axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raczej zamiast Pogby...
0
Nie wiecie może, czy jest już ustalony termin dwumeczu o Superpucharu Hiszpanii z Bilbao?
0
Podobno Bartek obiecał, że jak go wybiorą, to sobie strzeli tlenionego irokeza ;)
15
Nie wiem jak Was, ale mnie w niektórych komentarzach dobijają szczeniackie skróty typu 'wgl' czy 'sb'. Ludzie.. czy naprawdę tak ciężko napisać cały wyraz?
1
Wiadomość dnia!
1
Piękny sezon! Znów triplete i złota piłka nasza!
0
Rozumiem, że o Superpuchar nie zagra w żadnym zespole?
27
Te zwierzęce tańce w kółku po poszczególnych wystąpieniach z dzikimi okrzykami 'Campeones! Campeones! Ole! Ole! Ole!' były po prostu świetne. A Marche ze swoim zdartym gardłem rządzi!
Fantastyczna fiesta. Kto nie oglądał niech żałuje!
Visca El Barca! Grande Barca!!! xD
0
To teraz, Panie i Paniowe, za rok po triplete of triplete!
3
Nasi Mistrzowie są już w połowie drogi do Domu :D
2
Jak słucham komentarza Szpakowskiego to żałuję, że podnieśli wiek emerytalny...
5
No to jutro wypada podejść na Trzy Korony w Pieninach i poświętować ;)
15
Wybuch radości Lucho po golu Suareza, nasunął mi obrazek Pepa po sławnym wyrównaniu Iniesty.
0
Historia zatoczyła koło. Piękna chwila!
1
Życzyłbym sobie:
1. Hat-tricka Messiego.
2. Hat-tricka asyst Xaviego.
3. Hat-tricka Barcy w sezonie.
1
"Kiedy rozpoczyna się mecz, na wyświetlaczu jest 0:0 wiesz, że tracisz dwa punkty i musisz je zdobyć"
Pięknie powiedziane. W zasadzie zdanie-klucz.
0
Sorry. Wiem, że poza tematem, ale:
"Jak płaca tak płaca" - powiedział szef nie wymawiający "r"...
0
Ciekawe, czy do tych 7 bramek wliczyli mu też swojaki :P
4
Nie. Miałeś zgadnąć, a nie sprawdzić w sieci ;)
0
Arsenal zdobył puchar! Kto zgadnie, ile strzelili bramek?
0
Czasem był widywany z Szabim i Maszczerano.
2
Dlaczego? Przecież każda religia miała swe źródło z nierozumienia pewnych zjawisk czy zdarzeń. A mnie i kilku innym na tym forum nie mieści się w głowie jak On to robi! :P
0
Dwa...
0
Taa, ich bankiem informacji był zapewne Szpaku...
1
Z koszulkami to pojechał dyplomatycznie. Ale przecież nie powie prawdy, że są tragiczne...
0
Masz mój głos!
0
Swoja opinię na temat finału wyraził już Stoiczkow i do niej się bardziej przychylam ;)
1
43 lata na karku. Oglądam i ryczę...
1
Patrząc na ostatnie lata, to tylko odejście Puyola wzbudziło we mnie podobne uczucia :(
3
Byłbym gotowy dać dwa razy tyle, byle niczego nie umieszczać w nazwie...