0

Raczej zamiast Pogby...

0

Nie wiecie może, czy jest już ustalony termin dwumeczu o Superpucharu Hiszpanii z Bilbao?

0

Podobno Bartek obiecał, że jak go wybiorą, to sobie strzeli tlenionego irokeza ;)

15

Nie wiem jak Was, ale mnie w niektórych komentarzach dobijają szczeniackie skróty typu 'wgl' czy 'sb'. Ludzie.. czy naprawdę tak ciężko napisać cały wyraz?

1

Wiadomość dnia!

1

Piękny sezon! Znów triplete i złota piłka nasza!

0

Rozumiem, że o Superpuchar nie zagra w żadnym zespole?

27

Te zwierzęce tańce w kółku po poszczególnych wystąpieniach z dzikimi okrzykami 'Campeones! Campeones! Ole! Ole! Ole!' były po prostu świetne. A Marche ze swoim zdartym gardłem rządzi!
Fantastyczna fiesta. Kto nie oglądał niech żałuje!
Visca El Barca! Grande Barca!!! xD

0

To teraz, Panie i Paniowe, za rok po triplete of triplete!

3

Nasi Mistrzowie są już w połowie drogi do Domu :D

2

Jak słucham komentarza Szpakowskiego to żałuję, że podnieśli wiek emerytalny...

5

No to jutro wypada podejść na Trzy Korony w Pieninach i poświętować ;)

15

Wybuch radości Lucho po golu Suareza, nasunął mi obrazek Pepa po sławnym wyrównaniu Iniesty.

0

Historia zatoczyła koło. Piękna chwila!

1

Życzyłbym sobie:
1. Hat-tricka Messiego.
2. Hat-tricka asyst Xaviego.
3. Hat-tricka Barcy w sezonie.

1

"Kiedy rozpoczyna się mecz, na wyświetlaczu jest 0:0 wiesz, że tracisz dwa punkty i musisz je zdobyć"
Pięknie powiedziane. W zasadzie zdanie-klucz.

0

Sorry. Wiem, że poza tematem, ale:
"Jak płaca tak płaca" - powiedział szef nie wymawiający "r"...

0

Ciekawe, czy do tych 7 bramek wliczyli mu też swojaki :P

4

Nie. Miałeś zgadnąć, a nie sprawdzić w sieci ;)

0

Arsenal zdobył puchar! Kto zgadnie, ile strzelili bramek?

0

Czasem był widywany z Szabim i Maszczerano.

2

Dlaczego? Przecież każda religia miała swe źródło z nierozumienia pewnych zjawisk czy zdarzeń. A mnie i kilku innym na tym forum nie mieści się w głowie jak On to robi! :P

0

Dwa...

0

Taa, ich bankiem informacji był zapewne Szpaku...

1

Z koszulkami to pojechał dyplomatycznie. Ale przecież nie powie prawdy, że są tragiczne...

0

Masz mój głos!

0

Swoja opinię na temat finału wyraził już Stoiczkow i do niej się bardziej przychylam ;)

1

43 lata na karku. Oglądam i ryczę...

1

Patrząc na ostatnie lata, to tylko odejście Puyola wzbudziło we mnie podobne uczucia :(

3

Byłbym gotowy dać dwa razy tyle, byle niczego nie umieszczać w nazwie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?