axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@rado_Barca A mnie nie żal, bo wstępując do tej sekty wiedzieli jakimi ona rządzi się prawami od setek lat. To tak jakby ktoś wstępował do PZPR żeby naprawiać Polskę. Jeżeli ktoś chce szerzyć wiarę to są na to inne sposoby niż wstępowanie do KK, który z wieloma dogmatami wiary jest już od dawna na bakier.
0
Barca - Real 3:1
5
Ousmane Dembélé:
Strzały: 0
Strzały celne: 0
Bramki: 1
Cud :)
2
Odnośnie COVID wrzucę tu linka, głównie dla cwaniakujących młodych, opornych, anty-maseczkowców ect. Nie chce nikogo na siłę przekonywać do dbania o siebie (bo mam to głęboko w du***), ale może niech czasem pomyślą o innych.
Większość sądzi, że jego to nie dotyczy, a tu niespodzianka. To wydarzyło się parę domów ode mnie (lasy, pola, totalne zadupie, kto by tu myślał o zakażeniu). Starsi ludzie nie wychodzili na zewnątrz od marca, ale ktoś z zewnątrz przyniósł COVIDA.
https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/koronawirus-w-polsce-zolnierze-pomagaja-w-opiece-nad-podopiecznymi-domu-seniora-w-jaworznie,1034729.html
5
Jak Barto odroczy wypłatę 30% pensji na kolejne lata, to na niezłego konia wsadzi kolejnego prezydenta.
5
Pomijając samą zasadność sprzeciwu zawodników, kolejny raz widać jak brudną polityką prowadzi zarząd, gdzie poprzez dziwne przecieki stawiają piłkarzy w niewygodnej sytuacji, byle tylko oddalić od siebie gniew kibiców.
0
Dla nas to chyba dobrze
0
@Bartoso Specjalizację są obecnie tak wąskie, a poziom wiedzy ekspertów tak wysoki, że wkrótce szczytem specjalizacji będzie wiedzieć wszystko o niczym ;)
5
Miazga...
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=3242379922525982&id=294452293985441&set=a.808446535919345&source=57
0
Marokański COVID zbiera żniwo.
2
Martín Ødegaard i Erling Haaland to związek przyszłości :)
2
@Chakalaka Album który swego czasu złamał system. Z perspektywy czasu nadal się broni i zamiata. Pół godziny żywego złota. A co do dyskusji na temat co jest trashem a co nie, to niektóre wypowiedzi troszkę mnie tu śmieszą, ponieważ ten gatunek ma bardzo różne odcienie. A już opinia że Metallica nie gra trashu, no nic, tylko się uśmiechnąłem. Gdy oni współtworzyli ten gatunek większość członków innych późniejszych thrashowych kapel z okresu rozkwitu gatunku czyli koniec lat 80 początek 90 zapewne nie miała jeszcze gitary w ręce. Oczywiście mowa o pierwszych czterech klasycznych thrashowych płytach Metalliki. Ale zawsze można się czegoś dowiedzieć po 30 latach słuchania tego gatunku :)
6
Adama to taki hiszpanski Lionel Richie :)
4
W tekście jest błąd. Powinno być: "Rafinha został ODDANY do PSG".
4
Może moja opinia wyda się niepopularna, ale tam raczej nie było karnego. Obrońca najpierw wybił piłkę, a zaraz potem, kładąc stopę, nadepnął Messiego.
0
Uwielbiany tu Semedo był przez kilka sezonów słabszy od Roberto, więc nie wiadomo co pokaże nowy nabytek.
2
Mimo, że pod kątem stylistyki, czytanie tego artykułu przypominało grzybobranie na polu ostrężyn, to merytorycznie bardzo trafne wnioski i spostrzeżenia. Brawo.
1
@clyde A za co miał mu podziękować? Że był piątym kołem u wozu? Że zawalił dla Barcy połowę meczu w tym Pamiętny blamaż z Bayernem? Rozumiem że to był kolega z drużyny i zzyli się z nim ale wpisywanie komplementów w stylu "żegnaj cracku" to trochę przesadua
1
@maciej7852 Oleee!
2
W pierwszym brakuje jeszcze Romy do kompletu ;)
2
Na pewno kojarzy Semedo z popisów w finale LM ;)
2
@Pustelnik Wybacz, ale to raczej wygląda na Twój foch: chciał odejść i teraz lekki pojazd po nim. Ja staram się patrzeć na tę sytuację wielowymiarowo i dzięki temu dostrzegam genezę tego problemu w wielu miejscach, począwszy od Bartomeu.
0
@El dominatore amen.
1
@justfootball Akurat hawajska to moja ulubiona pizza obok pepperoni. A sernik z rodzynkami to mój smak dzieciństwa, pychota :)
1
O, czwarta bramka na konto Semedo. A miał być następcą Alvesa ;)
0
Semedo udowadnia, że nie nadaje się do Barcelony. Po jego stratach dwa gole i trzeci na spółkę z Roberto. Do tego taki trucht do obrony, że aż zniknął z prawej strony ekranu. Ale to mnie akurat nie dziwi. Niestety pojawiły się zaskakujące błędy naszego bramkarza oraz Legleta, a to na taką drużynę jak Bayern trochę za dużo.
4
Widze narzekania na brak Puiga, wiec chcialem tylko przypomniec, ze sa to PRZEWIDYWANE sklady, ktore czesto sie jednak nie sprawdzaly.
12
Ankieta była przeprowadzana na ulicach Madrytu?
19
Jak weźmiemy pod uwagę że stracił kilka meczy przez kontuzję to jest jakiś kosmos
3
@MESSIah16 Moim zdaniem porównywalny był jedynie Jordan.