0

Nic tu nie było o Bayernie, ale może odpowiem cytatem:
Jedna szuja ma cię wsypać będzie wszawić i pluć,
Ma w policzek pocałować, ale z ust jej będzie czuć.
Ja ci Chrystek radzę pryskaj przed oczami złemi
nikt nie jest prorokiem, nigdy między swoimi.

1

Oczy obrońcy otwierają się coraz szerzej, dokładnie tak jak powinny. Scenografia wygląda boleśnie znajomo. Coś nie zadziałało w ofensywie i rozpoczął się kontratak. Obrońca pędzi z powrotem pod własną bramkę, ale kiedy się odwraca, widzi tylko niewyraźną plamę. Mężczyzna w bordowo-granatowym stroju, nie zważając na wszechobecny chaos, dryblując toruje sobie drogę pod bramkę rywala. Pokonuje kolejne metry boiska, mijając rywali niczym tyczki w swoim szaleńczym slalomie, I wreszcie odgrywa znany scenariusz, niczym aktor, grając po raz czterechsetny tę samą sztukę. Przekłada piłkę z prawej nogi na lewą, przeskakuje kolejne desperacko interweniujące stopy defensorów i wreszcie unosi lekko głowę. Jego sylwetka przypomina teraz wściekłego byka. Uderza. Piłka szybuje po idealnym łuku i wpada tuż przy prawym słupku, rysując w powietrzu doskonałą parabolę. Ciało portero ląduje na murawie, a twarze obrońców w dłoniach. Dwa palce w górze i ryk tysięcy gardeł skandujących Jego imię. Czy to magia? Dla mnie tak!

0

Będzie odprowadzał piłki wzrokiem tak jak na zdjęciu... ;)

1

Brawo za ocenę dla Neya! Nota adekwatna do jego gry, choć może minimalnie zaniżona (ja dałem 4.5 za wywalczonego i strzelonego karnego). Ale żeby dać mu 7.0 to chyba trzeba być ślepcem. Jak zmarnuje tyle setek z Bayernem, to na AA możemy grać o czapkę gruszek, a nie o awans.

0

Oczywiście, ale z drugiej strony trzeba umieć złapać trochę dystansu. Nawet jeśli ze zniecierpliwieniem wyczekujemy na każdy mecz Barcelony, rozumiemy, że są rzeczy ważniejsze od futbolu. To właśnie ostatnio (choćby wczoraj) pokazuje Leo i moim zdaniem to również chciał przekazać Pep :)

0

Dzięki za szybką odpowiedź.

0

Zna ktoś może datę i godzinę naszego meczu z Altetico?
W terminarzu widnieje 17 maj z gwiazdką czyli tak, jakby termin nie był jeszcze ustalony...

0

padłem...

0

Jako kolejną ciekawostkę dodałbym, że w obecnym sezonie, w obu meczach z Valencją bramki padały w pierwszej bądź ostatniej minucie meczu.

0

Nie wiem, ale uważam, że masz niezłe poczucie humoru ;)

0

Ściągnięcie Neymara to dzisiejszy grzech główny Lucho. Jeśli chciał chciał bronić wyniku 2:1, powinien zmienić potykającego się dziś o piłkę i marnującego setki Suareza. Tak się przegrywa wygrane mecze. Wielka szkoda...

0

Super, fajnie, ale można by jeszcze napisać jaki był wynik...

0

Mówisz Wenger, myślisz Arsenal.
Krążą Legendy, że ponoć kiedyś zdobyli jakiś puchar ;)

0

Stary, aleś wypalił tekstem. Komentarz tygodnia, a może nawet miesiąca!

0

Super, fajnie, ale nie każdy zna hiszpański. Może by Szanowna Redakcja przetłumaczyła to co nie jest po polsku lub po angielsku?

1

Gdyby Neymar był w formie... zmarnowana setka i dwa samolubne zachowania. Szkoda tych sytuacji.

4

Obrona dziś najlepszą formacją. Pomoc niestety najsłabszą...

0

Pellegrini chyba im puszczał na treningach 'Mission Impossible' :P

0

Na 11-tą do roboty i od czasu do czasu delegacja. Żyć nie umierać ;)

0

"Oni się modlą, żeby nie wylosować nikogo"
Padłem...

51

Mam wielki szacunek dla Casillasa. Jego zachowanie po meczu pokazuje, że jest człowiekiem honoru.
A tym, którzy narzekają na jego formę przypominam, że to trener ustala skład.

26

"Kibice wytykali Casillasa..."
Nie w glorii chwały, lecz właśnie w takich momentach widać prawdziwą wartość kibica. W Madrycie najwyraźniej tej wartości brakuje... Gwiżdżą na człowieka, nie pamiętając, że wygrał im nie jedno trofeum, a wczoraj kilkukrotnie w końcówce uratował Ligę Mistrzów...

0

Wreszcie ktoś myślący...

1

Patrząc na zdjęcie BBC nasuwa mi się dowcip, w którym najlepiej na ten w środku ;P

2

No... w końcu Kosmita dogonił Robocopa :)

1

Czyli podsumowując mamy 3 nowych pomocników: Busket, Szabi i Maszczerano? ;)

0

W mojej ocenie piłkarzem meczu zdecydowanie był Pique. Gdyby nie jego kilka kluczowych interwencji, moglibyśmy nie wygrać tego meczu, a nawet go przegrać.
A obawa o wynik wzięła się z irytującego faktu, że w I połowie, mając rywala na łopatkach, nie potrafiliśmy go dobić.

0

Nie wiem czy jesteś na bieżąco? Zubi już tu nie pracuje ;)

2

O Pique: "Wczoraj ponownie zachwycił, być może był nawet najlepszym piłkarzem na boisku."
Moim zdaniem był z całą pewnością najlepszym piłkarzem na boisku!

0

Zielony: murawa...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?