axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Nie prowokuj, bo wylądujesz w gorących ;)
0
@333tricampeones333 :)
0
@Dzemix111 Również pozdrawiam ;)
0
@Dzemix111 Idealnie podsumowałeś swój komentarz.
9
Apolityczny piłkarz bez zacięcia do języków. Sensacja na pierwszą stronę!
0
@Dzemix111 Pierwsze zdanie trafione, drugie żałosne i bez klasy.
4
Raczej jestem realistą w temacie szans na mistrza, ale przed chwilą spojrzałem na tabelę i widzę, że w ostatnich 5 kolejkach odrobiliśmy 7 pkt. (!) do Realu. Atletico też może przytrafić się słabszy okres, a wtedy może się u nich zrobić nerwowo.
0
@itmustbejoke Tyle lat oglądam Barce, a przebieg tego meczu to była jakaś kibicowska trauma. Nadal nie umiem sobie wytłumaczyć, co się wtedy stało. Jeśli ktoś by mnie zapytał, co znaczy ból doopy, to jako wzorcowy przykład podałbym ten rewanż.
0
@4drian0 Ja mam tak samo z lewą / prawą stroną. Muszę wyciągnąć rękę, którą piszę i już wiem. Młodsi mają gorzej, bo na klawiaturze piszę się dwoma rękami...
2
@Gregsky10 Dla mnie wypowiedzi:
"Poprawianie swoich umiejętności jest dla mnie bardzo ważne. "
"Chcę stać się takim prawym obrońcą, na jakiego zasługuje Barça"
"Kluczem jest jej odzyskanie i to, abym grał tak, jak potrafię, ponieważ mam duży potencjał."
"Koeman bardzo mi pomaga, mogę prosić go o rady, a on mi wszystko lepiej wyjaśnia. Jestem mu bardzo wdzięczny "
pozwalają interpretować to w taki sposób, jak napisałem wcześniej i postrzegać go jako gracza świadomego swoich umiejętności, ale jednocześnie krytycznego wobec swojej dotychczasowej gry w Barcie czy obecnej formy.
Sorki, ale inne wnioski są dla mnie nadinterpretacją i zwykłym czepialstwem, Pozostanę przy swoim zdaniu.
3
@PaCo Oczywiście, facet wszedł do pierwszej drużyny jak burza i wymiata, ale ile drużyn odpadało już z LM po świetnych meczach i oddaniu serducha na boisku (ostatni przykład, który mam przed oczami to Ajax jeszcze z De Ligtem i FDJ w meczu z Totkami), bo zabrakło doświadczenia i zwykłego wyrachowania w kluczowych momentach. Wydaje mi się, że w raporcie właśnie o to chodziło, nie o umniejszenie umiejętności, lecz o brak doświadczenia.
PS. Ja osobiście bardzo liczę na rozwój tego piłkarza.
0
@Naturopata Nie da się dojść do finału przegrywając.
3
@Gregsky10 Ostatnio dokładnie to samo, tylko słowami "wiem, że mogę grać jeszcze lepiej" powiedział o sobie FDJ i jakoś nikt się nie oburzał. Moim zdaniem bardzo pozytywna wypowiedź, świadcząca bardziej o pokorze i pewności siebie, niż o zarozumialstwie.
2
@RosjaninBut Komentarz słaby jak kawa w McDonald's.
1
@dariooo Chodzi o to, że np. na półfinał czy finał LM, może zabraknąć mu doświadczenia, a u stopera to podstawa.
0
@ChampionLW Od Messiego to Ty się odczep, Kolego.
1
@Vempers Pracownik: Szefie, poratowałbyś groszem, nic nie płacą w tym covidzie...
Antek: Kurde, akurat dzisiaj pechowo wziąłem tylko kartę...
0
@reef Zależy kto jakim budżetem dysponuje na tzw. przyjemności, bo w takich kategoriach rozpatruję TV. Ja po wielu latach klnięcia nad kiepskimi streamami, jakieś 4-5 lat temu zdecydowałem się na Canal+ i Eleven, ale pakiet minimalny zawierający przede wszystkim kanały sportowe. W sumie płacę obecnie 101 zł włączając Multiroom i dodatkowy dysk, no i w tym jest LM na Polsat Premium (więc wszystkie rozgrywki Barcy) , ale jakbym miał tak jak kolega wyżej, który posiada pakiet UPC z Eleven i musi kupować C+ to bym się też wkurzał. Znam też ludzi, którzy kupili Polsat zamiast Canal, bo tam miała być LM, a za miesiąc okazało się, że jest opcja Polsat Premium na Canal - pechowo.
