axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Legia za identyczne przewinienie odpadła walkowerem z eliminacji do LM. Zatem każda inna decyzja w sprawie Realu będzie skandalem i dowodem na istnienie podziału na równych i równiejszych.
2
Wygląda na to, że zawodnicy pierwszego składu "zarazili" dobrą grą rezerwy. Porównajmy chociażby jakość gry w pierwszy meczu z Villanovense. Wiem, że u siebie, że murawa lepsza, ale ja zauważam u wielu zawodników rezerw wyraźną zmianę na lepsze.
0
Następny świetny mecz ofensywnego MSN... Munir, Sandro i nikt...
0
Kiedyś to był mój ulubiony zawodnik. Taki walczak pokroju Puyola czy Gattuso.
Nadal go lubię ;)
1
Szwecja, Z.Ibrahimović (K),
1. miejsce: Z.Ibrahimović
2. miejsce: Z.Ibrahimović
3. miejsce: Z.Ibrahimović
:P
13
Powiem tak: prawidłowa kolejność to:
1. Messi
2. Busquets
3. Neymar
0
W zasadzie chciałoby się powiedzieć, że wygrywa zawsze, niezależnie od okładki i fryzury ;)
2
Powiem jedno słowo: nieREALne....
2
Dzięki za radę, ale myślę, że najskuteczniejszym sposobem na poranny szron będzie zrobienie jesiennych porządków w zagraconym garażu :)
2
Za oknami zima, a fiesta trwa w najlepsze!
Delektowanie się tym czasem to coś wspaniałego.
Jutro nawet szyby będę skrobał z uśmiechem na twarzy :D
1
Dziś mam naprawdę duży problem ze wskazaniem zawodnika meczu. Kapitalna gra całego zespołu.
Mimo braku gola i zmarnowanego karnego wskazuję Neymara.
5
Piłkarz wymierającego gatunku, niestety...
2
Uściślając, lewym bokiem ;)
48
Gdyby grał Ronaldo, być może Real nie dostałby do zera... gdybanie...
7
Wyłapał trzy setki, dwa mocne strzały Jamesa i bezbłędnie wyprowadzał piłkę.
Jeśli Bravo nie dostanie za ten mecz 10, to nie już nie wiem kiedy...
2
Popatrzcie jak taki triumf może człowieka odmłodzić ;)
20
Prócz bogactwa w ofensywie doceńmy, jak wspaniałego mamy bramkarza.
Brawo Bravo!
0
Prócz wygranej, najbardziej cieszy mnie, że była ona możliwa praktycznie bez Messiego.
Jak Leo złapie rytm meczowy, to dopiero będzie "masakracja" :P
14
"Benitez: Jesteśmy faworytami"
Koniec cytatu.
103
Za te wszystkie gwizdy marzyłem ,żeby Pique dokończył manitę. Niestety pojawił się Munir "Higuain" El Haddadi...
Podsumowując, wspaniały mecz, gra z pierwszej piłki niczym z czasów Guardioli. Pięknie! Po prostu pięknie!
3
Sergio Busquets 666 podań.
Szatan nie piłkarz! ;)
\m/
3
Poczytałem komentarze i widzę, że objawiło nam się kilku mistrzów negocjacji. Podium na ten moment wygląda tak:
3. Olać arabów (...)
2. Niech dają 70 mln za sezon albo do widzenia.
1. Skoro Katar, Muzułmańskie ludziki nie chcą płacić to bye! My mamy się prosić?
Gratulacje dla autorów! Miłej niedzieli :)
1
O widzę, że zagra Gonzalo "jeju jaka mała na bramka" Hiquain, więc o 3 punkty może być pod górkę...
4
Komentarz Żewłakowa bezpłciowy, ale Szpaku to chyba żyje w świecie równoległym...
6
Nie będzie tak źle, jeśli zagramy bez Messiego.
Przecież Real już od dłuższego czasu gra bez Ronaldo.
0
Normalnie śpię o tej porze :P
2
Dziś widzę przeważają tematy plotkarsko-towarzyskie, ale AS rozwalił system.
0
No cóż, czytając Twoją odpowiedź nasunął mi się cytat ze Sznuka, który na pytanie, dlaczego w teleturnieju 1 z 10 jest tak mało kobiet, odpowiedział: 'nie wiem, choć się domyślam...' ;)
0
Faktycznie z niego Surepman jak zagrał dzień po dniu ;)
3
To ja dziś miałem na obiad kontuzję Neymara w postaci schabowego :)