axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
10 mistrzostw to brzmi brutalnie...
0
Podsumowując ćwierćfinały LM, chyba najbardziej mógł podobać się Bayern i PSG.
Trochę szkoda Dortmundu, bo City nie przekonało mnie swoją grą w tym dwumeczu, ale wobec możliwego finału dwóch najbardziej nielubianych tu drużyn czyli Realu i PSG, chyba jedynie Pep może stawić im czoła.
0
@woocash79 Raczej muzyczna, nawiązująca to okładki płyty pewnej słynnej grupy z Liverpoolu ;)
1
@pax Pierwszy gol to ewidentnie wina Alby, który idąc na raz zdestabilizował w tej akcji całą organizację gry w obronie. Obarczanie tu jakąkolwiek winą Busquetsa jest niepoważne.
1
@AmigoBlancos Byliscie wczoraj po prostu lepsi, tyle.
2
"Mateu Lahoz kontuzjowany, El Clásico poprowadzi za niego Gil Manzano"
Jakby to powiedział nasz ulubiony komentator a Eleven: Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
0
@svensonFCB Globalne ocieplenie to jak spacer z psem na smyczy. Niby biega we wszystkich kierunkach, ale generalnie kierunek marszu się nie zmienia.
2
@Pawel13sz Trzeba przyznać, że z woleja to miał przyłożenie.
0
@Greenalley Ale czerwoną dostał ten co podciął Dembele, a nie ten, który się zderzył kolanem z twarzą Francuza.
0
@Don-Corleone Od razu wyzywasz od najgorszych ;)
2
@kamiVeB Ja również. Nie oglądałem powtórki, więc ciężko mi powiedzieć czy było to intencjonalne. W zwolnionym tempie tak to wyglądało, ale jednak Dembele szedł jak przecinak, więc nie podejmę się tutaj oceny.
7
Trzeba przyznać bez bicia, że o ile ręka Alby słusznie nieodgwizdana, to czerwona była z kapelusza.
15
Atletico narzeka na rękę Ocamposa, a As płacze, że niesłuszne czerwo i jeszcze ręka Alby.
Przypomnijmy sobie zatem, jak banda Cholo wygrywała mistrzostwo, gdy anulowano nam słusznie zdobytego gola.
Karma wraca.
0
@Avernand Rurku...
2
Pieknie sie liga uklada. Znow wszystko zalezy od nas, choc latwo nie bedzie.
1
@Fabik87 Mistrz!
6
Ja bym spróbował zacząć tak:
MATS
Mingueza-Araujo-Lenglet
Dest-Roberto-Busquets-Pedri-Alba
Griezmann-Dembele
Ewentualna strata FDJ i Messiego na klasyk byłaby bolesna.
Z Valladolid mogliby wejść jedynie przy niekorzystnym wyniku w końcówce.
7
Swego czasu pojawił się tu ciekawy artykuł opisujący machlojki Bartomeu z transferami brazylijskich piłkarzy. Kto nie czytał, warto poszperać w archiwum.
2
Nasi w takiej formie, że nic tylko przełączyć na TVP2 i dziękować, że sezon już się kończy ;)
2
@SuperPatsonFCB W ogóle nie wiem, jak można by te słowa odebrać negatywnie...
1
@Ojciec5tkidzieci Wydaje mi się, że to zależy od charakteru danego człowieka. Introwertyk z reguły niechętnie dzieli się emocjami, niezależnie czy jest to smutek, radość czy coś innego. Tak więc dla niego czarny ubiór może być problemem, bo stanowi niejako formę manifestacji własnych uczuć.
0
@MaaNDooG Kiedyś to tu już widziałem, ale dobre.
18
Bieg przez płotki to mu się przyda w klasyku przy wślizgach Casemiro i Ramosa.
13
ManCity, Chelsea, Bayern, Liverpool w pólfinałach
59
Nie wiem jak można chcieć pozbyć się takiej ikony jak Messi.
A najgłośniej krzyczą młodzi "kibice sukcesu", którzy dzięki Leo zaczęli w ogóle oglądać Barcę... Smutne.
0
@izabella Powiedziec: Se queda :)
0
To byl bardzo slaby wystep Dembele. Praktycznie kazda jego akcja w ofensywie konczyla sie strata lub zla decyzja. Tak jak po spotkaniu z PSG go chwalilem, to ostatni mecz jest nie do obrony. Nota max. 3.
3
Każda drużyna ma jakieś swoje problemy, ale żeby widzieć zbawienie w powrocie 36-latka...
1
@Encore co najmniej 7.
1
Coś mi mówi, że ploteczki o Messim w tym sezonie pobiją chyba powroty Neymara z ostatnich lat...