0

Ciekawe, co tam Mathieu chowa za plecami Neymara...

0

A teraz do boju, Tridente po Tryplet!

0

Lucho z Messipedencji przekształcił Barce w zrównoważony, dobrze rozumiejący się i waleczny zespół. Brawo!

0

No to raz... ;)

2

Sorry za indolencję, ale dlaczego wszyscy CR7 nazywają tu grzmotem?

12

Arsenal nie czwarty?

0

Straty Alvesa są dziś irytujące...

0

Dziesięć najwyżej punktowanych (bo nie ośmielę się napisać, że najlepszych) komentarzy pod tym artykułem to lżenie z Mullera. Czytam, że nie ma szacunku do innych piłkarzy. Chciałoby się napisać: przyganiał kocioł garnkowi...

0

Pierwsze 10 "najlepszych" komentarzy to lżenie Mullera. Czytam, że nie ma szac

5

Patrzę i widzę: Raul, Beckham - ostatni gracze sprzed ery brutali i symulantów. Brakuje tam jeszcze Zizu. Na boisku zresztą też ;)

0

Toż to przecież zwykłe podku*wianie Asa. Nie bierzesz tego chyba na poważnie? ;)

5

Tak w ramach rewanżu za poprzedni sezon ;)

0

Barca przegra oba spotkania, a Real dwukrotnie zremisuje, przegra oba mecze lub jeden przegra, a drugi zremisuje.o
No nie do końca... Jeśli już tak uściślamy każdy przypadek, będziemy mistrzami również wtedy, gdy przy zerowej zdobyczy punktowej, Real raz przegra, a raz wygra ;)

13

Jeśli chodzi o nasz mecz, na mnie największe wrażenie zrobiło zachowanie Leo przy stanie 0:0, gdy wpadając w pole karne, przeskoczył nogi zbyt późno interweniującego obrońcy. Nie wiem, czy kojarzycie tę sytuację. To było wślizg na wysokości kolan - karny ewidentny. Sądzę, że 99% napastników dałoby się sfaulować.
To jest cecha, którą też bardzo u Messiego lubię.

4

Douglas pogratulował gola koledze z ławki ;)

0

Jeśli wygramy ligę oraz Puchar Króla, to z kim zagramy w Superpucharze Hiszpanii, z drugą drużyną ligi, czy z finalistą Pucharu Króla?

0

Co tam, najważniejsze, że Bale nie strzelił...

0

Bo to chodzi o te K***wsko Celne podania ;)

0

Ludkowie... Messi nie ma 10? Jak nie teraz to kiedy?

0

Kolor czerwony: resztka wiśniówki w butelce po wczorajszym KOSMICZNYM meczu!

0

Bo może nie wypadło mu wychwalać wprost swojego "syna chrzestnego" ;)

30

Fakty: Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie.
Anegdoty: Ronaldo jest najlepszym piłkarzem na świecie.

8

Neuer został dziś nowym szefem kuchni. Puścił trzy piękne kalafiory! :)

0

Przy drugim golu Leo powiedział, że Boateng padł przy zwodzie Leo jakby ustrzelił go snajper z wysokości trybun. Padłem jak zobaczyłem powtórkę ;)

0

Cristiano Ronaldo jest smutny. Leo znów na czele strzelców w historii LM. Strach pomyśleć co by było, gdyby Bale wczoraj strzelił :P

7

Nie ma i nigdy nie było (powtórzę dla młodszych kibiców: NIGDY nie było) zawodnika, który tak potrafiłby prowadzić piłkę ja On.

0

Tekst Dudka o snajperze mnie zastrzelił ;)

9

Ustanowiłem nowy rekord indywidualny! Straciłem głos w 15 minut!

0

Nowy rekord indywidualny! Straciłem głos w 15 minut!

6

A więc deja vu...
Oczy obrońcy otwierają się coraz szerzej, dokładnie tak jak powinny. Scenografia wygląda boleśnie znajomo. Coś nie zadziałało w ofensywie i rozpoczął się kontratak. Obrońca pędzi z powrotem pod własną bramkę, ale kiedy się odwraca, widzi tylko niewyraźną plamę. Mężczyzna w bordowo-granatowym stroju, nie zważając na wszechobecny chaos, dryblując toruje sobie drogę pod bramkę rywala. Pokonuje kolejne metry boiska, mijając rywali niczym tyczki w swoim szaleńczym slalomie, I wreszcie odgrywa znany scenariusz, niczym aktor, grając po raz czterechsetny tę samą sztukę. Przekłada piłkę z prawej nogi na lewą, przeskakuje kolejne desperacko interweniujące stopy defensorów i wreszcie unosi lekko głowę. Jego sylwetka przypomina teraz wściekłego byka. Uderza. Piłka szybuje po idealnym łuku i wpada tuż przy słupku, rysując w powietrzu doskonałą parabolę. Ciało portero ląduje na murawie, a twarze obrońców w dłoniach. Dwa palce w górze i ryk tysięcy gardeł skandujących Jego imię. Czy to magia? Dla mnie tak!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?