axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe, co tam Mathieu chowa za plecami Neymara...
0
A teraz do boju, Tridente po Tryplet!
0
Lucho z Messipedencji przekształcił Barce w zrównoważony, dobrze rozumiejący się i waleczny zespół. Brawo!
0
No to raz... ;)
2
Sorry za indolencję, ale dlaczego wszyscy CR7 nazywają tu grzmotem?
12
Arsenal nie czwarty?
0
Straty Alvesa są dziś irytujące...
0
Dziesięć najwyżej punktowanych (bo nie ośmielę się napisać, że najlepszych) komentarzy pod tym artykułem to lżenie z Mullera. Czytam, że nie ma szacunku do innych piłkarzy. Chciałoby się napisać: przyganiał kocioł garnkowi...
0
Pierwsze 10 "najlepszych" komentarzy to lżenie Mullera. Czytam, że nie ma szac
5
Patrzę i widzę: Raul, Beckham - ostatni gracze sprzed ery brutali i symulantów. Brakuje tam jeszcze Zizu. Na boisku zresztą też ;)
0
Toż to przecież zwykłe podku*wianie Asa. Nie bierzesz tego chyba na poważnie? ;)
5
Tak w ramach rewanżu za poprzedni sezon ;)
0
Barca przegra oba spotkania, a Real dwukrotnie zremisuje, przegra oba mecze lub jeden przegra, a drugi zremisuje.o
No nie do końca... Jeśli już tak uściślamy każdy przypadek, będziemy mistrzami również wtedy, gdy przy zerowej zdobyczy punktowej, Real raz przegra, a raz wygra ;)
13
Jeśli chodzi o nasz mecz, na mnie największe wrażenie zrobiło zachowanie Leo przy stanie 0:0, gdy wpadając w pole karne, przeskoczył nogi zbyt późno interweniującego obrońcy. Nie wiem, czy kojarzycie tę sytuację. To było wślizg na wysokości kolan - karny ewidentny. Sądzę, że 99% napastników dałoby się sfaulować.
To jest cecha, którą też bardzo u Messiego lubię.
4
Douglas pogratulował gola koledze z ławki ;)
0
Jeśli wygramy ligę oraz Puchar Króla, to z kim zagramy w Superpucharze Hiszpanii, z drugą drużyną ligi, czy z finalistą Pucharu Króla?
0
Co tam, najważniejsze, że Bale nie strzelił...
0
Bo to chodzi o te K***wsko Celne podania ;)
0
Ludkowie... Messi nie ma 10? Jak nie teraz to kiedy?
0
Kolor czerwony: resztka wiśniówki w butelce po wczorajszym KOSMICZNYM meczu!
0
Bo może nie wypadło mu wychwalać wprost swojego "syna chrzestnego" ;)
30
Fakty: Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie.
Anegdoty: Ronaldo jest najlepszym piłkarzem na świecie.
8
Neuer został dziś nowym szefem kuchni. Puścił trzy piękne kalafiory! :)
0
Przy drugim golu Leo powiedział, że Boateng padł przy zwodzie Leo jakby ustrzelił go snajper z wysokości trybun. Padłem jak zobaczyłem powtórkę ;)
0
Cristiano Ronaldo jest smutny. Leo znów na czele strzelców w historii LM. Strach pomyśleć co by było, gdyby Bale wczoraj strzelił :P
7
Nie ma i nigdy nie było (powtórzę dla młodszych kibiców: NIGDY nie było) zawodnika, który tak potrafiłby prowadzić piłkę ja On.
0
Tekst Dudka o snajperze mnie zastrzelił ;)
9
Ustanowiłem nowy rekord indywidualny! Straciłem głos w 15 minut!
0
Nowy rekord indywidualny! Straciłem głos w 15 minut!
6
A więc deja vu...
Oczy obrońcy otwierają się coraz szerzej, dokładnie tak jak powinny. Scenografia wygląda boleśnie znajomo. Coś nie zadziałało w ofensywie i rozpoczął się kontratak. Obrońca pędzi z powrotem pod własną bramkę, ale kiedy się odwraca, widzi tylko niewyraźną plamę. Mężczyzna w bordowo-granatowym stroju, nie zważając na wszechobecny chaos, dryblując toruje sobie drogę pod bramkę rywala. Pokonuje kolejne metry boiska, mijając rywali niczym tyczki w swoim szaleńczym slalomie, I wreszcie odgrywa znany scenariusz, niczym aktor, grając po raz czterechsetny tę samą sztukę. Przekłada piłkę z prawej nogi na lewą, przeskakuje kolejne desperacko interweniujące stopy defensorów i wreszcie unosi lekko głowę. Jego sylwetka przypomina teraz wściekłego byka. Uderza. Piłka szybuje po idealnym łuku i wpada tuż przy słupku, rysując w powietrzu doskonałą parabolę. Ciało portero ląduje na murawie, a twarze obrońców w dłoniach. Dwa palce w górze i ryk tysięcy gardeł skandujących Jego imię. Czy to magia? Dla mnie tak!