atixavi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
cairo
rozumiem twoją teze o braku kreatywnego pomocnika w środku pola ale wróci Iniesta (transfer Fabregasa był nierealny Arsenal by sie nie zgodził) to nie było sensu wydawac kasy na jakas zapchajdziure bo przeciez o Cesca mozna powalczyc za rok a do tego sa tacy zawodnicy jak Thiago i Jonathan którzy kiedys musza sie ogrywać, jezeli dalej chcemy stawiac na wychowanków to nie mozna im blokowac miejsca w skladzie nowymi wielkimi transferami, a co do ataku to tu nie widze problemu zarówno Henry. Ibra, Messi, Bojan, Pedro moze grac na kazdej z 3 pozycji w ataku o Jeffrenie nie wspominajac
0
thief
nie chodzi o 'duma i ślepa wiara' chodzi o to, że słowami typu 'Zamienił stryjek siekierkę na kijek i dorzucił do tego 40 mln Euro' podważasz Guardiole który woli Ibre od Etoo, podważasz gościa który dla klubu zrobił coś Fantastycznego dlatego nie dziw sie , że ktoś Cię atakuje, sam wiesz jaka była sytuacja z Etoo nie odejdzie teraz odejdzie za rok za darmo
0
cairo
ty kibicujesz/ogladasz barcelone od 2 tygodni? wymuszenie zejscia Messiego na fałszywą 9tke, a mecz z Realem 6-2 i finał z Man Utd 2-1 to tez było wymuszone zejscie Messiego na środek lol!!!, jakich wzmocnień?, Yaya za Busquetsa moze to był manewr taktyczny bo Yaya za bardzo do przodu szedł i były braki z tyłu przez co Sakhtar kontrował grożnie...kazdy ma inny punkt widzenia, ale tylko Pep wie wszystko naprawde i tylko Pep zdobył 5 trofeów w 2009 roku dlatego jego punkt widzenia jest narazie najwazniejszy i NIEPODWAŻALNY
0
KG Gnelus bo puchary się wygrywa a nie ładnie o nie gra
0
g.martis i jemu podobni, kibicujecie Etoo to idzcie na stronke Interu, Etoo zrobił dla nas wiele ale teraz mamy Ibre
0
KAMIL FCB
w finałach nie liczy się piękna gra tylko zwycięstwo ;D
0
Maxwell nie bedzie miał tak ciężko bo z Inteerem zapewne zagra Abidal, konkurencja moze obudzi Erica za czasów gry w Lyonie :D
0
wie ktoś może a czy tam bedzie tylko losowanie czy wreczenie nagród za sezon zeszły tez?
0
Balian88888
sorry ale na serio wydaje Ci się ze SAF odda nam Vidicia za 25 mln? żarty sobie robisz, tak samo jak z Maiconem Real się starał i Mourinho nie wyraził zgody na transfer niektórzy gracze są nie do wyciągnięcia tacy jak np.Vidić, Maicon
0
Marco87
pisałem z tego mniejwięcej co wiem dlatego na początku zaznaczyłem 'jak się nie myle' ...:D
0
FlyEmirates
jak się nie myle (wiedza zaciagnięta z Fma :D) to Pep może powołać młodych zawodników z zespołów rezerw (max 18lat) na mecz ligowy bez zgłaszania ich przed sezonem do pierwszej drużyny czyli Thiago i Jonathan się łapią ;)
0
xxMalyxx
o tym ile jest wart nie ma sensu rozmawiać bo w tym roku rynek oszalał o tym czy jest lepszy to nie da się tego porównać ale moge jedynie powiedzieć...jestem pewny, że Ukrainiec jest bardziej doświadczonym graczem niż Albiol (gra w reprezentacji jak zwolnią miejsce Puyol, Marchena i Pique) w Europie ma ogranie też mizerne z Valencią natomiast Dymytro jest podstawowym obrońcą Reprezentacji i grał regularnie w Europie nawet w LM
