2

Jak widac (choc nie wiem, jak to mozliwe), sa na stronie osoby, ktore Cie jeszcze nie kojarza, nasz Drogi Eorenie;)

0

To była oczywiście bardziej uwaga w kierunku mocnej obrony i presowania całą drużyną począwszy od linii ataku, a nie sugestia dotycząca stricte ustawienia na boisku ;)

0

Oby w ataku było 4-3-3 a w obronie 10-0-0 ;)

0

Paulinho zagra raczej w pomocy. Cieszy mnie zatem fakt, że Valverde będzie chciał mocno powalczyć o środek pola. Zanosi się na pasjonujący mecz. Obym się nie mylił, bo świetny pojedynek z Juve zaostrzył mi tylko apetyt na więcej.

0

Mecz był fantastyczny. Jestem zachwycony Valverde i biję dziś przed nim pokłony :). Pozdrawiam!

0

Zgadzam się, ale wspomniałem o tym aspekcie w jednym z akapitów. Nas w zupełności zadowalał remis. Nie chcę sugerować, że graliśmy właśnie na ten wynik, lecz jakbym miał wspomnieć ostatnie mecze na styku, to dziś naprawdę nie drżałem do końca o wynik. Weźmy również pod uwagę brak Messiego w wyjściowym składzie. Jeśli będziemy grać w ten sposób w defensywie z europejską czołówką, to nasz 'zimowy transfer', czyli powrót Dembele po kontuzji, a także wyczekiwany przez nas wszystkich powrót Suareza do optymalnej formy, dają nam w tym sezonie paszport do gry o wszystko.

4

Jak kibice Juve wstali i klaskali Inieście, to ciarki mi przeszły po plecach, niczym podczas pamiętnej owacji na Bernabeu dla naszego brazylijskiego cracka!

0

Widzę zdziwienie u części szanownych Kolegów.
Ja szczerze mówiąc spodziewałem się właśnie takiego werdyktu, czyli TAK dla Suareza, NIE dla Pique. I nie chodzi tu o antagonizmy na linii Katalonia - Madryt w ostatnich tygodniach. Po prostu Pique dał powody do pokazania mu kartki, a Suarez przeciwnie.

15

Cóż można tu powiedzieć...
Wspaniały mecz w naszym wykonaniu, ale po kolei...
Po pierwsze, jakże cieszy mnie powrót do wysokiego i skutecznego pressingu. W zasadzie Juve, któremu zwycięstwo było bardziej potrzebne niż nam, nie istniało w ofensywie, a jeśli w końcówce stworzyli wreszcie zagrożenie, MATS udowodnił, że jest bezcenny.
Po drugie, Pique zagrał świetny mecz, najlepszy w sezonie. Chciałbym to wziąć za prognostyk powrotu do formy.
Po trzecie znakomity mecz Busquetsa, według mnie MVP tego meczu.
Po czwarte i najważniejsze, jeśli ktoś miał jeszcze wątpliwości w stosunku do Valverde, to ten mecz pokazał jaką klasę reprezentuje nasz trener. To był taktyczny majstersztyk: delektowaliśmy się pressingiem jak za najlepszych czasów Pepa, zamykanie przestrzeni, asekuracja, wychodzenie spod pressingu Włochów.
Może brakowało w naszym wykonaniu skutecznego wykończenia kliku akcji, ale przypominam, że remis dawał nam pierwszy koszyk w losowaniu fazy pucharowej.
Był to w moim odczuciu jeden z najlepszych meczów Barcy za kadencji Ernesto, a nawet w ostatnich kilku sezonach.
VAMOS!

0

Gratuluję nosa ;)

4

Pomimo oczywistej straty na poziomie sportowym, odczuwam duza ulge, gdy pomysle, ze nie musze juz z zazenowaniem ogladac prowokacji i symulek Neymara.

0

Czy Verma powinien grać za Umtitego? No cóż, kartka wyklucza na jeden mecz, kontuzja na wiele tygodni...

0

Eee, przecież mamy Sergiego Roberto ;)

7

"bo trener widzi chyba trochę więcej niż przeciętny kibic " - powiedz to Włochom ;)

2

Jak Barcy nie idzie, Messi reaguje i ciągnie drużynę. Gdy Real ma słabszy okres, Ronaldo grozi odejściem. Ot, taka subtelna różnica.

0

Powiem Wam szczerze, że w głowie mi się to nie mieści, iż podpisanie nowego kontraktu przez piłkarza formatu Messiego jest cały czas okryte niezrozumiałą dla mnie mgiełką tajemnicy. Nie wiem, co o tym myśleć. W zdrowym, dobrze zarządzanym klubie to byłoby wydarzeniem roku, a u nas słyszę jedynie gdybania, domysły i przypuszczenia. Jeśli miałby typować najlepsze / najgorsze tego sezonu, to w tej drugiej kategorii wskazałbym niejasności wokół nowego kontraktu Leo.

0

Mam wrazenie, ze ta zmiana byla przygotowana przed akcja bramkowa I w momencie gola Deu juz czekal przy linii. Nie ogladalem powtorek, ale tak mi sie wydaje.

2

Kontrakt podpisany tylko mijają się wolnymi terminami z fotografem ;)

0

"Cieszy brak urazu (...)"
Wyczuwam lekką ironię ;)

3

Nie wiem jaki cudem przegapiłem ten artykuł. Pewnie przez zapracowanie. Idzie weekend i czas na nadrobienie zaległości :)
Powiem wprost, nie spodziewałem się taaakiej liczby. Imponujące!

0

A tak z czystej ludzkiej ciekawości, ile jest obecnie aktywnych kont na FCBBarca?

0

Popieram wniosek. I najważniejsze, z góry ustalić dzień na zrobienie zdjęcia!

2

Uff, pobudziłem wyobraźnie i poczułem ulgę ;)

0

Co to sa wspomniane "kamerki"? Moglby ktos mnie uswiadomic :)?

0

Ciekawostka nr 3 jestnardzo ciekawa :)
A tak na powaznie, jestem za tym, zeby daqac mlodym szanse, zqlaszcza w obenych realiach na rynku transferowym.

0

Mnie tez fifa nie zawsze dobrze sie kojarzy ;)

1

30 lat... nie chce sie nawet domyslac, jak bardzo moga sie przez ten czas zmienic realia na rynku.

0

Dac mu 7up-a, zeby lekko ochlonal ;)

2

Eoren, swietny wywiad. Brakuje mi troche Twoich tekstow na FCBarca. Wiem, ze czas nie jesr z gumy, ale pisze liczac troche na zmiane tej dynamiki ;)

0

Nikt nie odbiera mu zasług. Za to każdy wie, jak gra za zasługi się z reguły kończy. Poza tym jak nazwać jego zagranie: przypadek, kiks ;)? Jako kibic tego klubu, nie chcę oglądać tak zdobywanych bramek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?