0

10 mistrzostw to brzmi brutalnie...

0

Podsumowując ćwierćfinały LM, chyba najbardziej mógł podobać się Bayern i PSG.
Trochę szkoda Dortmundu, bo City nie przekonało mnie swoją grą w tym dwumeczu, ale wobec możliwego finału dwóch najbardziej nielubianych tu drużyn czyli Realu i PSG, chyba jedynie Pep może stawić im czoła.

0

@woocash79 Raczej muzyczna, nawiązująca to okładki płyty pewnej słynnej grupy z Liverpoolu ;)

1

@pax Pierwszy gol to ewidentnie wina Alby, który idąc na raz zdestabilizował w tej akcji całą organizację gry w obronie. Obarczanie tu jakąkolwiek winą Busquetsa jest niepoważne.

1

@AmigoBlancos Byliscie wczoraj po prostu lepsi, tyle.

2

"Mateu Lahoz kontuzjowany, El Clásico poprowadzi za niego Gil Manzano"
Jakby to powiedział nasz ulubiony komentator a Eleven: Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

0

@svensonFCB Globalne ocieplenie to jak spacer z psem na smyczy. Niby biega we wszystkich kierunkach, ale generalnie kierunek marszu się nie zmienia.

2

@Pawel13sz Trzeba przyznać, że z woleja to miał przyłożenie.

0

@Greenalley Ale czerwoną dostał ten co podciął Dembele, a nie ten, który się zderzył kolanem z twarzą Francuza.

0

@Don-Corleone Od razu wyzywasz od najgorszych ;)

2

@kamiVeB Ja również. Nie oglądałem powtórki, więc ciężko mi powiedzieć czy było to intencjonalne. W zwolnionym tempie tak to wyglądało, ale jednak Dembele szedł jak przecinak, więc nie podejmę się tutaj oceny.

7

Trzeba przyznać bez bicia, że o ile ręka Alby słusznie nieodgwizdana, to czerwona była z kapelusza.

15

Atletico narzeka na rękę Ocamposa, a As płacze, że niesłuszne czerwo i jeszcze ręka Alby.
Przypomnijmy sobie zatem, jak banda Cholo wygrywała mistrzostwo, gdy anulowano nam słusznie zdobytego gola.
Karma wraca.

0

@Avernand Rurku...

2

Pieknie sie liga uklada. Znow wszystko zalezy od nas, choc latwo nie bedzie.

1

@Fabik87 Mistrz!

6

Ja bym spróbował zacząć tak:
MATS
Mingueza-Araujo-Lenglet
Dest-Roberto-Busquets-Pedri-Alba
Griezmann-Dembele

Ewentualna strata FDJ i Messiego na klasyk byłaby bolesna.
Z Valladolid mogliby wejść jedynie przy niekorzystnym wyniku w końcówce.

7

Swego czasu pojawił się tu ciekawy artykuł opisujący machlojki Bartomeu z transferami brazylijskich piłkarzy. Kto nie czytał, warto poszperać w archiwum.

2

Nasi w takiej formie, że nic tylko przełączyć na TVP2 i dziękować, że sezon już się kończy ;)

2

@SuperPatsonFCB W ogóle nie wiem, jak można by te słowa odebrać negatywnie...

1

@Ojciec5tkidzieci Wydaje mi się, że to zależy od charakteru danego człowieka. Introwertyk z reguły niechętnie dzieli się emocjami, niezależnie czy jest to smutek, radość czy coś innego. Tak więc dla niego czarny ubiór może być problemem, bo stanowi niejako formę manifestacji własnych uczuć.

0

@MaaNDooG Kiedyś to tu już widziałem, ale dobre.

18

Bieg przez płotki to mu się przyda w klasyku przy wślizgach Casemiro i Ramosa.

13

ManCity, Chelsea, Bayern, Liverpool w pólfinałach

59

Nie wiem jak można chcieć pozbyć się takiej ikony jak Messi.
A najgłośniej krzyczą młodzi "kibice sukcesu", którzy dzięki Leo zaczęli w ogóle oglądać Barcę... Smutne.

0

@izabella Powiedziec: Se queda :)

0

To byl bardzo slaby wystep Dembele. Praktycznie kazda jego akcja w ofensywie konczyla sie strata lub zla decyzja. Tak jak po spotkaniu z PSG go chwalilem, to ostatni mecz jest nie do obrony. Nota max. 3.

3

Każda drużyna ma jakieś swoje problemy, ale żeby widzieć zbawienie w powrocie 36-latka...

1

@Encore co najmniej 7.

1

Coś mi mówi, że ploteczki o Messim w tym sezonie pobiją chyba powroty Neymara z ostatnich lat...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?