0

Hamsik i Pastore hehe akurat dwóch ich, kazdy mógłby Fabregasowi po jednym buciku pucować :)

0

Fajne koszulki, świetnie sie prezentują :)

0

ProMILs

znajomi (kibice Realu) uzywali przed i po meczu podobnych tekstów :) przybijam z nimi piątke juz zawsze, ty tez spróbuj :D pozdrawiam.

0

Smutek

jakby sie wczytac w ta klauzule, to ten 'deal' to jakas tragedia, wypozyczamy Romie Bojana na 2 lata i im za to płacimy 1mlnE dziwne troche :) bo zakup Bojana przez Rome za łaczna kwote 40mlnE to nieprawdopodobne i raczei niemozliwe.

0

wszystko fajnie w waszych komentarzach, tylko Toure sam chciał odejsc to po pierwsze (Guardiola niechciał aby odchodził, to Yaya przegrał miejsce w składzie z Sergio), Keita jest pomocnikiem srodkowym, Toure DM i jakby Toure nie odszedł to nie byłoby Mascherano, pozdrawiam.

0

Matusiak95 - 2 razy :D

0

dwa swiercfinały, dwa półfinały i finał na tvp2, reszta spotkań niestety tylko w tvp Sport.

0

to baran inaczej tego nazwac nie mozna, to sobie pojechał na Copa America.

0

dobrze by było jeszcze tylko Alexis (z funduszy transferowych na przyszły sezon) i za rok ew.bedzie posucha w transferach :D

0

Alexis moze byc dobry skubany, drybling ma niesamowity, a co do Hulka w City niech go biora, Porto sie sypie przed Superpucharem Europy :D

0

kacperfcb -> jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to nie pisz, napisałem podobno z tego co wyczytałem na mundodeportivo lub sporcie, juz nie pamietam ale tam było, że mamy na transfery 45mlnE + to co zarobimy ze sprzedazy i pisało, że transfery Zlatana i Caceresa juz sa wliczone do tej kwoty.

0

zaloguj -> Arsenal mze i kase ma ale tak dla zasady pewnie beda chcieli całość :D

0

chmu

podobno pieniadze za Zlatana i Caceresa sa wliczone w te 45mln dlatego ciekawe co kombinuje Rosell moze transfery beda w ratach np.teraz kupimy np.Cesca, Rossiego i Alexisa w ratach i w tym okienku spłacimy czesc rat w ten sposób bysmy sie zmiescili w tych 45mln.

0

ale kicha *spokój oczywiście :D

0

kamil9040

śmiesznie sie czyta twoje komentarze, Bojana tam połamią tak samo jak Messiego druzyny Angielskie łamią w pucharach, tak samo ja Arteta czy Silva o podobnych warunkach sobie tam nie radzą, daj spokuj :D

0

Cesc za Thiago mi sie wydaje ze to jest dobra opcja dac im do tego ze 30mln i kwita, Fabregas jest juz ograny do tego mamy Sergi Roberto w rezerwach ;D

0

kamil9040

co ty sie tak uparłeś z ta rezerwą za 30mln kazdy sobie pogra Villa,Messi, Pedro czy Alexis nie musza miec po 35 meczów rozegranych w lidze! spokojnie da sie to pogodzic, a powód dla którego powinien przysjsc to dobry drybling, uderzenie z dystansu z pressingiem pewnie tez sobie poradzi i jest mały bedzie pasował do naszych maluchów hehe

0

Yeah...Keiteee zostaniesz! On był od poczatku budowy Barcy Guardioli i oby został z nami do końca.

0

juz bym wolał aby nasz Bojanek grał piach jak Benzema a czasem trafiał do siatki :D

0

kamil9040 a właśnie, że mozemy :D z tym piachem Benzemy to ja bym tego głośno nie krzyczał, bo nasz rezerwowy napastnik odpowiedzialny za bramki jak to zostało juz itak delikatnie ujęte przez JimMorrisonFCB gra 'dno i kilometr mułu' w porównaniu ze zmiennikiem rywala ze stolicy.

0

kajaniu przecież to my jesteśmy FC Unicef-Uefa-Fifa Barcelona i wszyscy wiedzą Por Que!

0

Culé a muerte

załóż jakiegoś bloga o newsach z Barcelony ja napewno czasem wpadne poczytac :D

0

Profesorek czuje sie niedoceniony w Fma pogrywam czasem :P pozdrawiam.

