0

@Ratamahatta Brakuje mi jednego skladnika, bez ktorego nie wyobrazam sobie bigosu - boczku.

2

Odnosnie ewentualnego powrotu Neymara to wydaje mi sie, ze cules dzlela sie na trzy grupy:
1. Ci co nie chca powrotu Neya.
2. Ci ktorzy tego pragna.
3. Ci ktorzy nie chca, zeby trafil do Realu lub Juve, wiec z tej obawy woleliby go miec z powrotem w Barcy. I ja chyba zaliczam sie do tej wlasnie grupy. Ogolnie wolalbym, zeby za kare gnil w psg, ale szlag mnie trafi jak kupia go biali...

0

@messibar Tak, ale w plebiscycie chodziło o tę dekadę.

1

Trzymam kciuli, ze Liverpool zdobedzie swoj kolejny tutul do kolekcji!

2

Orientuje się ktoś może, gdzie będzie można obejrzeć tę ceremonię, bo znając życie, Eleven zacznie transmisję 5 minut przed pierwszym gwizdkiem i jeszcze przerwie ją reklamą...?

0

Real Madryt domaga sie nagran z Var. Chcialoby sie powiedziec: niosl wilk razy kilka, poniesli I wilka...

2

@baby_face_killer Doceniam występ MATSa, a także Lengleta, ale Pique był dziś moim zdaniem najlepszy.

0

Widzę, że wszyscy wylewają tu wiadro pomyj na Suareza. Jednak to linia pomocy była dziś największym naszym problemem.

6

Jeśli miałbym wskazać piłkarza meczu po naszej stronie to będzie to Pique. Bardzo dobry występ.

3

Zachowawcza gra do bólu. Ciężko się to oglądało. Dotychczas starałem się nie krytykować Valverde, ale dziś chyba miarka się przebrała...

0

Próbował może ktoś ściągnąć Matchday, czy da się oglądać jedynie online. Od razu uprzedzam, że nie chodzi mi o żadne piracenie. Niedługo czeka mnie dość długi lot za ocean i byłby to idealny serial do samolotu ;)

0

@szymonadamczak34 bardzo praktyczne informacje, dzieki

0

@Ratamahatta Celnie. To tego nie był w tej drużynie kelnerem. Warto przypomnieć, że jako pierwszy strzelał gole we wszystkich sześciu rozgrywkach sezonu, w których Barca Pepa wtedy zwyciężała. Nie pamiętam, czy ktoś to potem powtórzył...

19

Gramy na 3 stoperów, dość asekuracyjnie. Ale dlaczego Puig na trybuny?

1

Bolek, a powiedz "rebus"...
Ciekawe, czy ktos to jeszcze pamieta ;-) ?

0

@SnieguPlock Ktoś tu chyba nie wyczuł ironii ;)

3

@dge21 wyjatek stanowia tabeli pod ocenami zawodnikow - tam da sie je przewijac w poziomie. Moze daloby sie przy takich okazjach skorzystach z tego rozwiazania, ktore dziala dobrze?

0

Najwazniejsze, ze Cyklon zagra.

0

@AlvaroHanso No i niechcący stałeś się beneficjentem tej sytuacji. Przewrotność losu ;)

1

Ja zrozumiałem artykuł w ten sposób, że Araujo formalnie pozostanie zawodnikiem Barcy B, będąc jednocześnie do dyspozycji Valverde w razie takiej potrzeby. Sytuacja Todibo jest o tyle trudniejsza, że jak nie gra w pierwszej drużynie, to nie gra w ogóle.

0

@Grzesior667 Przypuszczam, że to bardziej kwestia dobrego wychowani. Gdy wchodzisz do opery czy teatru to zawsze wyciszasz telefon, ale raczej nie ze strachu przed jakąś karą.

