axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Elvisek Jordan wygrałbym na pewno w konkursie na najpiękniejszego kosza. Co to asyst to myślę że szanse miałby Toni Kukoc. Pozdrawiam ☺
0
@MesQueUnClub_87 piekne :)))))
0
6, 30, 23, dziękuję
0
Trzy etapy pracy zdalnej:
1. Ale świetnie! Mogę robić co chcę!
2. Noż kurna, nie ma do kogo ryja otworzyć.
3. O, gołąb Wacek znów odwiedził parapet...
1
@Danny Gaucho Czekałem na to jak kania dżdżu
0
@Robertinho Bardzo zaburza co przejrzystość artykułów na stronie głownej. Właśnie miałem to zgłosić jaki usterkę, ale zauważyłem ten wątek :/. Jeśli z jakichś przyczyn musi tak zostać, to może warto dodać opcję, żeby użytkownik mógł sobie wyłączyć tę Tiki-takę, której np. ja w ogóle nie czytam i muszę teraz przewijać kolejne strony w poszukiwaniu interesujących mnie artykułów.
0
Jako pomysłodawca tego konkursu, nietaktem byłoby nie wrzucenie swojej propozycji :)
Zatem mój typ to:
Barcelona - Albacete 2005-05-01
Asysta Ronaldinho przy pierwszym historycznym golu Messiego dla Barcy
7
Mnie osobiście bardzo podobał się konkurs na najładniejszą bramkę. Co Wy na to, żeby iść za ciosem i zorganizować konkurs na najpiękniejszą asystę? @juliacicha podejmiesz temat w Redakcji ☺?
14
Pierwsze miejsce było raczej pewne, natomiast wg mnie na podium zasługiwała bramka Ronniego z meczu z Chelsea. Nigdy wcześniej i nigdy potem nie widziałem czegoś takiego.
0
Ponieważ w pierwszym półfinale wybrałem po jednym golu po akcji indywidualnej, strzale z dystansu oraz strzale technicznym, tym razem postawiłem na najładniejszą moim zdaniem bramkę po kontrataku, po akcji zespołowej oraz wywołującą największe emocje. Podsumowując:
1. 08.03.2017, Barcelona vs PSG, Sergi Roberto
2. 11. 08.11.2015, Barcelona vs Villarreal, Neymar
3. 19.10.2011, Barcelona vs Viktoria Pilzno, Andrés Iniesta
2
Ponieważ wybór jest mega ciężki, przyjąłem następującą taktykę. Podzieliłem bramki na trzy kategorie: akcje indywidualne, strzały z dystansu oraz strzały techniczne i wybrałem najładniejszą z każdej grupy i posortowałem według uznania. Wyszło mi, że:
1. 18.04.2007, Barcelona vs Getafe, Leo Messi
2, 08.03.2005, Chelsea vs Barcelona, Ronaldinho
3. 27.04.1994, Barcelona vs Porto, Ronald Koeman
Brakuje mi tu trochę bramek po akcjach zespołowych. Za czasów Pepa takie akcje były często ładniejsze niż same gole.
24
Cały czas się śmieję z ostatniej kolejki :)))
54
Dzwoni mąż:
Kochanie, wyskoczyłem z kumplami na piwko, ktoś kichnął i mamy tu teraz kwarantannę. Do zobaczenia za 2 tygodnie ;)
9
Biednemu Realowi zawsze wiatr w oczy. Nie dosc ze VAR pomaga Barcelonie, to jeszcze dwa domowe mecze bez publiki. Spisek...
0
@dawka86 @Yoshi94 A dysponujecie może powtórką z pozycją spaloną Vidala, bo wczoraj po meczu przeglądnąłem 5-6 różnych skrótów i na żadnym nie było pokazanego tego momentu?