0

kamil9040

Tylko w jakim klubie macie napastnika na rezerwie światowej klasy w żadnym, no wątpie Manchester Utd i City, Milan, Real Madrid, Chelsea wymieniłem te przykłady bo graczy typu Dzeko, Berbatov, Benzema lub Igła czy w Milanie Pato a na Chelsea koncząc Drogba...maja swiatowej klasy napstników ;D

I myśłisz ze Rossi albo Sanches albo inny dobry zawodnik co w każdym klubie grał by w podstawowej jedenstce zgodzi się grzać lawę po to by zagrać 10 meczy w sezonie w pełnym wymiarze czasowym. Ja wątpię ... aj komentuje news w którym Rossi sie zgodził na 5letni kontrakt hehe

0

kamil9040 nie mamy 10 napastników, z Rossim mielibyśmy 6 skrzydłowych/napastników do lini Ataku Villa-Messi-Rossi i Bojan-Afellay-Jeffren...i to wszystko mysle ze dałoby rade to pogodzić bez problemu :D

0

kamil9040 wszystko ok, tylko mi chodzi o to, że jak nam nie idzie to potrzebny nam jest zawodnik który po wejsciu na boisko da nam 'powera' który pociagnie zespół do przodu a z całym szacunkiem do Bojana czy Jeffrena których lubie oni nie sa zawodnikami którzy pociagną zespół, a co do 'rezerwowego napastnika nie jest od gry' własnie ja uwazam, że jest do gry i powinien on byc bardzo dobrym napastnikiem, z tego co 'słysze-czytam' Rossi moze grac na skrzydłach ataku, na srodku czyli jest idealnym dla nas napastnikiem, on moze byc bardzo czesto rotowany u nas w ataku z Messim, Villa, czy Pedro lub nawet Afellayem, wg. mnie Barca moze sobie pozwolic na Atak Villa-Messi-Rossi i zmienników Pedro-Bojan-Afellay ... gramy co roku ponad 60 meczów mysle, że Rossi nie zagrał by 10 meczów a otarł by sie o jakąś 30tke a to w zupełnosci wystarczy...wystarczy spojrzeć na Real który gra dobrze a na pozycje napstnika maja CR9, Higuaina, Adebayora i Benzeme i kazdy z nich gra w miare duzo i nie ma z tym problemu, w nowym sezonie gramy o 6 trofeów, szeroka ławka napewno nam nie zaszkodzi.

0

JurnyGerwazy

no zgadzam sie juz troche decyduje ale czasem jak gra od 1 minuty to gra strasznie ale gra u nas dopiero 5miechów z których jestem zadowolony w jego wykonaniu mam nadzieje ze bedzie grał juz tylko lepiej :D

0

kamil9040

Barca ma 6-7 napastników tylko co z tego, skoro z takich 'decydujacych' to sa Messi, Villa, Pedro...potem długo nic i na końcu...wiecznie kontuzjowany Jeffren, wieczny talent Bojan, Afellay który raczej o wynikach meczów nie decyduje ;D natomiast Rossi sprawdzony w La Liga wspomoze naszych 3 napastników w walnce o wszystki trofea.

0

Jakoś jestem spokojny o transfery za kadencji Rosella, wszystkie transfery zeszłego lata Mascherano, Adriano, Afellay (za udany uznaje ze wzgledu na jego wejscie smoka na SB, teraz cały okres przygotowawczy pogra moze cos z niego bedzie), jak i transfery za kadencji Sandro-Laporta; Ronaldinho, van Bronckhorst, Marquez czy pózniej Belletti, Larsson, Giuly, Belletti, Deco były udane nie było tam jakis strasznych 'nieporozumień' jak za Laporty (z całym należnym mu szacunkie) typu Hleb, Caceres, Keirisson, Henrique, Czyhra czy IBRA (tu nie do konca nieporozumienie, bo bramy jednak sadził ale miałem wrazenie ze jak był na boisku to Barca grała 2x wolniej)>

0

Armandi

z jakiej paki Barca miała by za niego płacić 5mlnE skoro był news, że Malaga mogła go kupić zimą za 3,5mln tylko bodaj zawodnik nie zdecydował sie na transfer ;) Rosell powinien wynegocjowac za niego cos koło 3 ech i nie Gijon sie cieszy hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?