0
xxMalyxx
masz racje powinnismy kupić Albiola 2 mecze zagrał na Euro ten mistrz Europy w grupie bo Puyol miał lekki uraz, kupmy Guardioli Głowackiego albo Marcelo dobrze sobie radzą w Wisełce i napewno obaj tańsi bedą...;)
0
Kaktus3
zerknij na to z innego punktu widzenia, powiedzmy ze Txiki i Laporta znależliby tańsze odpowiedniki ale czy to o to chodzi...?. Trzeba zaufać Guardioli to on i Villanova mają decydować kogo chcą, to oni budują zespół i to oni odpowiadają za niesamowite wyniki naszego ukochanego klubu, powiedzmy sobie prawde, ze Guardiola dokonał w zeszłym sezonie czegoś nieprawdopodobnego i może to pociągnąć, więc jeśli Pep mówi 'chce Czyhrynskiego' to zarząd musi dać mu Czyhrynskiego a nie szukać tańszych odpowiedników w stylu Henrique czy Caseresa...Vamos Barca Vamos Pep & Tito
0
Etoo zrobił dla nas duzo i jestem mu za to wdzięczny, ale te 'gorzkie żale' to nie wiem po co wygłasza, przyszedł Zlatan to jemu teraz bede życzył jak najlepiej, gdyż jestem kibicem FC Barcelony a nie Samuela Etoo
0
KrolewskiKibic
śmiali się kibice sezonowi co [miedzy wizytami na onecie i wp wpadaja na stronki Barcy i Realu i wstawiaja głupie komentarze zresztą tak samo jak ty teraz]
0
dobry technik z niego o piłke powalczyć umie i nie jest bez szans w starciach bark w bark dlatego Rafa go nie puści...;P
0
Boooojannn ;]
0
Mi TVU Player 'soccer fox' śmiga łądnie przy Neo 1mb nie ma zwiech sygnał jest na max
0
przed meczem o puchar Gampera gramy mecz z Bilbao na wyjeżdzie 16.sierpnia (pierwszy mecz o Superpuchar Hiszpanii)
0
tez własnie chciałem sie upewnic o której mecz jest a na stronie pisze ze Poniedzialek 5:00, sprawdzilem na oficjalnej mecz jest Niedziela 5:00
0
ciekawa opcjia z Filipe ale dziwna Depor chcialo ok 15-20 mln a teraz maja go za darmo oddac...zobaczymy jak sie sprawa potoczy ;]
0
a Barca 5lat dobrej gry i wystarczy ;]
0
a ja bym cały mecz ściągnął ;] a co rzadko się widzi tak fajnie grającą wychowankami Barcelone ;D
0
48 mln euro plus Eto'o i wypożyczenie Hleba...
spoko transfer zwróci sie w sprzedanych...koszulkach...hehe xD
0
no to wywalczenie Superpucharu Hiszpanii bedzie trudniejsze niz sie wydawało ;] ktoś nie chce abyśmy w tym roku zgarneli pełną pule ;]
0
jurij
Poprostu Pep nie widzi Etoo juz w poprzednim sezonie zanosiło sie na jego odejscie, Ibra daje kilka nowych wariantów w ataku [np.wrzutki na wysokiego snajpera, gra napastnika tyłem do bramki = w obu tych aspektach Etoo nie był najlepszy]
a co do Poulena to walczak zpewnoscia jest a nie kazdy zawodnik [zwłaszcza Pivot] musi być wielkim technikiem ważne aby odebrał pilke i dokładnie podał...do Xaviego lub Iniesty :]
0
Jeśli to naprawde słowa Davida to dawać go do Barcelony ;D
0
nie ruszać Abidala za nim przemawia siła fizyczna a rywalizacja z Maxwellem napewno wyjdzie mu na dobre ;D Eric nie oddawaj boków obrony Brazylijczykom ;]
0
filmik robi wrazenie jak Maxwell bedzie tak wymiatał to Abidal bedzie musial o środek obrony walczyc ;]