axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@tomczkin Będę strzelał: bo to najlepszy obok Leo nasz gracz w ostatnich meczach?
2
@Don-Corleone W punkt, przyjacielu.
1
@QuentinTarantino i dodatkowo "pojawiałby się na boisku z ławki... rezerwowej"
10
@Tatazolwinia Jest takie powiedzenie, że czasem lepiej milczeć i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
1
Robert to, Robert tamto...
Polacy to chyba najbardziej cenią postacie heroiczne, które pomimo wszelakich przeciwności, stanęli na piedestale historii (nie tylko sportu). Weźmy przykład Jerzego Dudka. Gdy jego Liverpool, doprowadzając po przerwie w spektakularny sposób do dogrywki i potem, dzięki interwencjom naszego ziomala, do karnych, gdzie Jurek odegrał pierwszoplanową rolę, wtedy cały naród go uwielbiał. Pamiętam oburzenie naszych kibiców, jak klub z miasta Beatlesów w kolejnym sezonie nie kwalifikował się z ligowego klucza do LM. UEFA zmieniła wtedy zasady, że zwycięzca LM dostaje się do elity bez względu na miejsce w lidze krajowej.
Na marginesie, do dziś bardzo cenię Jerzego Dudka za to, że dał mi tak wiele radości, oraz Kloppa, który w kluczowym momencie bardzo mądrze poprowadził jego karierę. I tak się ciekawie złożyło, że po latach to właśnie Klopp przejął stery w Liverpoolu i poprowadził ich od zwycięstwa w LM. Dlatego, choć rozumiem młody narybek cules, nigdy nie podepnę się tu pod modę hejtowania Liverpoolu i życzenia im samych porażek.
Na przeciwnym biegunie jest Robert, który nie był Suerbohaterem, jak Jurek. Jego rozwój był metodyczny. Trafił na dobrego trenera w Lechu, potem transfer do Dotrmundu, gdzie pod skrzydła wziął go świetny Klopp. Wiedział, że ma diament i wrzucanie go od razu na głęboką wodę nie jest dobrym pomysłem. Sukcesywnie budował zawodnika, aż do pamiętnej karety z Realem w LM, gdzie chyba każdy zdał sobie sprawę, iż nadszedł czas na kolejny krok. Historia w Bayernie tylko potwierdziła klasę zawodnika.
8
Rozumiem radosc z kleski bialych, ale katalonskie gazety piszac 'na bruk' nawiazaly niejako czym czasami sie staja.
8
W czasach gdy ja zaczynałem kibicowanie, cieszyłem się z każdego sukcesu Polaka w Europie i na świecie. Człowiek podniecał się piłkarskimi wyczynami Warzychy, Młynarskiego, Bońka, nie mówiąc już i innych sportach od lekkoatletyki, przez sporty zespołowe, kończąc na żużlu czy dyscyplinach mocno niszowych.
Dlatego nie mogę zrozumieć ludzi, którzy nie tylko nie cieszą się z sukcesów Lewego, ale wręcz go hejtują. Ja chyba byłem inaczej wychowany i w innych czasach. A na takiego Roberta będziemy czekać następne 50 lat.
6
Wydaje mi się, że powtórzenie karnego, pomimo błędu Cillesena, powinno mieć miejsce jedynie w sytuacji, gdyby dalszy przebieg akcji nie przyniósł korzyści Barcy. Przywilej korzyści przy przewinieniu powinien być zawsze nadrzędny, tak jak w zwykłej akcji.
5
Takie mecze się zdarzają. Trzeba przełknąć porażkę, walczyć dalej i wierzyć do końca. Sezon przejściowy, gdzie mamy już jeden puchar i idziemy łeb w łeb w walce o drugi należy ocenić pozytywnie. Nie jeden już raz w tym sezonie Barca pokazała, że walczy i gryzie trawę do końca. Nie rozumiem tego zwątpienia i wylewania pomyj na drużynę.
Pozdrawiam prawdziwych kibiców i VAMOOOS!
