0

@pax Do samej rywalizacji sie nie odniosl, ale pominiecie MATSa w kontekscie wypowiedzi na temat najlepszych, jego zdaniem, bramkarzy swiata, mozna odczytac jako maly prztyczek w nos rodaka.

0

@volume4443 I do tego jeszcze wzmianka o nielegalnym Hazardzie ;)

0

@osa91 W punkt :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Brawo dla redakcji za przyznanie tytułu zawodnika meczu temu, komu się on należał!

1

@lucca87 Moze dlatego, ze przez 55 minut wygladali lepiej od nas I mieli bardziej klarowne sytuacje do zdobycia gola? Akurat on zagral bardzo dobre spotkanie I nie zalil soe na sedziow jal Conte.

0

@Dragon218 polsat sport premium 1

0

Tu raczej pasuje slowo "blad". Pomylic to sie mozna przy wydawaniu drobnych w spozywczym.

1

@SHIBA Najdłuższy drogowy tunel świata - miałem okazję jechać nim kilkukrotnie podczas zeszłorocznych wakacji w Norwegii. Z ciekawostek, tunel zawiera kilka komnat z zamontowanymi świetlnymi iluminacjami, aby urozmaicić dość monotonną drogę. Właśnie jedna z tych komnat widoczna jest na zamieszczonym zdjęciu :). A w ogóle jeżeli ktoś nie był w Norwegii i bardzo polecam!

0

@Adamski69 Stary wygrałeś, leżę ja i cała moja rodzina :P

2

Lubię to napięcie w oczekiwaniu na pierwszy oficjalny mecz sezonu ;)

2

Szczerze mówiąc nie bardzo wierzę w przejście Neymara do Realu. Przede wszystkim gdzie miałby grać? Rotując z Hazardem i dodatkowo Vinicjusem? Akurat lewe skrzydło mają dobrze obstawione. A poza tym, jeśli przyjaźń z Messim i Suarezem nie jest ściemą, to raczej wyklucza ten transfer. Takie moje zdanie.

1

@Nano22 Edgar Davids ;)

0

Chyba mialo byc '22 lata temu'. Literowka ☺

0

Wbiegl na boisko I zalozyl maske koguta XD

0

@Robert1603 Za moich czasów na w-fie białe koszulki były obowiązkowe...

6

Niegdyś trzech Holendrów przeniosło się z Ajaxu do Milanu i pamiętamy jak to się skończyło :) Może powtórka z rozrywki, tym razem do Barcy?

0

Guardiola potrafil grac czworka obroncow I szostka pomocnikow ;)

0

Niecodziennie Barca gosci na wszystkich okladkach hiszpanskich gazet

4

Jeszcze taka prośba do redakcji na dziś: zrozumcie każde emocje, nie ładujcie dzisiaj banów.

2

Dziś jest test dla kibiców utożsamiających się maksymą: z na dobre i na złe.

3

Ale po co tam isc, zeby uspokoic czy podsycic nienawisc?

5

przecież wiadomo, że jak Messi bd uderzał to.. bd gol...

7

Dariusz "De Lajt" Dziekanowski :)
Wypalanie traw na wiosnę...
Egzotyczne to studio na Polsacie

10

Ostatnio Bartek poprosił De Jonga, żeby odesłał Real. Ciekawe czy teraz rozmawiał z De Lihtem?

2

Kolejny wspaniały wieczór. Barca i Ajax! Gramy dalej :)

10

To jeszcze głową i Pele się zesra.

0

Todibo chyba w ogole nie jest zgloszony do LM, ale w sumie racja, zostal skreslony, ale juz na poczatku rozgrywek ;)

0

Wlasciwie za 3 dni.

1

Moze dlatego, ze uderzenie Suareza nie szlo w swiatlo bramki, co bylo widoczne na jednej powtorek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?