0

Ronaldo i Ozila mozna wybaczyć...ale ja sie pytam gdzie jest Kaka!?

0

mpower - co ty wiesz :P wyluzuj.

Przystankers - dobrze gada a wyniki na mistrzostwach byłyby lepsze gdyby bronił Victor, bo wtedy Puyol i Pique mieli by pewność, że za plecami mają Valdesa a nie babola Ikera :D PACE.

0

sheltie3706
Bojan wnosił do gry tyle co my przed TV, dlatego darowałbym sobie go.

0

Magisterro
ten mega zmotywowany Hull i Sunderland nie sa w stanie wyrządzić wiekszej krzywdy United (druzynie którą my ogrywamy) na przełomie całego sezonu, a miałyby nam sprawic problemy.Nie ma co gdybać o tym jak by Barca grała w Premiership, z mojego punktu widzenia jak mam wolną sobote i w tv leci mecz ligi angielskiej i niemieckiej to wybiore Niemiecką bo mecz mnie nie usypia a w Anglii długa i do przodu.

0

Magisterro zwróc tylko uwage, że w przypadku starć z Manchesterem czy Arsenalem rowniez wystepuje takie klepanie jak ze średniakami la liga.

0

Jestem za Sabotażem ;/ stronka wyglada tragicznie, poprzednia o niebo ładniejsza, to moja opinia jak komus nie pasuje to trudno i bez tekstów w stylu to sam zrób lepiej, to jest moja ocena.

0

Szczęnsy...jeszcze wezmy Kube i Lewandowskiego, bez jaj Valdes jeszcze z 6,7 lat pogra, a w tym czasie znajdzie sie jakis młodzik w rezerwach.

0

Ciekwe czy wróci fajnie grał na Mistrzostwach u20. ps ale czcionka :)

0

Özil: Udowodniliśmy, że jesteśmy na poziomie wakacyjnej formy Barcelony - powinno być :)

0

Brać go! jak nic, bedzie nosił buty Thiago i rozstawiał sprzet treningowy.

0

a orientuje sie ktoś jak wyglada murawa na stadionie w Monako przed meczem z Porto, kartoflisko jak w naszym ostatnim meczu z Szachtarem czy porawiło sie troche?

0

Xavi ma jedno wiecej od Puyola, bo zaczał grac od sezonu 98-99 gdzie zdobylismi Mistrzostwo, Puyol zaczął grac od sezonu 1999/2000 a reszta trofeów to juz z Messsssim :) Yeah!

0

krzychu088

Messi i Puyol po16 trofeów z FCB!

La Liga: 5 - 200405, 200506, 200809, 200910, 201011

Copa del Rey: 1 - 200809

UEFA Champions League: 3 - 200506, 200809, 201011

Supercopa de Espańa: 5 - 2005, 2006, 2009, 2010, 2011

UEFA Super Cup: 1 - 2009

FIFA Club World Cup: 1 - 2009

0

mmwodzionka

Florentino Perez bedzie imał sie wszelkich srodków, aby tylko zdetronizować Barcelone, tam maja straszne parcie na sukcesy, i dalej beda szli po trupach dlatego zwolnienie The Special Five nie wchodzi w gre, ot cała prawda o obecnym Realu Madryt.

0

dokładnie z Interem 2-0, oficjalna strona Barcy ma wiecej błędów niz fm przed łatkami....kto ja tam prowadzi.

0

40mlnE za Fabregasa wychowanka to sporo, ale 29mlnE za Fabregasa (+6mln od niego i kolejne 6mln za sukcesy druzynowe) ogranego na najwyzszym poziomie, z takimi statystykami bramek/asyst w ostatnich 5-6 sezonach i dodajmy gracza 24 latniego to jest kosmicznie mała kwota, genialnie to zrobił Sandro.

0

dlaczego Thiago z 11, co to za numer dla rozgrywającego :) to żeby było inaczej ja stawiam 23.Thiago.

0

damian6302

troche sie zmieniło od czasu artykułu arsenal zwleka z wysłaniem meila potwierdzajacego transfer dlatego Cesc nie pojedzie do madrytu, czytaj newsa po prawej 'Arsenal zwleka z oficjalnym potwierdzeniem transferu'

0

Bardzo dobrze robi Arsenal, Sandro i Pep powinni opierdo*** 3ech muszkieterów.

0

3-4-3 to my juz od jakiegoś czasu gramy (wyprowadzajac piłke), odkad Tito i Pep wpadli na pomysł cofania sie Busiego/Masche do tyłu i wysokiej gry naszych bocznych obrońców.

0

dedee

dlaczego nie gadać o Abidalu i Mascherano (i dlaczego oni nie sa wysokiej klasy [oś], skoro na boisku pokazali, że są) do tego Fontas wymiata w pre-sezonie, o co tu sie martwić?.

0

Dobry turniej w wykonaniu Hiszpanów; gracze Realu Morata i Sarabia fajnie grali, napewno Getafe bedzie miało z nich pożytek w przyszłości.

0

brać Romario z Messim bedzie masakra :D

0

czosnek888 - oby MU zagrał pierwszym składem, warto by było zobaczyć jak Thiago z takim przeciwnikiem zagra :)

Co do transmisji to jest na Polsat Sport godzina 0:50 a jak jest na Polsat Sport to i w necie sie znajdzie tą transmisje :D

0

jimmyjazz moim skromnym zdaniem nie jest wart tych 40 baniek, bo niby co ma określac ta cene? nazwisko? 15asyst w lidze? Cesc od 6lat nic nie wygrał z Arsenalem to dlaczego niby ma kosztować 40baniek...a no chyba, że tu wchodzi powalony rynek transferowy z ronaldami za 90mln czy Torresami za 60mln wtedy ok.

0

Kocham czytać wywiady z tym facetem, on jest świetny! oby Pep nigdy nie odszedł a jesli by sie tak stało (oby nie!) to niech nie zabiera nam Tito :)

0

Tak; karne sa w skrócie.

0

bartusS

dzieki dobra robota :)

darkhunter -> nie komentuj bez sensu, wejdz na yt i znajdz sobie skrót jak ci nie pasuje!

0

Za ta determinacj naprawde wielki +, na Twiterze FCB pisało, że Alexis osobiscie kontaktował sie z innymi zainteresowanymi klubami, aby poinformować ich o chęci gry tylko dla Barcelony :D ++

0

wczoraj zawodnicy grali w swoich numerach bodaj 8.Iniesta, 20.Afellay a Thiago ... 4 cyzby to był jego numer w nowym sezonie ? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?