axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic tu nie było o Bayernie, ale może odpowiem cytatem:
Jedna szuja ma cię wsypać będzie wszawić i pluć,
Ma w policzek pocałować, ale z ust jej będzie czuć.
Ja ci Chrystek radzę pryskaj przed oczami złemi
nikt nie jest prorokiem, nigdy między swoimi.
1
Oczy obrońcy otwierają się coraz szerzej, dokładnie tak jak powinny. Scenografia wygląda boleśnie znajomo. Coś nie zadziałało w ofensywie i rozpoczął się kontratak. Obrońca pędzi z powrotem pod własną bramkę, ale kiedy się odwraca, widzi tylko niewyraźną plamę. Mężczyzna w bordowo-granatowym stroju, nie zważając na wszechobecny chaos, dryblując toruje sobie drogę pod bramkę rywala. Pokonuje kolejne metry boiska, mijając rywali niczym tyczki w swoim szaleńczym slalomie, I wreszcie odgrywa znany scenariusz, niczym aktor, grając po raz czterechsetny tę samą sztukę. Przekłada piłkę z prawej nogi na lewą, przeskakuje kolejne desperacko interweniujące stopy defensorów i wreszcie unosi lekko głowę. Jego sylwetka przypomina teraz wściekłego byka. Uderza. Piłka szybuje po idealnym łuku i wpada tuż przy prawym słupku, rysując w powietrzu doskonałą parabolę. Ciało portero ląduje na murawie, a twarze obrońców w dłoniach. Dwa palce w górze i ryk tysięcy gardeł skandujących Jego imię. Czy to magia? Dla mnie tak!
0
Będzie odprowadzał piłki wzrokiem tak jak na zdjęciu... ;)
1
Brawo za ocenę dla Neya! Nota adekwatna do jego gry, choć może minimalnie zaniżona (ja dałem 4.5 za wywalczonego i strzelonego karnego). Ale żeby dać mu 7.0 to chyba trzeba być ślepcem. Jak zmarnuje tyle setek z Bayernem, to na AA możemy grać o czapkę gruszek, a nie o awans.
0
Oczywiście, ale z drugiej strony trzeba umieć złapać trochę dystansu. Nawet jeśli ze zniecierpliwieniem wyczekujemy na każdy mecz Barcelony, rozumiemy, że są rzeczy ważniejsze od futbolu. To właśnie ostatnio (choćby wczoraj) pokazuje Leo i moim zdaniem to również chciał przekazać Pep :)
0
Dzięki za szybką odpowiedź.
0
Zna ktoś może datę i godzinę naszego meczu z Altetico?
W terminarzu widnieje 17 maj z gwiazdką czyli tak, jakby termin nie był jeszcze ustalony...
0
padłem...
0
Jako kolejną ciekawostkę dodałbym, że w obecnym sezonie, w obu meczach z Valencją bramki padały w pierwszej bądź ostatniej minucie meczu.
0
Nie wiem, ale uważam, że masz niezłe poczucie humoru ;)
0
Ściągnięcie Neymara to dzisiejszy grzech główny Lucho. Jeśli chciał chciał bronić wyniku 2:1, powinien zmienić potykającego się dziś o piłkę i marnującego setki Suareza. Tak się przegrywa wygrane mecze. Wielka szkoda...
0
Super, fajnie, ale można by jeszcze napisać jaki był wynik...
0
Mówisz Wenger, myślisz Arsenal.
Krążą Legendy, że ponoć kiedyś zdobyli jakiś puchar ;)
0
Stary, aleś wypalił tekstem. Komentarz tygodnia, a może nawet miesiąca!
0
Super, fajnie, ale nie każdy zna hiszpański. Może by Szanowna Redakcja przetłumaczyła to co nie jest po polsku lub po angielsku?
1
Gdyby Neymar był w formie... zmarnowana setka i dwa samolubne zachowania. Szkoda tych sytuacji.
4
Obrona dziś najlepszą formacją. Pomoc niestety najsłabszą...
0
Pellegrini chyba im puszczał na treningach 'Mission Impossible' :P
0
Na 11-tą do roboty i od czasu do czasu delegacja. Żyć nie umierać ;)
0
"Oni się modlą, żeby nie wylosować nikogo"
Padłem...
51
Mam wielki szacunek dla Casillasa. Jego zachowanie po meczu pokazuje, że jest człowiekiem honoru.
A tym, którzy narzekają na jego formę przypominam, że to trener ustala skład.
26
"Kibice wytykali Casillasa..."
Nie w glorii chwały, lecz właśnie w takich momentach widać prawdziwą wartość kibica. W Madrycie najwyraźniej tej wartości brakuje... Gwiżdżą na człowieka, nie pamiętając, że wygrał im nie jedno trofeum, a wczoraj kilkukrotnie w końcówce uratował Ligę Mistrzów...
0
Wreszcie ktoś myślący...
1
Patrząc na zdjęcie BBC nasuwa mi się dowcip, w którym najlepiej na ten w środku ;P
2
No... w końcu Kosmita dogonił Robocopa :)
1
Czyli podsumowując mamy 3 nowych pomocników: Busket, Szabi i Maszczerano? ;)
0
W mojej ocenie piłkarzem meczu zdecydowanie był Pique. Gdyby nie jego kilka kluczowych interwencji, moglibyśmy nie wygrać tego meczu, a nawet go przegrać.
A obawa o wynik wzięła się z irytującego faktu, że w I połowie, mając rywala na łopatkach, nie potrafiliśmy go dobić.
0
Nie wiem czy jesteś na bieżąco? Zubi już tu nie pracuje ;)
2
O Pique: "Wczoraj ponownie zachwycił, być może był nawet najlepszym piłkarzem na boisku."
Moim zdaniem był z całą pewnością najlepszym piłkarzem na boisku!
0
Zielony: murawa...