4

Świetny gracz, ale najlepszy jest MJ ;)

0

Nie lada okazja zobaczyć taką śmietankę w jednym miejscu.

11

Który na zdjęciu to Xavi? ;)

0

Świetnie było znowu usłyszeć te nazwiska. Łza w oku się kręci. I nie mówię tu tylko o byłych gwiazdach Barcy,

1

Widzę, że MD ustawiło Sergio na prawej pomocy ;)

1

Eoren e Eleven. Wow!

0

umarłem :)))

0

...poszedł zapalić w trakcie odprawy taktycznej - padłem ;)

7

Ech, będzie mi brakowało tych konferencji...

0

Widzę, że mamy murowane zdjęcie tygodnia.

9

Messi trafił i zaprezentował najpiękniejsze barwy świata.

9

Jak Marcelo i Ramos nie będą zawieszeni to będzie skandal.

1

No, Panie i Panowie, zaczynamy bitwę o LL.

0

Po pierwszym zdaniu wiedziałem, że to Eoren, nasza perła. Dzięki :)

1

I pomyśleć, że żałowałem gdy odchodził Bravo...

0

Widziałem Manchester, Liverpool i Depor, ale coś takiego mi się nawet nie śniło. Nie mówię o całym meczu, ale o kocówce po stracie bramki. Historia pisze się na naszych oczach.
Aaaaaaa! Vamos Barca!

1

Tak jak już wcześniej pisałem, nasze szanse są niewielkie, ale zdarzały się już ciekawe remontady na tym poziomie, jak:
1999 rok, United - Bayern 2:1 - ze stanu 0:1 strzelili 2 bramki w doliczonym czasie gry.
2004 rok, Milan - Deportivo, pierwszy mecz 4:1, w drugim 0:4 i awans Hiszpanów.
2005 rok, Liverpool - Milan 3:3 - ze stanu 0:3 odrobili 3 bramki w 7 minut i wygrali w karnych (Dudek dance).
Jeśli widziałem takie cuda i chciałbym być ponownie ich świadkiem, to dlaczego nie w wykonaniu mojego klubu?

0

Zgadza się i ja również uważam, że nasze szanse są niewielkie, ale zdarzały się już ciekawe remontady na tym poziomie, choćby:
1999 rok, United - Bayern 2:1 - ze stanu 0:1 odrobili 2 bramki w doliczonym czasie gry.
2004 rok, Milan - Deportivo, pierwszy mecz 4:1, w drugim 0:4 i awans Hiszpanów.
2005 rok, Liverpool - Milan 3:3 - ze stanu 0:3 odrobili 3 bramki w 7 minut i wygrali w karnych.
Na pewno dobrze te mecze pamiętasz. W pierwszy przypadku Ferguson wprowadził w końcówce meczu dwóch jokerów, którzy wygrali mu mecz, w drugim psychologia meczu ułożyła się dobrze dla Depor i każda bramka napędzała ich morale, w trzecim zadecydowała niebywała ambicja, z jaką po przerwie zagrali liverpoolczycy, przez co podczas całej dogrywki łapały ich skurcze, a do tego kilka świetnych interwencji Dudka. Jeśli widziałem takie cuda i chciałbym być ponownie ich świadkiem, to dlaczego nie w wykonaniu mojego klubu?

0

Jakbym szczerze powiedział, co sądzę o powiedzeniu, że błędy sędziowskie to część futbolu, to dostałbym tu bana...

1

Ten człowiek to jest tak rzadkie zjawisko, chroniony gatunek na wymarciu... Niejeden, czując napiętą sytuację wokół nowego kontraktu podgrzewałby sytuację, aby jak jak więcej ugrać, a on jedną wypowiedzią przepędził wszystkie madryckie pieski do swoich bud.
O szacunku do swoich rywali już nie wspomnę. Facet z klasą.

0

Piękne zwieńczenie weekendu :)

0

Przykro jest obserwować, jak Barca jest czasem bezradna.

0

Nie mamy swojego Ramosa, niestety...

41

Przez takie pytania facet jest między młotem a kowadłem. W zasadzie, co by nie powiedział, to będzie źle. Nazajutrz obsmarowałaby go któraś z tendencyjnych gazet. Mądre zdanie z tymi nagłówkami.

0

Neymar powinien usiąść na parę spotkań. Tyle akcji, które dziś zmarnował musiało się zemścić. Jakbym miał szukać kozła, to wskazałbym właśnie na niego.
Gracze meczu: Busquets oraz Alba.

0

Alcacer się odnalazł ;)

0

Jak trwoga to do boga.

0

No co Ty? Przecież Gigi nigdy nie skończy kariery ;)

2

Heh, dokładnie! Zarwane nocki, dzban kawy i czekanie, aż Michael poprowadzi Bullsów do kolejnego mistrzostwa.
Zauważam pewne analogie do Messiego i Barcy. Koszykarz wszechczasów i piłkarz wszechczasów. Obaj potrafili wygrać mecz niemalże w pojedynkę ;) Pozdrawiam!

0

No Panowie, przełamujemy się :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?