Tak więc można dawać 150 zł za pakiet, ale moim zdaniem w kontekście ekspansji Netflixa, to jest żerowanie na ludziach, którzy tak jak ja, chcą oglądać sobie 5-8 meczy w miesiącu.
0
@daver Nie wiem, za stary jestem na PES ;)
1
@Edinho19911991 Widze, ze kolega zablysnal intelektem, ale nie wyszlo. Akurat obaj w ostanim meczu zagrali dobrze.
1
@Stagiryta Tam wszyscy sa piekni. Grafik chyba jeszcze zostal z ekipy Bartka.
0
@Michalak Bo powoli wraca po kontuzji? I nie jest gotowy na gre co 3-4 dni?
0
@Coutinho007 O polityce to był raczej sarkazm ;)
0
@przemek14qwe Bo to część elektoratu zapewniająca władzę (wierni) oraz tuba propagandowa (kler). Czego tu nie rozumieć?
1
Taki z niego lawirant Pinokio, że nos mu się już nie mieści w maseczce ;)
0
Sergio imponowal w tym spotkaniu podaniami z pierwszej. Ogolnie naprawde solidny mecz.
1
@RosjaninBut Z natury jestem optymistą, więc zawsze zakładam, że mój rozmówca jest rozsądny i inteligentny. Zatem zapytam wprost: czy uważasz, że Kaczyński "zdobył" trybunał w sposób legalny i zgodny z konstytucją?
2
@RosjaninBut Patrząc co się od kilku dobrych lat dzieje w Polsce, widząc sukcesywne przejmowanie kolejnych strategicznych sektorów kraju (pierwsze z brzegu: trybunał, sądownictwo, media), notoryczne ośmieszanie się na arenie międzynarodowej, flirt z kościołem (oczywiście z obopólną korzyścią), wprowadzanie lub podnoszenie szeregu podatków w celu socjalnego finansowania swojego elektoratu i mediów propagandowych, tzw. pochody patriotyczne, ciągle podżeganie do nienawiści i podziałów, w dużej mierze poprzez sprytne podsuwanie kolejnych bajek smoleńskich, ciągle skłócanie się z UE, szukanie wrogów z każdej strony przy jednoczesnym chętnym korzystaniu z dotacji unijnych, bezprawne wprowadzanie zakazów handlu, zamykanie lasów i generalnie brak jakichkolwiek planów poza planem utrzymania się u władzy, widząc to wszystko i biorąc pod uwagę, że rządy Tuska też miały oczywiście swoje wady, nadal nie mogę zrozumieć, jak inteligentny człowiek może w jakikolwiek sposób porównywać obie partie.
2
@lucas/catalan Przepraszam, a co Tobie zrobił? Ile masz lat, albo inaczej, ile miałeś jak rządziło PO+PSL? Zgodzę się z jednym: tamten rząd niewiele robił. Jeśli nie pomagał to przynajmniej nie przeszkadzał i nie dzielił ideologicznie społeczeństwa tak głęboko jak Jarosław i spółka.
Używając retoryki z błotem, jak ktoś tam wyżej napisał, teraz to my jesteśmy w błocie po uszy i cały czas toniemy (niektórzy już utonęli), więc teraz podstawowym zadaniem jest wyjście z tego błota (obojętnie gdzie), a potem zastanawianie się za kim można pójść. Ja nigdy nie wybaczę Tuskowi, że wycofując się niejako pozwolił oddać władzę w ręce PiS. To był największy błąd 21 wieku.
0
@Janiama Dokładnie. Porównywać rządy PO do PIS, to jak porównywać krzesło do krzesła elektrycznego. Trzeba być niespełna rozumu, nierobem na 500+ lub dzieciakiem płynącym z nurtem mody hejtowania Tuska. Tu masz owe 30%, ot cała tajemnica.