0

Zachowawcza gra Fatiego. Jedno podanie w ciągu 44 minut gry :P

0

@BarcaInfo Czekam na kompilacje jak dobije do 300 asyst. To też będzie piękny film ☺

5

Wszyscy po meczu rozpływają się nad naszym młodym pomocnikiem, ale jak pomyślę że za Guardioli taką ruchliwość i szukanie wolnych przestrzeni prezentowała cała nasza pomoc oraz atak i boczni obrońcy to mamy odpowiedź dlaczego gra wygląda w taki sposób. Jeszcze kilka lat temu jak było 10 minut do końca to byłem pewien że coś jeszcze wcisną, teraz jest odwrotnie. Im bliżej końca tym gra staje się bardziej statyczna, mimo niekorzystnego rezultatu. Są pojedyncze przebłyski ale to za mało. Coraz mocniej przekonuje się, że konieczny jest reset i ponowne ułożenie tych (lub w innych) klocków przez kogoś z wizją i autorytetem.

0

@th@les Trafnie. Też mnie dziwią młodzi wyborcy PIS, ale po wypowiedziach choćby na tym forum jasno widać, że to w zdecydowanej większości nie cynicy lecz ideowcy, a z osobą zindoktrynowaną ciężko dyskutować na racjonalne argumenty.

6

Martina Braithwaite'a nie udało mi się jeszcze poznać pod kątem czysto piłkarskim, czy współpracy z zespołem, ale na podstawie udzielonych wywiadów oraz zachowania chociażby po strzeleniu debiutanckiej bramki, imponuje mi przede wszystkim jego mentalność. Wydaje się być człowiekiem, który nie zniechęca się drobnymi porażkami i nie podnieca małym sukcesami. Ma obrany cel i metodycznie do niego dąży. Wygląda na naprawdę niezłe wzmocnienie. Brawo!

0

@Encore z calym szacunkiem dla Le Browna I wszystkiego co osiagnal. Jest wspanialym koszykarzem, podobnie jak byl nim Magic czy Bryant, ale na razie nie widzialem na parkiecie nikogo lepszego od MJ ☺

2

Wreszcie czołowy polski band wydał album koncertowy. Jest moc, klimat i ciary. Robią wrażenie na żywo, ale jeśli ktoś nie miał przyjemności, na YT został opublikowany koncert, a ma być dostępne również audio za free. Polecam wszystkim wtajemniczonym i... odważnym ;)



0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Skończyłem oglądać "Ostatni Taniec". Piękny serial. Poczułem się jakbym wsiadł do wehikułu czasu. Powspominałem, jak z dzbankiem kawy zarywałem noce, wpatrując się na małym czarno-białym ruskim telewizorku, który miałem u siebie w pokoju, na najwybitniejszego sportowca swoich czasów, a obecnie mogę powiedzieć, że dla mnie osobiście, najlepszego sportowca wszechczasów.

0

@Kapitan hawk Nie będzie już Jarosława i większości jego piesków.

1

@budas123023 Już przestałem wierzyć w skruszenie tego betonu. Do różnych zmian na stronie dało się z czasem przyzwyczaić, ale tu oczy krwawią tak jak na początku...

20

Rakitić: chciałbym już podać piłkę do kolegi... najlepiej do tyłu ☺

0

@Bisz nie pisałem o braku umiejętności, lecz o braku chęci ☺

5

Szkoda, że w oficjalnych meczach Semedo biega tak szybko jedynie w stronę bramki przeciwnika...

0

@NeroTFP Szanuję, jak każdego człowieka, ale nie tęsknię. W czasach komuny i zaraz potem był jedynym możliwym wyborem zamiennie z Zydorowiczem i tego typu komentatorami. W późniejszym czasie , gdy pojawiła się konkurencja w postaci ludzi naprawdę znających i interesujących się tym sportem, można było odczuć różnicę poziomów. I nie przemawiają do mnie argumenty, że swoim komentarzem tworzył jakiś niepowtarzalny klimat ect. Brak wiedzy, indolencja, mylenie nazwisk wprawiało w konsternację nawet niedzielnego kibica. Tak więc dziękuję za wszystko, ale zmian warty prosi się już od dłuższego czasu.

