axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pax Do samej rywalizacji sie nie odniosl, ale pominiecie MATSa w kontekscie wypowiedzi na temat najlepszych, jego zdaniem, bramkarzy swiata, mozna odczytac jako maly prztyczek w nos rodaka.
0
@volume4443 I do tego jeszcze wzmianka o nielegalnym Hazardzie ;)
0
@osa91 W punkt :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Brawo dla redakcji za przyznanie tytułu zawodnika meczu temu, komu się on należał!
1
@lucca87 Moze dlatego, ze przez 55 minut wygladali lepiej od nas I mieli bardziej klarowne sytuacje do zdobycia gola? Akurat on zagral bardzo dobre spotkanie I nie zalil soe na sedziow jal Conte.
0
@Dragon218 polsat sport premium 1
0
Tu raczej pasuje slowo "blad". Pomylic to sie mozna przy wydawaniu drobnych w spozywczym.
1
@SHIBA Najdłuższy drogowy tunel świata - miałem okazję jechać nim kilkukrotnie podczas zeszłorocznych wakacji w Norwegii. Z ciekawostek, tunel zawiera kilka komnat z zamontowanymi świetlnymi iluminacjami, aby urozmaicić dość monotonną drogę. Właśnie jedna z tych komnat widoczna jest na zamieszczonym zdjęciu :). A w ogóle jeżeli ktoś nie był w Norwegii i bardzo polecam!
0
@Adamski69 Stary wygrałeś, leżę ja i cała moja rodzina :P
2
Lubię to napięcie w oczekiwaniu na pierwszy oficjalny mecz sezonu ;)
2
Szczerze mówiąc nie bardzo wierzę w przejście Neymara do Realu. Przede wszystkim gdzie miałby grać? Rotując z Hazardem i dodatkowo Vinicjusem? Akurat lewe skrzydło mają dobrze obstawione. A poza tym, jeśli przyjaźń z Messim i Suarezem nie jest ściemą, to raczej wyklucza ten transfer. Takie moje zdanie.
1
@Nano22 Edgar Davids ;)
0
Chyba mialo byc '22 lata temu'. Literowka ☺
0
Wbiegl na boisko I zalozyl maske koguta XD
0
@Robert1603 Za moich czasów na w-fie białe koszulki były obowiązkowe...
6
Niegdyś trzech Holendrów przeniosło się z Ajaxu do Milanu i pamiętamy jak to się skończyło :) Może powtórka z rozrywki, tym razem do Barcy?
0
Guardiola potrafil grac czworka obroncow I szostka pomocnikow ;)
0
Niecodziennie Barca gosci na wszystkich okladkach hiszpanskich gazet
4
Jeszcze taka prośba do redakcji na dziś: zrozumcie każde emocje, nie ładujcie dzisiaj banów.
2
Dziś jest test dla kibiców utożsamiających się maksymą: z na dobre i na złe.
3
Ale po co tam isc, zeby uspokoic czy podsycic nienawisc?
5
przecież wiadomo, że jak Messi bd uderzał to.. bd gol...
7
Dariusz "De Lajt" Dziekanowski :)
Wypalanie traw na wiosnę...
Egzotyczne to studio na Polsacie
10
Ostatnio Bartek poprosił De Jonga, żeby odesłał Real. Ciekawe czy teraz rozmawiał z De Lihtem?
2
Kolejny wspaniały wieczór. Barca i Ajax! Gramy dalej :)
10
To jeszcze głową i Pele się zesra.
0
Todibo chyba w ogole nie jest zgloszony do LM, ale w sumie racja, zostal skreslony, ale juz na poczatku rozgrywek ;)
0
Wlasciwie za 3 dni.
1
Moze dlatego, ze uderzenie Suareza nie szlo w swiatlo bramki, co bylo widoczne na jednej powtorek.