj
Dla Ciebie niestety, a ja bym wolał Mou niż Pellegriniego w Realu ;D wiadomo moze Chilijczyk w nowym sezonie by wygrał 36 z 38 meczów w lidze, dobry 'Kołcz' z niego
0
ja juz nie wiem gdzie sprawdzic co z tym Xavim na oficjalnej ma 4 zółte kartki, Sport co news pisze, że Xavi ma 5 zółtych kartek, pewnie jaka jest prawda dowiemy się w Sobote lub Niedziele;D
0
Kluivert1
nieraz mlodzi dostaja mało minut ale tak samo miał Bojan i Pedro w poprzednim sezonie widać im to na dobre wyszło ;D
Pep Guardiola wie co robi ;D
0
MałkaRM
widzi to co chce zobaczyć xD
0
a i rezerwy Villareal sa wyoko bodaj 5 miejsce ale oni awansowac nie moga
0
Sociedad 64pkt ;), Cartagena 61pkt. i Levante 61 pkt. sa najblizej, Hercules (5pkt straty i mecz zalegly), Betis i Elche (7pkt straty i mecz zaległy) do konca jeszcze 6 koejek, moze jeszcze byc walka do konca
0
messiGO!
Valladoli bedzie walczył do konca ale w tydzień Clemente nie zrobi z nich nad ludzi bedziemy meczyc Real V, w pierwszej połowie ich zranimy w drugiej dobijemy ;D ale kazdy mecz to inna historia, również 3mam kciuki
0
langov - ale dobrze że tylko dwie ;D zaspalismy od 69 minuty a moglo byc juz 5-0 ;D, ufff dobrze ze utrzymalismy wynik do konca.
0
Romans hehe, oby zagrali z Sevilla i wygrali w wakacje niech sobie 'romanuja' ile chca ;p
0
kandydaci kandydatami ale co jest moda na obiecywanie zawodników sie juz skonczyła ;D
0
*przeciwbólowe - (wstyd mi;D )
0
Pique środki przeciwbulowe i niech gra, a jak nie da rady to obrona Puyol - Toure def Busquets
0
Silva i Ribery + więcej minut dla Bojana