0

Czy ktoś wie jaka była ostatecznie frekwencja?

0

Po tak słabej kampanii negatywnej, nie dziwi mnie ta porażka.
W tej chwili możliwe są dwa scenariusze:
1. Bartek zostanie oczyszczony z zarzutów, co go niewątpliwie wzmocni i będzie rządził co końca kadencji.
2. Bartek nie zostanie oczyszczony z zarzutów, co doprowadzi do zwołania przedterminowych wyborów i oznaczać będzie duże szanse Laporty.

4

Po przeczytaniu wypowiedzi Xaviego wyciągnąłem inny wniosek.

0

Pedrito zostań. Pamiętam jak zdobywałeś bramki we wszystkich sześciu rozgrywkach sezonu sekstetu. Walcz gościu o swoje!

9

Nie zmienia się zwycięskiego składu. Jeśli się nie sprawdzi, za sześć lat są kolejne wybory...

4

Nie rozumiesz sarkazmu w stronę dziennikarzy? Dla mnie poniekąd inteligentny komentarz MMM jest postem dnia! Pełny szacun za odwagę. Szmatławce piszą o byle gównie, byle pisać. Ten połysiał, tamten zmienił auto. Publikowanie tego typu newsów, a jeszcze dodatkowo budowanie dziwnych teorii w oparciu o wizytę u fryzjera, to dziennikarstwo na poziomie Faktu.
A niekumaci pękają z oburzenia...

0

No, jakby miał czekać, żeby się wstrzelić, to mógłby się doczekać wnuków w międzyczasie...

2

Smutny koniec solidnego bramkarza, szkoda...

0

Jak widać, jednak Zubi wymiata ;)!

0

Już zacieram ręce :)

4

No i jak tu być za legalizacją maryśki? No jak?..

0

Nie sądzę, żeby to forum było odpowiednim miejscem na dyskusje o polityce, ale nie ja ją zacząłem, więc odpowiem po raz ostatni.
Wytykasz mi, nie wiem na jakiej podstawie, TVP i Wikipedię jako źródła mojej wiedzy o polityce, a tymczasem sam powołujesz się na wystąpienia niszowego dziennikarza na YT... Ja opieram się na faktach, a nie anegdotach głoszonych dla podbicia popularności.
Żyłem w czasach komuny, czego Ty (na szczęście) nie doświadczyłeś na własnej skórze. W czasach absurdu, gdy banan, papier toaletowy, czekolada, pepsi-cola były rarytasem, gdzie dostawałeś od milicjanta w twarz za nic. W czasach, w których musiałeś się spowiadać urzędniczynie dlaczego z chęci posiadania paszportu, aaby kupić podstawowe artykuły typu mięso, cukier musiałeś mieć kartki, a na mieszkanie czekałeś 20 lat. W tamtych czasach Komorowski, Wałęsa, Michnik, Gieremek, Kuroń i wielu innych walczyło z ówczesną władzą, którą to walkę wreszcie w 1989 roku wspólnie wygraliśmy. I szlag nie trafia, gdy słyszę prawicowych pseudo znawców, którzy cały ten dorobek podważają, starając się deprecjonować ich zasługi, porównując ich w kontekście dzisiejszych 'konfliktów' i mając na uwadze jedynie własne partykularne interesy, do komunistów. Trzeba umieć zachować proporcje. Bez urazu, ale niestety bez doświadczenia życia w tamtych ponurych czasach, nie sposób wyrobić sobie obiektywny pogląd.
Ja również nie lubię obu wiodących partii, ale Kukiz to , wybacz za sformułowanie, polityczny idiota (od razu przypomina mi się Tymiński). I jakby ktoś trzeci miał przejąć w Polsce władzę, to na pewno nie on...

2

Costa, Courtois, Fabs, Pedro. Po latach, gdy zbierał baty, Mou chyba doszedł do wniosku, że jeśli nie możesz pokonać przeciwników to zaprzyjaźnij się z nimi ;)

0

Nie przepadam za Komorem, ale nazywać go komunistą? Człowieku, nawet nie żyłeś za czasów komuny, a wypowiadasz się na temat, o którym, jak widzę, nie masz bladego pojęcia. Widać, że pro PISowska propaganda funkcjonuje doskonale...

0

Igrzyska w pełni. Żeby potem nie trzeba było śpiewać: 'Wałęsa oddaj moje 100 milionów' ;)

1

Masz sporo racji, ale z tym Kukizem to pojechałeś. Przecież to typowy Dyzma ;)

0

Lubię Casillasa, ale jakby nie liczyć: 25 - 18 dla Xaviego ;)

0

Bądźmy poważni. Nie porównuje się Boga ze śmiertelnikami...

0

Zobaczymy co ten kopciuszek pokaże na boisku ;)

0

Myślę, że nie. W końcu za rok będzie miał znów szansę w jubileuszowym Copa America.

0

Spodziewałem się wysokiej wygranej, ale taka goleada... Finał będzie jednak bardziej zacięty. Jeśli miałbym obstawiać to daję 55% dla Argentyny, 45% dla Chile.

0

rządzisz! ;)

0

Ostatnio same dobre wiadomości!

2

Zostaję jednak przy swoim zdaniu. Mecz Brazylia - Argentyna na pewno spowodowałby maksymalną mobilizację, w końcu to klasyk, odwieczni rywale, mecze, które śledzi cały świat.
Natomiast z Paragwajem - hmm, z całym szacunkiem dla tej drużyny, ale z taką grą Argentyny, jaką pokazali przeciwko Kolumbii, pytanie będzie brzmiało nie 'czy' lecz 'ile'.

0

A ja się tam cieszę. Leo będzie miał łatwiej z Paragwajem niż z Brazylią ;)

0

Paragwaj - mistrzowie remontad! Prawdziwi wojownicy, ale w meczu z Argentyną trzymam za Leo i Masche ;)

0

Źródło: 'MD' i wszystko jasne.

0

niech zostanie.....

6

Oj, Blatter, Blatter... Florkowe denary zlasowały Ci mózg i teraz mamy efekty.

0

Główną winą Alvesa był karygodny przerzut w poprzek boiska, od której zaczęła się akcja bramkowa Juve. Reszta była już tylko konsekwencją tego błędu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?