1
Zagraliśmy naprawdę niezłą pierwszą połowę. Funkcjonowało wyprowadzenie piłki, przerzuty, skrzydła i wyjścia na pozycje. Zabrakło najważniejszego, ale cóż, czasem tak bywa. W drugiej odsłonie Real zagrał lepiej pressingiem i największe problemy mieliśmy właśnie po błędach przy wyprowadzaniu piłki z własnej polowy. Jeśli miałbym kogoś wyróżnić to byłby to Busquets. Oczywiście miał kilka niedokładności, ale jego czytanie gry było chwilami imponujące. Semedo miał kilka dynamicznych wejść na skrzydle, ale wbrew ogólnie panującej tu opinii, był moim zdaniem głównym winowajcom utraty pierwszej bramki. Benzema wyciągnął go ze swojej strefy jak juniora. Nie sądzę, że był odpowiedzialny za indywidualne pilnowanie Karima. Nie zauważyłem tu też żadnego przesunięcia krycia. Powinien kontrolować swoją strefę, a po podaniu Krosa do Viniciousa nawet nie chciało mu się wracać. Podobnie mieszane uczucia mam w stosunku do ter Stegena. Z jednej strony kilka bardzo ważnych interwencji, z drugiej ryzykowne straty przy wyprowadzaniu piłki po ziemi i błąd przy bramce Mariano. Kąt był ostry, Marc zamknął oczy i nie patrzył nawet jak po kiksie napastnika dostaje w krótki. Moim zdaniem najbardziej widoczny był brak Roberto, który, nawet wchodząc z ławki, mógłby nieco uspokoić grę w środku pola i wyprowadzanie piłki, oraz Suareza - tak tego walczącego w polu karnym i machającego rękami.
0
@Konias4318 Zawodnikiem meczu powinien zostać Busquets.
0
@czosnekfcb z pewnoscia bedzie to komentarz dnia :)
3
@Nano22 Ja tez za PO kupilem auto za 20 000, a dzis nadaje sie co najwyzej na szrot. Taki spadek ceny.
26
Bartomeu: "Na pytanie, czy zleciliśmy monitorowanie mediów społecznościowych, odpowiedź brzmi tak".
Wiedzialem, ze #ValverdeOut x 1000 na La Rambli nie poszlo na marne. A wszyscy dziwili sie dlaczego go zwolnili...
6
Dobrze, że nie zagrał Semedo, bo pamiętam jak nie tak dawno Cucurella objeżdżał go jak pachołka na placu manewrowym. Tyle było płaczu, że Roberto w podstawie, a tu proszę, na pohybel ramblowemu trendowi, rozstrzygnął losy meczu...
1
@cooen Zwlaszcza, ze Semedo ma problem z bieganiem nawet, jak nie jest po chorobie...
1
@palindrom1 A myslalem, ze tylko mnie sie to ciezko czytalo. Tesknie za felietonami @Eoren I @pax
3
Pozdrowienia z Mexico, Amogos! Schodze z piramid I widze wynik 5:0, piekna gra, wraca dawny duch Guardioli. Rozumiem, ze procz wyniku, sama gra tez wygladala dobrze?
2
Wiekszosci zawodnikow wystawilem noty miedzy 6 a 8, ale jesli istnialaby ocena dla trenera, dostalby ode mnie 10. Nie przypominam sobie, zeby jakikolwiek trener Barcy (a kilku juz widzialem) wprowadzil w swoim debiucie tak zauwazalne zmiany w kazdym aspekcie gry. Jesli to pojdzie w tym kierunku to znowu bede czekal na mecze Barcy z wypiekami na twarzy.
2
Sądzę, że problemem nie był / jest Rakitic w pierwszym składzie, tylko zadania, które otrzymuje. Jeśli caly zespół poprawi grę w odbiorze, to Rakitic nie będzie musiał latać dziur jak za Valverde i może jeszcze się przydać. Pamiętany jak role pełnił w Sevilli, gdy wszyscy się nim zachwycali.
1
@Czarny19 Tylko Cierpiec I Remontada sa wiecznie zywe ☺
0
@escarabajo A są tam może dostępne stare mecze NBA z ery Jordana, a jeśli nie to może wiesz gdzie można je trafić? Swego czasu przeczesałem YT, ale nie ma tam wszystkiego, a część jest w dość kiepskiej jakości, nawet jak na filmy z tamtej epoki.
1
@IronSanHybrid Ja ogólnie byłem wielkim fanem Byków w czasach gry Jordana i Pippena. Wtedy w latach '90 nie wyobrażałem sobie przegapić jakiegoś ich meczu, zwłaszcza w fazie playoffów. Po odejściu MJ-a powoli traciłem zainteresowanie NBA, a dodatkowo nowe obowiązki spowodowały, że ostatecznie przestałem oglądać zawodową koszykówkę. Los sprawił, że 3 lata temu trafiłem na Florydę i postanowiłem wybrać się na mecz Miami. Poza tym, że wróciły wspomnienia z młodości, przekonałem się jak wygląda takie widowisko od środka. Polecam każdemu, jak nadarzy się okazja :)
1
@MesQueUnClub_87 Też na to trafiłem :) Powróciły wspomnienia z czasów, gdy z dzbankiem kawy oglądało się po nocach mecze Byków na małym czarno-białym ruskim telewizorku.