axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Największe porażki ostatniej dekady: Polacy wybierają PIS, socios wybierają Bartomeu.
13
Wygląda na to, że pozostaną tylko cierpliwi kibice pamiętający czasy przed Messim i Guardiolą. Czas przebudowy, czas nadziei. Pozdrowienia dla prawdziwych cules.
1
Polegliśmy z kretesem, ale nie potrafię zrozumieć, jakim cudem taki półinteligent, pogromca staruszek jest dopuszczony do komentowania piłki na tym szczeblu.
21
Bliska mi osoba lecząca nowotwór dowiedziała się dzisiaj, że nie zostanie przyjęta na oddział, bo został on właśnie przekształcony w covidowy. Muszę wykorzystywać znajomości, żeby szukać pomocy 400 km od miejsca zamieszkania, ale najważniejsze, że naruszana jest wolność antyszczepionkowcow, którzy nie bojąc się wirusa, okupują 4 na 5 dostępnych respiratorów. Dziękuję za uwagę.
0
@Don-Corleone no i pozamiatane :)
1
Pewnie z Florkiem montowali Superligę ;)
0
Zawsze śmieszy:
35
Może jestem naiwny, ale po tym co dzisiaj widziałem, wierzę że możemy jeszcze powalczyć. Dziś oglądając ostatnie 10 minut, stojąc i wrzeszcząc do telewizora, czułem się jak przed słynnym Iniestazo. Wróciły emocje, wróciła wiara i radość. Vamos Barca!
1
@LuQa_ żona przyszla zapytać czy mam zawał :)
54
Na 9 możliwych scenariuszy w ostatniej kolejce, 7 daje nam awans. Tyle mówi czysta statystyka.
7
Jak tam La Bamba, podobało się meczycho?
0
@Pustelnik Przypomnę tylko, że Pedri sam naciskał na wyjazd na Olimpiadę, nikt go nie zmuszał.
Kiedyś podobna sytuacja była w przypadku Leo. Ostatecznie Guardiola zezwolił mu na wyjazd, Messi wygrał turniej, a potem zmotywowany tym sukcesem, wymiatał cały sezon w Barcy aż miło.
Cóż, w przypadku Leo ten eksperyment się sprawdził, w przypadku Pedriego nie.
0
@Dawid Odp. od @blazeq : Cykl nie znika. Pojedynczy przypadek.
1
@SuperPatsonFCB A ja lubiłem ten cykl, a zwłaszcza komentarze użytkowników.
2
@zaiks Niczym wyborcy PIS, nie wierzą w to co widzą, tylko w opinię "jedynej słusznej siły wyższej"
1
@juliacicha Nie ma już tradycyjnego cyklu Najlepsze - Najgorsze po meczach?
2
@pax Moim zdaniem jeden z najlepszych felietonów jaki się tu ukazał, od kiedy odwiedzam tę stronę. Czasem wracałem do niego z sentymentu, a tu teraz tak bomba - Dani wrócił :)
0
@Pustelnik Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale czy z tej akcji zapoczątkowanej rzutem rożnym nie padła potem bramka?
1
@FIJI Najbardziej zidiociałe społeczeństwo w historii RP.
1
@KrychaFCB Jedno jest pewne, "Rurek" pozostanie na zawsze.
1
@RosjaninBut szpila w Bussiego bez komentarza...
11
Jak czytam możliwe scenariusze Barcy w LM, to przypomina mi się sytuacja reprezentacji Polski po pierwszej kolejce dowolnych mistrzostw...
1
@arasz1819 No wypowiedź jak u Koemana, najpierw popełnia błąd, a potem nie potrafi się do niego przyznać, tylko kluczy w mętnych tłumaczeniach...
1
Odrabiam zaległości na fcbarca, czytam wywiad z Koemanem i nie wiem czy poleciał przez samą porażkę, czy przez ten wywiad...
2
Puig: no to teraz potrzymaj mi piwo...
1
Goooool!!!! Pięknie. Jedziemy ze zjadaczami płazów.
1
Kibic Barcelony cieszący się za zwycięstwa Espaniolu, bezcenne.
2
@Coutinho007 Już miałem wcześniej napisać, że fajny awatar ;)
2
Tylko żeby nie było jak z Fabsem i jego formą jesień / wiosna...
1
@LuisSalvano Anita #daj spokój