2
Szkoda bo po obowiązkowej wygranej z Atletico, Real będzie miał autostradę do mistrzostwa.
4
@JanKowalski1234 Wiemy, że Messi to temat rzeka, a może i morze ;)
2
@GeneralXavi Co tam LL. W LM trzymałem za Live, a teraz kocham Chelsea :P
47
W niedzielę kibicowałem Getafe, wczoraj Athletic.
Niech się już ta liga skończy, bo przestaję się poznawać w lustrze...
1
@Janiama Jak tam zdrowie lepiej powiedz?
2
@BarcaInfo czekałem dziś na "znamy składy"...
Lassie wróć :P
2
@IronSanHybrid Polecam Wichry Kołymy z tą samą aktorką, jeśli ktoś lubi taką tematykę.
0
@LS Nigdy nie zamykałem się w swojej bańce. Pamiętam jak było przed przemianami '89 i jak jest teraz. Nie wywyższam się, obserwuje i komentuje, co widzę.
2
Gdzieś wczoraj widziałem komentarz, w który ktoś narzekał na poziom dyskusji na Rambli, brak argumentacji, obrzucanie się błotem w imię swoich jedynie słusznych racji ect.
Tylko niestety taki mamy teraz przekrój społeczeństwa. Do tego postępujący konsumpcjonizm produkuje jednostki pragnące prostego życia i prostych rozrywek w miejsce edukacji, głodu wiedzy i potrzeb wyższych. A potem dziwimy się, że ta część społeczeństwa łyka propagandę, bo nie jest zdolna do samodzielnego myślenia, wyrobienia sobie własnego zdania
3
Widać, że Pedri jest zmęczony sezonem, ale argumenty, że musi odpocząć, bo ma dopiero 18 lat, słabo do mnie przemawiają.
Jak ja miałem 18 lat to potrafiliśmy z chłopakami pół dnia ciąć turniej w gałę, potem obiad, całe popołudnie w kosza, a wieczorem jeszcze poszlajać się po mieście.
Chłopak po prostu za dużo gra i tyle. W taki sposób to można każdego zajechać. Wiek miałby tu znaczenie, gdyby Pedri był rówieśnikiem Bussiego, a nie nastolatkiem...
1
Lenglet dobry mecz wczoraj. Samobój z nabitą ręką i niesłusznie żółtko wg mnie nie obniżają mu oceny.
4
@BarcaInfo Powiem krótko: wielka szkoda
Jednak widząc ogrom pracy i prywatnego czasu włożonego w generowanie takiej ilości newsów, powiem również, że rozumiem.
0
@janek_centrum Tak kiedyś było i nazywało się to Puchar Europy. To byłyby raczej krok wstecz zamiast naprzód.
8
Busquets kapitalny mecz zaliczył. Spokój, przegląd pola, gra z pierwszej, oczy dookoła głowy, przed przyjęciem / odegraniem zawsze wiedział gdzie jest przeciwnik. Do tego asysta w stylu starej Barcelony. Miód. Dla mnie na równi z Leo wczoraj.
0
Dunczyk kontuzja, ze go nie ma?
3
Przepis na zakończenie faworyzowania Realu w rozgrywkach UEFA i LL:
1. Zakładamy rozgrywki konkurencyjne.
2. Skłócamy się ze wszystkimi możliwymi federacjami.
3. Twarzą konfliktu robimy prezesa Realu Madryt.
4. Wycofujemy się rakiem z całej zabawy.
5. Po 24h gotowe ciasto wyjmujemy z piekarnika.
44
Perez: Zrobimy tak, zeby Mbappe chcial przyjsc do nas, a Neymar do was. Mam plan.
Koeman: Jaki?
Perez: Kurna sprytny!
0
Cieszmy się chwilą! Ma nadzieje, ze to solidna podbudowa pod mocną drużynę ktora bedziemu sie cieszyc przez kilka następnych lat!
3
Pierwszy Puchar który podniesie D10S Cieszmy się tą chwilą, cules!
0
Na bogato. Miejmy nadzieję ,że będzie co świętować :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika