0

cairo

rozumiem twoją teze o braku kreatywnego pomocnika w środku pola ale wróci Iniesta (transfer Fabregasa był nierealny Arsenal by sie nie zgodził) to nie było sensu wydawac kasy na jakas zapchajdziure bo przeciez o Cesca mozna powalczyc za rok a do tego sa tacy zawodnicy jak Thiago i Jonathan którzy kiedys musza sie ogrywać, jezeli dalej chcemy stawiac na wychowanków to nie mozna im blokowac miejsca w skladzie nowymi wielkimi transferami, a co do ataku to tu nie widze problemu zarówno Henry. Ibra, Messi, Bojan, Pedro moze grac na kazdej z 3 pozycji w ataku o Jeffrenie nie wspominajac

0

thief

nie chodzi o 'duma i ślepa wiara' chodzi o to, że słowami typu 'Zamienił stryjek siekierkę na kijek i dorzucił do tego 40 mln Euro' podważasz Guardiole który woli Ibre od Etoo, podważasz gościa który dla klubu zrobił coś Fantastycznego dlatego nie dziw sie , że ktoś Cię atakuje, sam wiesz jaka była sytuacja z Etoo nie odejdzie teraz odejdzie za rok za darmo

0

cairo

ty kibicujesz/ogladasz barcelone od 2 tygodni? wymuszenie zejscia Messiego na fałszywą 9tke, a mecz z Realem 6-2 i finał z Man Utd 2-1 to tez było wymuszone zejscie Messiego na środek lol!!!, jakich wzmocnień?, Yaya za Busquetsa moze to był manewr taktyczny bo Yaya za bardzo do przodu szedł i były braki z tyłu przez co Sakhtar kontrował grożnie...kazdy ma inny punkt widzenia, ale tylko Pep wie wszystko naprawde i tylko Pep zdobył 5 trofeów w 2009 roku dlatego jego punkt widzenia jest narazie najwazniejszy i NIEPODWAŻALNY

0

KG Gnelus bo puchary się wygrywa a nie ładnie o nie gra

0

g.martis i jemu podobni, kibicujecie Etoo to idzcie na stronke Interu, Etoo zrobił dla nas wiele ale teraz mamy Ibre

0

KAMIL FCB

w finałach nie liczy się piękna gra tylko zwycięstwo ;D

0

Maxwell nie bedzie miał tak ciężko bo z Inteerem zapewne zagra Abidal, konkurencja moze obudzi Erica za czasów gry w Lyonie :D

0

wie ktoś może a czy tam bedzie tylko losowanie czy wreczenie nagród za sezon zeszły tez?

0

Balian88888

sorry ale na serio wydaje Ci się ze SAF odda nam Vidicia za 25 mln? żarty sobie robisz, tak samo jak z Maiconem Real się starał i Mourinho nie wyraził zgody na transfer niektórzy gracze są nie do wyciągnięcia tacy jak np.Vidić, Maicon

0

Marco87

pisałem z tego mniejwięcej co wiem dlatego na początku zaznaczyłem 'jak się nie myle' ...:D

0

FlyEmirates

jak się nie myle (wiedza zaciagnięta z Fma :D) to Pep może powołać młodych zawodników z zespołów rezerw (max 18lat) na mecz ligowy bez zgłaszania ich przed sezonem do pierwszej drużyny czyli Thiago i Jonathan się łapią ;)

0

xxMalyxx

o tym ile jest wart nie ma sensu rozmawiać bo w tym roku rynek oszalał o tym czy jest lepszy to nie da się tego porównać ale moge jedynie powiedzieć...jestem pewny, że Ukrainiec jest bardziej doświadczonym graczem niż Albiol (gra w reprezentacji jak zwolnią miejsce Puyol, Marchena i Pique) w Europie ma ogranie też mizerne z Valencią natomiast Dymytro jest podstawowym obrońcą Reprezentacji i grał regularnie w Europie nawet w LM

0

xxMalyxx

masz racje powinnismy kupić Albiola 2 mecze zagrał na Euro ten mistrz Europy w grupie bo Puyol miał lekki uraz, kupmy Guardioli Głowackiego albo Marcelo dobrze sobie radzą w Wisełce i napewno obaj tańsi bedą...;)

0

Kaktus3

zerknij na to z innego punktu widzenia, powiedzmy ze Txiki i Laporta znależliby tańsze odpowiedniki ale czy to o to chodzi...?. Trzeba zaufać Guardioli to on i Villanova mają decydować kogo chcą, to oni budują zespół i to oni odpowiadają za niesamowite wyniki naszego ukochanego klubu, powiedzmy sobie prawde, ze Guardiola dokonał w zeszłym sezonie czegoś nieprawdopodobnego i może to pociągnąć, więc jeśli Pep mówi 'chce Czyhrynskiego' to zarząd musi dać mu Czyhrynskiego a nie szukać tańszych odpowiedników w stylu Henrique czy Caseresa...Vamos Barca Vamos Pep & Tito

0

Etoo zrobił dla nas duzo i jestem mu za to wdzięczny, ale te 'gorzkie żale' to nie wiem po co wygłasza, przyszedł Zlatan to jemu teraz bede życzył jak najlepiej, gdyż jestem kibicem FC Barcelony a nie Samuela Etoo

0

KrolewskiKibic

śmiali się kibice sezonowi co [miedzy wizytami na onecie i wp wpadaja na stronki Barcy i Realu i wstawiaja głupie komentarze zresztą tak samo jak ty teraz]

0

dobry technik z niego o piłke powalczyć umie i nie jest bez szans w starciach bark w bark dlatego Rafa go nie puści...;P

0

Boooojannn ;]

0

Mi TVU Player 'soccer fox' śmiga łądnie przy Neo 1mb nie ma zwiech sygnał jest na max

0

przed meczem o puchar Gampera gramy mecz z Bilbao na wyjeżdzie 16.sierpnia (pierwszy mecz o Superpuchar Hiszpanii)

0

tez własnie chciałem sie upewnic o której mecz jest a na stronie pisze ze Poniedzialek 5:00, sprawdzilem na oficjalnej mecz jest Niedziela 5:00

0

ciekawa opcjia z Filipe ale dziwna Depor chcialo ok 15-20 mln a teraz maja go za darmo oddac...zobaczymy jak sie sprawa potoczy ;]

0

a Barca 5lat dobrej gry i wystarczy ;]

0

a ja bym cały mecz ściągnął ;] a co rzadko się widzi tak fajnie grającą wychowankami Barcelone ;D

0

48 mln euro plus Eto'o i wypożyczenie Hleba...

spoko transfer zwróci sie w sprzedanych...koszulkach...hehe xD

0

no to wywalczenie Superpucharu Hiszpanii bedzie trudniejsze niz sie wydawało ;] ktoś nie chce abyśmy w tym roku zgarneli pełną pule ;]

0

jurij

Poprostu Pep nie widzi Etoo juz w poprzednim sezonie zanosiło sie na jego odejscie, Ibra daje kilka nowych wariantów w ataku [np.wrzutki na wysokiego snajpera, gra napastnika tyłem do bramki = w obu tych aspektach Etoo nie był najlepszy]

a co do Poulena to walczak zpewnoscia jest a nie kazdy zawodnik [zwłaszcza Pivot] musi być wielkim technikiem ważne aby odebrał pilke i dokładnie podał...do Xaviego lub Iniesty :]

0

Jeśli to naprawde słowa Davida to dawać go do Barcelony ;D

0

nie ruszać Abidala za nim przemawia siła fizyczna a rywalizacja z Maxwellem napewno wyjdzie mu na dobre ;D Eric nie oddawaj boków obrony Brazylijczykom ;]

0

filmik robi wrazenie jak Maxwell bedzie tak wymiatał to Abidal bedzie musial o środek obrony walczyc ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?