83

Obrońcy MC powinni zacząć kryć Messiego zaraz po jego wyjściu z samolotu...

0

Mega wywiad! Kocham Olę!

1

Akurat ostatnimi czasy Ramos zamienił się na formę z Pique. Dyspozycja Brodacza idzie wyraźnie w góry, podczas gdy Indianina dramatycznie leci na pysk...

2

Za to w Polsce przed kompami zgaduję, że frekwencja była maksymalna ;)

38

Iwański zabił tekstem: "Katalońscy dziennikarze nazwali Pique Piquenbauerem..."

13

Dwóch wielkich wojowników, którzy wygrali coś więcej niż puchary.

0

I jednego bardzo dobrego z Chile ;)

55

Wiadomość z ostatniej chwili: Cristiano Ronaldo jest smutny.

4

"I tak jesteśmy lepsi od Atletico, ale musimy to udowodnić" - tak Cristiano Ronaldo skomentował zawstydzającą porażkę 0:4 na Vicente Calderon.
Taaa, udowadniają to już od kilku spotkań...

0

I oby początek kolejnej setki w jego wykonaniu był tak dobry jak ten mecz!

0

Wczorajsza mina zdobywcy ZP przy czwartym golu - bezcenna!

1

Mając świadomość układu w tabeli, zagrali ten mecz, jakby to był finał. Czapki z głów!

19

Taka mała uwaga do młodszych fanów FCB na forum. To co dziś grała Barca to była TA prawdziwa Tiki-Taka ;)

10

Dzisiejsze "dziubnięcia" piłki przez Leo - POEZJA!

1

Póki co, to był najpiękniejszy piłkarski weekend w tym roku :)

3

Wehikuł czasu to byłby cud...
Cud się właśnie dzieje. Dziś mam wrażenie, że oglądam Barcę sprzed 5-7 lat. Co za gra, co za mecz!

0

0

Chciałbym zobaczyć dziś Barce intensywną, Barce grającą presingiem, Barce ambitną i świadomą sytuacji w tabeli, Barce, która rzuci na szale wszystko co ma, aby wykorzystać potknięcie Madrytu.

0

Każdy, kto ma coś za uszami cierpi na syndrom oblężonej twierdzy. Mamy już przykład jednego takiego pana z naszego rodzimego podwórka...

0

Nie wystarczy im, że kupili sobie srebro w ręczną? Jeszcze chcą szpecić nazwę naszego stadionu...

0

Oczywiście też chciałbym żeby odpalił, ale nie ma gwarancji i sadzę, że stąd bierze się niepokój części kibiców, mających w pamięci choćby przypadek Songa.

2

Dzisiaj nie ma innej opcji jak wygrana.

0

Fakt, ta sytuacja z kopciuszkiem była dość zabawna...

0

Akurat dziś grał tymi nogami bardzo niedokładnie, ale w szerzej perspektywie zgadzam się z tą tezą.

0

A ja powiem trochę przekornie: najlepszym POMOCNIKIEM w dzisiejszym meczu był Leo Messi.

0

Boję się, że Jońca...

3

Jak bym mógł wybrać rodzaj śmierci, to proszę o zawał, gdy nasi wygrywają finał jedną bramką ;)

1

Zgadza się. W proponowanym zestawieniu jest jeszcze kilka fantastycznych bramek, ale to co zrobił Pablo to było coś nietuzinkowego i pięknego jednocześnie ;)

2

Messi - piękne trafienie z Sevillą, ale proszę Was... to co zrobił Pablo Hernandez to jest majstersztyk. Wg mnie powinien wygrać.

1

Wszedłem sobie dziś pierwszy raz na stronę Realu. Myślę, że to o czym piszesz, to raczej nie jest kwestia ilości fanów. Tamta strona jest technologicznie jakieś 5 lat za naszą. Pod kątem mechaniki, grafiki, czytelności i ergonomii to jest przepaść i sądzę, że to jest głównym powodem tych dysproporcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?