axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepsza gaśnica to odpowiedź, czy bierze pod uwagę żółte kartki. Niektórzy dziennikarze wręcz proszą się o ironię...
1
0
Wspaniały zawodnik i do tego człowiek z klasą.
0
Szczerze mówiąc, nie wierzyłem, że uda się ściągnąć Nolito zimą. Zatem czekamy na nowego Larssona :)
PS. Kto jeszcze pamięta Reusa?
2
Wyczułem dwie subtelne szpileczki w Real. Lubię te jego konferencje ;)
0
Dzięki, że mi wyjąłeś 2h z soboty ;)
0
(...) Nie pamiętam co powiedziałem wcześniej, sprawdźcie.
Piękna odpowiedź! :P
0
Widzę, Pax, że rzetelnie przerobiłeś lektury o Messi, zwłaszcza tę Guillema Balague ;)
Gratulacje, dobry artykuł, świetna robota!
0
Też się nad tym zastanawiałem. Spójrz na tabelę prezentującą poszczególne głosy. Miażdżącą przewagę stanowią osoby głosujące na Leo, a na drugim miejscu wskazujące Ronaldo. Punkty procentowe CR7 wzięły się w dużej mierze z jego drugich i trzecich miejsc. Biorąc pod uwagę kontekst, w którym głosowanie nie odbywało się na jednego, lecz na trzech piłkarzy, przewaga Leo jest moim zdaniem bardzo duża.
0
Oglądam go od meczu z Chelsea w LM z sezonu 2005/06, ale tak naprawdę genezę tego, co robi na boisku i poza nim zrozumiałem dopiero parę dni temu, czytając genialnie napisaną przez G.Balague biografię geniusza. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie czytali. Wspaniałą lektura o zwykłym człowieku, który po prostu chciał grać w piłkę.
22
Postać bardzo trudna do oceny.
Z jednej strony niewypały typu Douglas, Vermalen, który cały sezon leczył kontuzję, czy nieudolność w negocjacjach - drogie zakupy i relatywnie tanie sprzedaże, serial pt. kupujemy środkowego obrońcę, a z drugiej strony takie perełki jak bramkarze, Neymar czy Suarez czyli gracze, którzy stanowią o sile dzisiejszego składu.
Nie jestem stanie zdobyć się na jednoznaczną opinię o tym facecie...
28
Mentalnie to wczesny Pepe.
3
Mogę Ci obiecać, że na pewno będą dwie ;)
0
Jak widzę, tekst dnia to kolędy... :)
5
Piękny, choć trudny mecz. Cieszy forma drużyny. Jeśli miałbym kogoś wyróżnić, to bez wątpienia w swoich formacjach rządzili dziś: Pique, Iniesta i Messi.
0
A nie czasem trzy mecze derbowe?
47
Polubiłem jedenastkę Sportu ;)
0
Sky przyznał ocenę 8.8 nie Kolumbijczykowi lecz Argentyńczykowi.
26
Obyśmy w CdR nie trafili na pogromców z Cadiz.
0
Wywody w stylu dziadka Gmocha. Czytałem to z zażenowaniem...
0
MJ jest nadal ponad wszystkimi...
1
Stary, leżę.... :)
5
K**wa, Barca jak zwykle robi interes życia. Sorry za słownictwo w ten przedświąteczny czas, ale aż się we mnie zagotowało...
0
W takich wywiadach przecież mówi się same ogólniki...
6
Moim zdaniem mimo braku gola Neymar był dziś najlepszym zawodnikiem meczu. Najwięcej dający w kreacji, dwie asysty, w tym ta do Suareza ładniejsza od samej bramki, a akcja z 55 minuty to coś, po czym człowiek podgrywa się z fotela. Z formacji obronnych bardzo dobry mecz Pique oraz piękne interwencje Bravo.
No i mamy piąty puchar! Vamos!
4
Koledze chodziło zapewne o to, że Klopp chodzi w brudnym obuwiu, bo innych argumentów nie znajduję...
0
"Arbeloa to drewno" - taki żarcik :)
Dla mnie mistrz!
5
"W swoich szeregach mają samych reprezentantów Chin lub zawodników z zagranicy..."
To tak jak każda drużyna z wyjątkiem Barcy. Tylko my możemy poszczycić się jednym kosmitą w składzie ;)
9
Alba o Neymarze mówi:
"...zdajemy sobie sprawę, co nam daje na skrzydle, ale Barcelona jest w stanie sobie poradzić z pomocą innych zawodników'
a myśli:
"ku*wa, znów z Munirem na skrzydle !@#$%"
15
Sorki za jeszcze jeden cytat z rm.pl, ale jeden z ich użytkowników rozwalił mnie wpisem:
"Ta strona realu to średniowieczne gówno! "