3

To się nazywa wylać dziecko z kąpielą. Przykład, w jaki sposób absurdalne przepisy mogą dotknąć niewłaściwą osobę.

1

Benzema zszedł akurat z powodu jakiegoś drobnego urazu, ale co do meritum sprawy zgadzam się, że Suarez wygląda ostatnio na zajeżdżanego...

3

Zgadza się, ale jeśli mówimy o Cou w dobrej formie fizycznej i psychicznej, takiej sprzed kilku miesięcy lub końcówki tamtego sezonu, gdzie wchodził za Iniestę, to widać, że jest zdolny do takiej gry. Trzeba "jedynie" odzyskać i utrzymać tę jego najlepszą wersję, ale to już zadanie sztabu i samego zawodnika.
PS. więcej niż 10 to właśnie kilkanaście ;-)

0

Z ujęcia z kamery znajdującej się za lewą linią boczną boiska widać dość dokładnie, że Semedo próbuje opanować piłkę zagrywając piętą w drugą swoją stopę, po czym obrońca najpierw dotyka piłki kolanem (choć pewnie w pierwszej fazie interwencji miał nieco inne intencje), a dopiero potem wjeżdża w nogi Portugalczyka. Po kilkukrotnym obejrzeniu pierwszej powtórki krzyczałem, że karny - żona jest świadkiem :), a dopiero replay z innej kamery skłonił mnie do zmiany zdania.

7

Czytalo sie jak dobra ksiazke! Z niecierpliwoscia czekam na druga czesc ☺

1

1. nie
2. nie
3. nie
4. tak
5. tak

1

Może poszedłem trochę za ostro, ale odrzuca mnie sposób myślenia, który przedstawiłeś w swoim poście. Jeśli coś umieszczasz w cudzysłowie to cytuj dosłownie. A zacytowana przez Ciebie fraza charakteryzuje sposób myślenia, a nie adres zamieszkania.

7

Komentarz usunięty

0

Faktycznie, zwracam honor ;)

7

Tak wszedłem w przerwie zobaczyć kogo dziś sprzedajemy ;)

0

Chyba chodzilo o benzen, ale rozumiem, ze parafrazowales slowa mistrza?

34

List otwarty pisze sie w konlretnym celu, zeby zwrocic uwage szerszemu gronu odbiorcow na jakies zagadnienie. W tym przypadku Stoiczkow, ktory dla wielu cules nadal pozostaje wielkim autorytetem, chcial przekazac, ze wszyscy widzimy slabsza forme Cou, ale jednoczesnie wspieramy zawodnika I wierzymy w niego. A fragment "ani mi sie waz..." to majstersztyk ☺ - jak ojciec do syna.

1

BarcaInfo był pierwszy ;)

6

Tak na gorąco, kierując się pierwszymi wrażeniami, dla mnie Messi jednak numer jeden w tym meczu. Dlaczego? Za wywalczenie karnego i oddanie go koledze na przełamanie (piękny gest i to nie pierwszy taki...), rozprowadzanie piłek w swoim stylu, niebanalne często ryzykowne zagrania (to u niego lubię najbardziej), dryblingi, asysta i wreszcie gol.
Poza tym Cillesen (jedyna rysa to niedokładne wybicie będące zalążkiem straconego gola.
Artur - poza panowaniem nad piłką, wreszcie odważne wertykalne podania i piękna asysta.
Roberto - świetny mecz, ważny gol, powroty do obrony - nie wiem ile zrobił km, nie sprawdzałem, ale w dużej mierze to on wybiegał ten wynik.
PIque, Lenglet - pewnie w obronie
Rakitic - jak zwykle czarna robota + gol
Alba - znów dwie asysty!
Suarez - świetna druga połowa
Coutinho - dwie bramki, ale kilka innych akcji pokazało, że nie złapał jeszcze swojej optymalnej formy
Bussi - tu mam mieszane uczucia - chwilami tracił kontrolę nad swoją strefą, kilka głupich strat.
Ogólnie świetny mecz, cieszę się że Cillesen jeszcze pogra, bo dzisiejszym meczem po prostu na to zasłużył. Gramy o finał!