5

Z braku czasu, nie udzielam się zbyt często, ale generalnie staram się śledzić wydarzenia i komentarze na stronie. Nie ukrywam, że mnie osobiście bardzo ucieszyło wyróżnienie dla Messiego. Wiele osób pisze tu, że to szopka, kabaret ect., Hmm... tylko jaki plebiscyt nim nie jest? Każdy konkurs jest sumą czyichś gustów czy sympatii, począwszy od wszelkiego rodzaju talent show, poprzez gale sportowe, nagrody muzyczne czy filmowe, na wyborach kończąc. Jednak dało się zauważyć taką oto tendencję: jeśli wygrywa nasz człowiek to jest prestiż, gratulacje, po prostu należało mu się, ale gdy ktoś inny, nagroda jest komiczna i głosujący kierowali się sympatią, a nie umiejętnościami zawodnika. Ja na to patrzę trochę inaczej. Były lata kiedy Złotą Piłkę trochę niezasłużenie zgarniał Ronaldo ,ale bywało też, że wygrywał Leo, mimo iż chyba bardziej zasługiwał na nią ktoś inny np. Andres. Mimo tych wszystkich kontrowersji cieszę się, że Messi znów jest najlepszy, bo na to zasługuje.

0

@MrCule_X Jak się go zestawi z Laportą to może racja, ale porównując z Gaspartem twierdzisz, że jest gorszym prezydentem? Hmm, ciekawa opinia...
PS. Poza tym "żadny z nas" trochę kłuje w oczy...

2

@Messibestplayerintheworld A jeszcze lepsze jest ro, ze jednoczesnie Ci sami chwala Semedo, ktory z reguly jest najslabszym ogniwem swojej formacji I nierzadko jednym z najslabszych w calym zespole.

3

@pax za pragmatyzm w spojrzeniu na sport (wiecznie brnący pod prąd La Rambli, toczący niekończące się dyskusje w obronie swoim tez), za rozsądek w postrzeganiu świata (śledzę i zgadzam się większością spostrzeżeń na temat polityki i oświaty) oraz za felietony, których ostatnio jest zbyt mało (dlaczego?), a których poziom porównać tu można chyba tylko z tekstami @Eoren)

@SHIBA za niespożytą energię w dzieleniu się ciekawostkami ze świata nauki, geografii, kosmosu i innych dziedzin (niby wszystko to jest w sieci, ale on dzieli się swoją pasją ciekawości świata z innymi i, co najważniejsze, poświęca na to swój czas, a czas to przecież najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy)

@Ratamahatta za to, że jest pierwszym i niestrudzonym krytykiem naszego kochanego trenera oraz za najzabawniejsze i nierzadko podszyte lekką ironią posty, jakie można przeczytać na tej stornie (w punkt trafia w moje poczucie humoru).

Dlaczego Ci, a nie inni? Jest jeszcze przynajmniej kilkunastu interesujących użytkowników tego portalu, ale... no właśnie, jak kliknę w 'pokaż wszystkie komentarze' kogoś z nominowanej przeze mnie trójki, to potrafię czasem wsiąknąć na dłuższy czas ;)

I na koniec jeszcze chciałoby się krzyknąć w tej dżungli: @DonCorleone where are you ;)?

0

No i wracamy do topornego ustawienia z Busim i Rakietą z poprzedniego sezonu. Obym to odszczekał po meczu, ale nie wygląda to zachęcająco...

0

@ściah A tak z innej beczki, czy cykl najlepsze / najgorsze wedlug redakcji umarl, czy ja przegapilem?

1

Brawo za ocenę redakcji dla Semedo - zagrał słabe zawody, i dla Messiego - genialny mecz. Osobiście uważam, że trochę za wysoko oceniono Fatiego i Suareza. Pierwszy irytował stratami i niedokładnościami i zmarnowaną setką, a drugiego poza końcówką właściwie nie było. Z resztą ocen, z grubsza się zgadzam.

0

Chcialbym zobaczyc Pereza w drugiej polowie.

1

@Arkon takie samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?