5

Bardzo przyjemny tekst, tu i ówdzie z nutką ironii. Miło się czytało :) Szkoda, że felietony użytkowników to ostatnio rzadkość.

0

Nie jest tak zle. LM bedzie w nc na kanalach premium. Wlasnie przedluzylem umowe z nc I w porownaniu do poprzedniej umowy, calosciowy koszt wyszedl mi podobnie, a nawet pare zl taniej wraz z tymi kanalami.

0

Gwoli sprostowania, Gibraltar to nie autonomiczny kraj, lecz terytorium Wielkiej Brytanii.

0

Chciałem odnieść się do Twojego komentarza, ale w zasadzie Elisan12 wyczerpał temat. Może jeszcze dodam, że znaleźć gracza silnego z wyśmienitą techniką i to tego jeszcze z takim przeglądem pola i rozumieniem gry jest bardzo trudno. U nas ostatnim tego typu graczem, którego sobie przypominam, był Ronaldinho czyli dawno temu i w dodatku nie ta pozycja ;)

9

Podsumowując, mina w obronie okazała się niewypałem, a pistolero w ataku niewybuchem. Nie winię tylko tej dwójki, ale no cóż, ich nieudolność rzucała się dziś w oczy...

2

Można też na to spojrzeć z innej strony. Wygrana w lidze z kilkunastopunktową przewagą nad zwycięzcą LM może podnieść wartość triumfu w LL, a poza tym kolejny europejski czempionat drużyny z Hiszpanii pokreśli dominację tego kraju w Europie i dodatkowo podniesie znaczenie wygranej na krajowym podwórku. Ale jako cules, wiadomo czego pragnę ;)

1

Wzruszajaca chwila. Niby wiesz co zaraz nastapi, ale gdy padaja te slowa, lzy same cisna sie do oczu. Tak wiec, cules, nie wsrydzcie sie teraz zaplakac, bo dlugo przyjdzie nam czekac na kogos takiego.

2

Miło jest przeczytać mądrą i dojrzałą wypowiedź. Szkoda, że po porażce z Romą było ich tu tak niewiele. Pozdrawiam i życzę zdrowia! A dziś po PK. Vamos!

0

Jesteś tego pewien? To potwierdzona informacja?

0

Właśnie miałem przekazać wyrazy współczucia, żeby musiałeś jeszcze kilkukrotnie przechodzić przez ten mecz...

0

Oglądam oceny użytkowników i... Rozumiem, że żal, że frustracja, ale same jedynki? Sądziłem, że poziom społeczności tej strony jest nieco wyższy, ale cóż, widać tylko garstka zna tu się trochę na piłce...

0

Tu sie Franka nie czepiaj ;). A swoja droga takiej Wisly jak za jego rzadow, nie bylo i dlugo nie bedzie.

41

Jestem tak samo wsciekly jak wiekszosc coles, ale chcialem zaiwazyc jedna rzecz. To byl debiut Valverde na tak wysokim szczeblu najbardziej wymagajacych rozgrywek w Europie. Rezultatu juz nie odwrocimy, wiec pozostaje wyciagniecie wnioskow I nie powtorzenie bledow w kolejnej edycji, bo co do pozostania trenera na stanowisku, nie mamam watpliwosci.

0

A mnie siearzy polfinal barca real

0

Też mnie urzekła ta opowieść. Chyba natknąłem się na nią w książce Guillema Balague, o ile mnie pamięć nie myli...

1

Odsypiamy koncert Lao Che ;)

6

Cillessen nie lubi tego!

8

A otwarty zamek to otworek :D?

3

W każdym miejscu: w szkole, w pracy czy w sporcie potrzebny jest kozioł ofiarny, na którym przecież tak miło podleczyć własne kompleksy. Wylejemy wiaderko pomyj i już jest nam lepiej. To takie polskie. Jedynka na miarę naszych czasów ;)

1

Wreszcie stawiamy na szkolke ;)

0

Skomentuję to gromkim śmiechem, podobnie jak ostatnie "sensacje" na temat odejścia MATSa ;)

81

Widzę zmiany pod Real, żeby nie musiał grać kwalifikacji ;)

0

Fajnie jest mieć marzenia, ale MATS od odejścia Bravo utrzymuje wysoką formę i nic nie wskazuje na to, że ją zgubi. Tak więc trochę mi go żal Cillesena, bo na ten moment, więcej może grać tylko w przypadku kontuzji kolegi. Dziesięć meczy w sezonie to trochę mało na solidnego i, jak czytamy, ambitnego bramkarza...

3

Fajna zapowiedź. Jedna z ciekawszych w ostatnim czasie.

2

Gra głową: Ramos
Lewa noga: Messi
Przegląd pola: Messi
Drybling: Messi
Siła fizyczna: Gattuso

2

Gracze czekali na wejście dokładnie 5 minut i 3 sekundy, ale w tym czasie kilkukrotnie zmieniało się posiadanie piłki między oboma drużynami. Komentatorzy mówili o 7 minutach, więc niewiele się pomylili. Pozdrawiam :)

0

Żal Paco, bo jego gra wyglądała coraz lepiej, ale przy Valverde nie obawiam się o kolejne spotkania. Mister pokazuje, że od początku sezonu, mimo mnożących się przeciwności (odejście Neymara, absencja Dembele, problemy ze stoperami, falstart formy Pique i Suareza, seria kolejnych kontuzji), w zanadrzu zawsze ma gotowe rozwiązania.

3

Ostatnie zdanie jest kwintesencją tego, o czym mówił podczas całego wywiadu.

0

A co napisal Busi? ;)

0

Valverde jednak miał nosa, gdy zostawił Vermalena w składzie mówiąc, że będzie mu niezbędny w kontekście całego sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?