2

Poza własną satysfakcją wynikającą z kibicowania temu klubowi, na drugim miejscu cieszę się, że Cillesen pogra jeszcze w PK. Widać było jego przejęcie po złym wybiciu piłki, które stało się zalążkiem straconego gola i ulgę po kolejnych zdobytych bramkach pieczętujących awans.

2

Gra Roberto w ważnych meczach wygląda naprawdę dobrze. Znawcy i przedmeczowi prorocy na razie się pochowali ;)

0

6:1 ulubiony wynik a la remontada :)

3

To ciekawa polityka. Rozumiem, ze jak nie zdobedzie lm to out? Idac tym tokiem rozumowania, wiekszosc trenerow wazniejszych klubow europejskich lecialo by co roku na bruk... LM to w duzej mierze loteria, co w ostatnich latach pokazal Real. Procz samych umiejetnosci duzy wplyw ma drabinka, kontuzje, pojedyncze bledy, decyzje sedziow, dyskozycja dnia ect. Moim zdaniem nie mozna uzalezniac posady trenera prowadzacego zespol drugi sezon od wygrania LM.

3

Busquets raczej zagra w PK, ponieważ dziś zapewnił sobie odpoczynek w następnym meczu LL :)

0

Akurat w tym meczu w ataku również zagrał bardzo dobrze, o czym świadczyć mogę efektowna asysta po przytomnym wyjściu na wolną pozycję na skrzydle. Mam też wrażenie (nie poparte statystykami), że Semedo śmielej wchodzi w drybling niż Roberto, choć nie zawsze przynosi to wymierne rezultaty.

11

Kurczę, zapomniałem na śmierć, że on jest...

5

Takie mam spostrzeżenie - zeszło dwóch magików i gra siadła. Druga ciekawostka to fakt, że Barca bez Bussiego, Suareza i Roberto w pierwszym składzie nic nie straciła, a rzekłbym, że wyglądała lepiej, co może świadczyć o zmiennej formie wymienionych panów w ostatnim czasie.

0

Przebłyski magii Dembele powodują u mnie wydzielanie endorfin jak kiedyś podczas oglądania Ronniego ;)

7

Nie mogłem uwierzyć we wpuszczenie na plac gry Denisa, a to on uratował Barcy dupę w tym meczu i nie ma sensu analiza, kto w tej katastrofie zawinił najmniej, bo przy wyniku 2:0 do tego sprowadzałby się wybór zawodnika meczu. Dla mnie dzisiaj MVP jest Denis, ponieważ wywalczył karnego, który moim zdaniem zapewnia nam awans do kolejnej fazy PK.

0

Mam multiroom, Internet mam z Orange osobno płatne.

0

Ja akurat nie narzekam, bo umowa z nc+ kończyła mi się z początkiem września, więc już wtedy wiedziałem, że nie przejdę na Polsat, tylko przedłużę z nc. Płacę obecnie 96 zł i mam Canal, Eleven i Polsaty Premium.
Natomiast współczuję ludziom, którzy podpisali umowy wcześniej. Zorientuj się, może da się zareklamować trwającą umowę?

0

Oj Ivan, na +3 to trzeba zasluzyc ;)

1

Niby racja, ale milo czyta sie takie kimentarze. Ten vyl chyba najlepszy, ktory dzis przeczytalem, wiec nie warto czepiac sie kolegi, bo sporo osob na tej stronie czasy Ronaldinho traktuje jako prehistorie.

36

Jak zanotowal nazwisko Malcolm, to moze miec klopot z jego odszukaniem ;)

10

Liczby imponujące, choć ja osobiście nie rozumiem komentowania meczu w trakcie jego trwania ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?