0

@SHIBA Pytam, bo odwiedziłem prawie wszystkie kraje europejskie i kilka trochę bardziej odległych i stwierdziłem, że na razie jedynym krajem, do którego mógłbym się przenieść jest Holandia, a będąc poprawnym - Niderlandy :). Jestem do dziś zauroczony tym krajem. Oczywiście jest to moje dość powierzchowne wrażenie, bo byłem tam dość krótko. Ciekaw jestem jak żyje się tam na stałe?

0

@SHIBA Nie powiem, często umilałeś mi wolne chwile, więc powiem "szkoda", ale również "rozumiem", ponieważ sam niewiele się tu udzielam i zawsze podziwiałem ludzi ciekawych świata, którzy w dodatku tą pasją dzielą się z innymi. Mam nadzieję, że chociaż tu czasem zaglądniesz :). O ile mnie pamięć nie myli, na stałe mieszkasz w Holandii?

3

@juliacicha wedlug mnie jedyna sluszna opcja jest mozliwosc wlaczenia/wylaczenia tiki-taki na glownej. To bylby kompromis, ktory moglby jednoczesnie pokazac, ilu uzytkownikow wrociloby do starej wersji. Uwaga o lowcach herbow wedlug mnie byla troche nietrafiona. Wielokrotnie redakcja podkreslala, ze ten serwis jest robiony dla uzytkownikow, ze zdanie naszej spolecznosci jest istotne, a po wprowadzeniu najbardziej kontrowersyjnej zmiany od lat, dowiadujemy sie, ze jednak nasze zdanie sie nie liczy, a krytyka obecnego stanu to polowanie na herby. Mysle, ze zarowno ja jak I inni uzytkownicy jak @Cochise czy @Danny Gaucho mysla podobnie.

0

Kaka tak wysoko w tym zestawieniu to jednak małe nieporozumienie.

0

@kiper09 brak jakijkolwiek reakcji ze strony redakcji wskazuje na to, ze biora nas chyba na przetrzymanie. Tym czsem kolejny dzien oczy krwawia...

0

@BarcaInfo W punkt. Mało kto pamięta te sytuacje.

0

@justfootball Też polecam :)

0

@SHIBA Dobrze, ze jestes, bo juz pojawili sie nasladowcy pod Twoja nieobecnosc. Zycie nie znosi prozni ;)

0

@Danny Gaucho Tylko jaką metodą wybierzemy metodę głosowania..? Ale ogólnie jest za :)

0

@IronSanHybrid To w ogóle nie o to chodzi. Kobiety żyją średnio 5 lat dłużej niż mężczyźni, ponieważ Bóg wynagradza im czas zmarnowany na parkowanie.

0

@ViscaBarca123 Jakby to ładnie ująć? Silny TUR z prawdziwymi COJONES ;)

1

@AxelF Ciekawe przemyślenia. Chyba nawet skłonny jestem się z nimi zgodzić ;)

3

Brak asysty Ronaldinho plecami.

0

@KamQiX Nie wiem, może prościej wrzucić opcję / checka ect. który każdy chętny mógłby sobie oznaczyć.
Naprawdę nie rozumiem tak twardej obrony utrzymania tych zmian przez Redakcję. Albo chodzi o jakieś usilne promowanie tiki-taki, albo ja jestem jakiś dziwny, że nie trawię takiego wyglądu strony i stanowię tu mniejszość (może ankieta, którą już ktoś tu proponował?).
@Robertinho @codemat

2

Widzę że kolejny dzień z tiki taką na głównej. Może dałoby się jednak coś z tym zrobić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?