4

Tak jak niedawno tu wspominałem, nie jestem zwolennikiem żadnych teorii spiskowych, ale kolejne zarzuty pod adresem najlepszych graczy Barcy są co najmniej zastanawiające...

0

"W tym kraju może dojść do prawdziwego cudu."
Oby nie dochodziło do takich cudów jak na mistrzostwach w szczypiorniaku... :P

2

Dziś zjadłem z synem całą patelnię smażonych rydzów i dodatkowo ugotowałem zupę z prawdziwków.
Prawda jest jednak taka, że w tym roku u nas (okolice Jaworzna / Śląsk) z grzybami to jest loteria. Możesz przejść cały las i nic, a trafisz na enklawę, gdzie było trochę cieplej i masz cały koszyk ;P
Pozdrawiam!

1

Dzięki kolego, że rozbawiłeś mnie w ten smutny wieczór.
Przy okazji utwierdziłem się w przekonaniu, że część piłkarzy to kretyni ;-D

23

Świetny drybling (piłka krótko przy nodze w stylu Leo) + niezły przegląd pola + dobry strzał z dystansu = jestem za!

1

No w obecnej dyspozycji Adriano raczej nie odmieniłby losów spotkania...

0

Biorąc pod uwagę aktualny układ tabeli, remis to idealny wynik.

1

Neymar nie miał dziś z kim pograć z przodu. Suarez słabo, Munir kiepsko, Sandro dno, a Rakitic to już totalna tragedia. Zagrania do tyłu, strzały na siłę prosto w mur obrońców i marne dogrania (z jednym wyjątkiem).
O obrońcach może dziś nie wspomnę...

1

Brawo za decyzję wystawienia Roberto na prawej :]

1

Mówi: 'Zawsze interesująco zapowiada się rywalizacja między bezpośrednimi rywalami, ale dla nas jedyną ważną rzeczą jest zwycięstwo z Sevillą.'
Myśli: 'Marzę, żeby dostali ze cztery sita albo manitę ;)

0

Pieniądze to nie wszytko, ale w dzisiejszym świecie sportu bardzo się przydają, więc moim zdaniem brać, kto da więcej.

1

W tym roku rywalizacja wygląda jak kiedyś finały NBA z Jordanem. Było wielu uczestników, ale jest jasne kto wygra i będzie MVP rozgrywek ;)

0

Tak to mam :)
Chodzi o ilość wszystkich odpowiedzi na moje komentarze. Taka informacja była widoczna przy awatarze, ale, z tego co widzę, w nowej wersji została zdjęta.

4

Niech wraca!
Oby jak najczęściej mógł mówić: Bravo Ja ;)

0

Wie ktoś może czy liczba odpowiedzi do komentarzy zniknęła wraz z nową wersją portalu, czy jest to do skonfigurowania? Ja w chwili obecnej widzę na górnej listwie jedynie link 'konto' i awatar...

0

Tak to jest jak dziennikarz chce być większą gwiazdą niż sportowiec...

0

Ale tu nie chodzi o to kto grał, a kto nie grał na tournee, ale o to, że zakłócony jest cały, i tak zbyt krótki, okres przygotowawczy. Zamiast trenować i budować formę, zawodnicy spędzają długie godziny w samolotach, hotelach, na spotkaniach z kibicami itp. itd.

0

Należy tu jeszcze wspomnieć o Paolo Rossim, napastniku, który strzelając dwa gole pozbawił nas finału mundialu w 1982 roku.

0

Cytat tygodnia? ;)

1

My tu o Messim, a tabela La Liga jeszcze nie zaktualizowana po wczorajszych meczach :/

0

To trochę tak jak u nas ze Ślązakami i Gorolami ;)

0

Szczęście w nieszczęściu, że obie ekipy z Madrytu również gubią punkty.
Teraz zobaczymy jak wygląda drużyna bez Leo. Jeśli dobrze pamiętam, za czasów Tito (poprawcie mnie, jeśli się mylę) grali bardzo przyzwoicie. Alexis odblokował się wtedy na dobre. Może teraz odpali Ney?
Druga sprawa to odpoczynek Leo, który bardzo mu się przyda. Fajnie jakby wrócił w formie na klasyk.

0

Oficjalne info już jest, geniuszu.

0

Może by się przydał krótki artykuł, że Leo wypada na 7-8 tyg.? Chyba wszyscy na tę wiadomość czekają...

0

Widzę, że przez przypadek As zamieścił okładkę z Adama.

0

Rządzisz!

1

Jak zaraz nie wejdzie Lewy to chyba nie wygramy ;)

0

A ma ktoś może linka do tych 9 minut z polskim komentarzem?
Sorry, ale zapracowany jestem i nie mam za bardzo czasu na przeszukiwanie neta :/

0

Sympatyczny, skromny chłopak. Trzeba śledzić jego dalsze postępy.

2

Normalnie na zdjęciu jak Krzynówek :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?