0

Gdy do nas przyszedł już był świetnym bramkarzem. Jego problemem była nieodpowiedzialność w wyprowadzaniu piłki, a czasem wręcz arogancja pod własną bramką.

Ale tak jak powiedział, z czasem dojrzał, a pewne zachowania przychodzą... z czasem. Cieszmy się, że go mamy :)

5

Dyplomata, ale swoje myśli ;)

0

O Gomesie mam podobne zdanie. Odniosłem się jednie do podania, które nie było niecelne, a nie doszło do adresata jedynie ze względu na ofiarną interwencję obrońcy ;)

0

Po części się zgadzam, ale akurat podanie do Suareza było idealne. Dopiero w którejś z powtórek widać, że obrońca delikatnie dzióbnął piłkę szpicem buta. Gdyby nie to Luis zapewne by do niej doszedł.

2

Daj sobie spokój. Wyznawca zawsze sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem spróbuje zabić doświadczeniem. Wystarczy zobaczy co go najbardziej zabolało w mojej dłuższej wypowiedzi. Jak chcesz wymieniać argumenty z kimś, kto nie widzi lizania kleru po jajkach przez pis albo łyka bajki o zamachu od 'profesorów' od wybuchów i sztucznej mgły? Odpuść, bo zaraz dostaniesz przepowiednię Nostradamusa o dwóch braciach rozdzielonych żelaznym ptakiem. Już to nie raz przerabiałem, Ściana ;)

2

Przełączyłem na chwilę n tego Pietrzaka, ale to była żenada....

4

Oj chłopczyku, to nie straszenie PISem, uwierz, to dzieje się naprawdę :)

3

Socjopata, o... tym jeszcze nie byłem.. beton, jeszcze ciekawiej... widzę, że masz szeroki wachlarz inwektyw, ale to świadczy jedynie o Twoim poziomie.
A wracając meritum rozmowy, jednocześnie ją kończąc, ponieważ to forum sportowe, a nie polityczne. Uważam, że każda partia ma w swoich szeregach zwykłych ludzi, którzy gdy poczują widzę i widzą możliwości jakie ona niesie, chcą się szybko wzbogacić i potem wychodzi tak jak wychodzi. Nie ma świętych w polityce i to jest raczej jasne. Chodzi o to, że obecna władza jest pod wieloma względami niebezpieczna, a ma w ręce potężne narzędzie, bezrefleksyjne poparcie rzeszy mało rozgarniętych wyznawców oraz życiowych nieudaczników, którym wszyscy musimy ze swoich podatków wypłacać wynalazki typu 500+ (od razu nasuwa się skojarzenie z podatkiem bykowym za komuny).
No cóż, warto odświeżyć pamięć: czasy stabilizacji z LPR i Samoobroną, a potem wykończenie lidera powyższej, słowa: mój brat nigdy nie będzie premierem, 'spieprzaj dziadu', żenujące akcje CBA, agent Tomek, angażowanie kościoła do celów politycznych, manipulacje Smoleńskiem i grę tymi uczuciami w kampaniach, miesięcznice, teorie katastrof, które są... swoistą katastrofą, bo nawzajem sobie przeczą, przekręty z trybunałem i sądownictwem, aż po ostatnią wypowiedź o lekarzach 'niech jadą', gdy od zawsze krytykowało się odpływ Polaków na zachód. Doprawdy nie rozumiem, jak można nie dojrzeć oczywistej hipokryzji i fałszu w tych ludziach. I ty chłopcze, piszesz o dojrzałości...

2

Napisałem "jeśli", ale biorąc pod uwagę Twoje wycieczki personalne oraz agresję wypowiedzi, biorę pod uwagę, że być może zawyżyłem Twój wiek. Poza tym nie ma nic gorszego od trafienia na zawziętego obrońcę idei, a tacy mają zwykle zaburzony poziom percepcji rzeczywistości. Bez odbioru.

5

Od 2005 roku kroczą tę ścieżką, z tym że teraz są naprawdę niebezpieczni, bo dostali do ręki narzędzia, którymi nie potrafią się posługiwać lub posługują się z charakterystycznym dla siebie cynizmem. Porównywać telewizję publiczną, a więc telewizję wszystkich polaków, za którą płacimy abonament, żeby oglądać tak słabo zawoalowaną propagandę, z telewizją prywatną, która stara się (bo ktoś musi) być dla tej propagandy przeciwwagą, jest słabym pomysłem. Jeśli cyferki przy Twoim nicku odpowiadają Twojego wiekowi to nie obraź się, ale nie podejmę raczej dalszej dyskusji z osobą niepamiętającą czasów jedynie słusznej prawdy i nie czującej obecnie swego rodzaju deja vu.

5

Takie hiszpanskie tvpis...

7

Wywazone odpowiedzi, skromosc, madrosc, rozsadek, dojrzalosc. Andres posiada cechy, ktorych moze pozazdroscic niejeden sportowiec napinacz. Jego wypowiedzi czytam z prawdziwa przyjemnoscia.

4

Jeśli zagramy na miarę Messiego, wygramy ;)

1

Trafnie to podsumowales ;)

0

Nie jestem weozbia I nie wiem co przyniesie przyszlosc, ale ogadajac kolejny taki wystep Leo , nie potrafie przypomniec sobie nikogo tak decydujacego na boisku, nikogo kto malac noz na gardle, bierze pilke I strzela dwa tak genialne gole. Dla mnie to jest jakis kosmos.

6

To tak jakby powiedzieć, że Stoch jest większą legendą niż Małysz, bo ma olimpijskie złoto. Wyznacznikiem klasy jest cała kariera, a nie rozgrywany co cztery lata turniej, gdzie o awansie i trofeach decyduje często dyspozycja dnia, łut szczęścia czy niewykorzystany karny (tudzież powiew wiatru w plecy)...

2

Jak wygra mecz Barcy, to w kolejnej ankiecie powinno być pytanie: "Kto z TVP nie powinien komentować tego meczu?"

0

Poprawcie liczbę minut przy Inieście.

3

Widzę na stronie nową modę pt. 'możecie robić screeny', zresztą dość infantylną, jak wszystkie poprzednie.

24

Patrząc na panów sędziów w LL, czasem mam ochotę spakować ich do autokaru i wysłać na przymusową wycieczkę do Vision Express.

75

Suarez zagrał parę meczy słabo i usiadł na ławce, teraz to samo z Pique. Widać, że Valverde to trener, który poprawnie reaguje przy wyborze zawodników na kolejny mecz, czego często brakowało mi u Enrique. A wisienka na torcie to Paulinho w składzie :)

3

Ładne miasto, ambitna drużyna. Będę im kibicował, żeby osiągnęli swoje cele, ale oczywiście nie dziś ;)

1

Amen.
Johny, za te słowa, polałbym Ci Walkera ;)

1

Po '(...) pomimo powrotu na boisko Cristiana Ronalda (...)' zakończyłem lekturę tego 'artykułu'...

1

Niech już nie robią z tych piłkarzy takich głupków, którzy wolny czas spędzają tylko przy TV czy konsoli. Są jeszcze książki, nauka języków itp.

2

Ramos: "Do domu wracam z czystym sumieniem, wiedząc że dałem z siebie wszystko, nawet jeżeli wynik nie jest dobry dla nas."

To prawda, że walki nigdy nie można mu odmówić, ale jak na gościa, który zawalił 60% w akcji bramkowej, to ma całkiem dobre samopoczucie...

8

Tradycyjnie Ramos rozstrzygnął losy spotkania w doliczonym czasie ;)

0

Po co głosować, skoro wszyscy wiedzą, że pierwszym, drugim i trzecim najlepszym sportowcem jest... Zlatan ;) ?

0

pozamiatane

8

Neymar kloci sie z Cavanim. Jakie tridente, takie relacje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?