axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 Hala Madrid :D !
2
@Commando Wszedłem teraz w oceny użytkowników i widzę, że z wyjściowego składu Dembele ma drugą najgorszą ocenę z przewagą 0,5 pkt. nad Lengletem :D
Chyba oglądałem jakiś inny mecz w równoległej rzeczywistości...
1
@przemo1402 Dokładnie, nie było setek (prócz jednej przeze mnie wymienionej). A dzięki swojej szybkości, czy przekładaniu obrońców wypracowywał sobie w ogóle jakiekolwiek pozycje do strzału.
2
Poza tym chciałem dodać, że wczoraj Barca zafundowała nam piękne widowisko. Staram się nie komentować na gorąco, gdy odpadamy z rozgrywek, bo ostatnio to była najczęściej głęboka frustracja.
Wczoraj odchodziłem od telewizora zadowolony i pełen nadziei na przyszłość. Nie chciało wpaść - trudno, ale nie było truchtania, spuszczania głów, czy wzajemnych pretensji, nawet w momencie, gdy dwumecz był już rozstrzygnięty.
Rodzi się zespół, gra zaczyna się kleić, pojawił się skuteczny presing i zaangażowanie. Reszta przyjdzie z czasem. Żeby tylko Laporta tego nie spieprzył i nie zwolnił Koemana.
45
Wbrew pewnemu popularnemu trendowi na Rambli, Bussi ostatnio wygląda bardzo dobrze. Wczoraj moim zdaniem wśród trzech najlepszych.
Wydaje mi się, że on dużo zyskał na nowym ustawieniu, gdzie środek pola jest zagęszczony i zdominowany przez naszych graczy, a nie jak wcześniej, kiedy był przeważnie sam przed dwoma stoperami, bo FDJ biegał na grzyby i nie wracał.
Ostatnio to nasz najlepszy pomocnik, który przestał tracić głupio piłki, blokuje korytarze podań przeciwników i przede wszystkim nie klepie już na boki, tylko często jako jedyny podaje do przodu i stara się grac z pierwszej piłki.
W ostatnich kilku meczach mam deja vu gry Busquetsa sprzed paru lat.
10
Naprawdę nie rozumiem sprzedawania Dembele po wczorajszym meczu przez niektórych userów...
Gość przestał łapać kontuzję, zaczął rozumieć grę kombinacyjną, motorycznie i taktycznie wygląda naprawdę dobrze.
A co zrobił wczoraj? Większość sytuacji, które miał, wypracował sobie dzięki swojej szybkości lub dryblingowi i inteligencji (granie na linii z obroną PSG i właściwie brak spalonych). Prócz zmarnowanej patelni od Griezmanna, mogę mieć jeszcze tylko pretensje o niedokładne wyłożenie Messiemu na pustą. Poza tym, on szarpał obroną PSG jak chciał. Są mecze, w których po prostu nie chce wpaść.
Wolę go dużo bardziej od Griezmanna, który miał sporo momentów pokazujących, że po prostu nie odnajduje się w tej grze.
Po zejściu Dembele i Bussiego mecz się w zasadzie dla nas skończył.
0
@Michael24 Jeden z ulubionych ;)
1
@Bobo25 Pamiętaj, że kobiety żyją średnio 5 lat dłużej, bo Bóg rekompensuje im czas stracony na parkowanie.
0
Jeśli rzeczywiście rozważany jest transfer Haalanda i jest na to realna szansa, to definitywnie żegnamy się z Cou i Grizzim, a na przyszły sezon tak widzę naszą ofensywę:
Haaland
Fati Dembele
Messi
Rezerwa: Duńczyk, Trincao, szkółka.
0
@SteuerFreiMoney dodałbym jeszcze TVP Info, TVN 24 :)
2
Specjalisci w przegrywaniu. O to to to, tego sie trzymajmy...
1
@Rewolucja123 Jasne, wymienilem tylko te najbardziej spektakularne z ostatnich lat.
Na marginesie, maja teraz swietnego trenera I dobra kadre, ale jesli psychologia meczu ulozy sie po naszej mysli to moze sie cos ciekawego wydarzyc.
0
@UncleDrew On nigdy nie robil wrazenia skromnego...
4
Barca, mistrz remontad zarowno wlasnych (Milan, PSG), jak I przeciwnika (Roma, Live). Gdy gramy w CL wiedz, ze wszystko jest mozliwe.
1
@Comentateiro Indoktrynacja inna, niż od dziecka, jest mało skuteczna. Ciężko stanąć z boku i spojrzeć z dystansem na coś, w czym tkwisz nieświadomie od urodzenia. Potem mam nieodparte wrażenie, że większość tzw. wiernych chodzi do kościoła, przyjmuje sakramenty ect. na takiej samej zasadzie, jak zjada rosół w niedziele... bo zawsze był.
0
@Konias4318 Mina Messiego na tym zdjęciu - bezbłędna :)
19
Pół godziny przed końcem powiedziałem żonie, że Real jak zwykle strzeli z dupy w końcówce i będzie remis. Po golu Benzemy sprawdzała, czy to nie leci powtórka ;)
2
Idealny wynik!
0
@BlaseR9 Pięknie się starzeje, niczym Sean Connery.
0
Cytując klasyka:
No, ile w końcu na tem trafiliście?
Proszę, zeznaje Pan pod przysięgą
Ile Pan, ile premier, ile minister?
No, ile Wam wyszło na czysto?
20
Jakby nasze mecze sędziował Iturralde González, to byśmy pewnie kończyli sezony gdzieś w połowie tabeli...
0
Tak jak napisałem przed meczem, liczę na powtórkę składu z 3 obrońcami i to się spełniło, ale ważniejsze od USTAWIENIA jest NASTAWIENIE. A to był wzorowe.
Świetna drużyna, ambitna gra, prawdziwy team spirit!
Cieżko po tak zespołowej grze na wyróżnienia, ale jakbym miał wybierać to świetnie w drugiej linii zagrał Bussi, a kluczowi okazali się MATS i Pique.
Zaczyna to wyglądać bardzo dobrze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wierzylem w nich, ale co wazniejsze, oni wierzyli w siebie. Piekny wieczor! Vamos Barca!
0
Na to liczyłem! Jeśli zagramy z takim pazurem jak ostatnio, to taktyka Sevilli nie powinna mieć znaczenia.
1
@JimMorrisonFCB Znam, piekna sprawa!
1
@JimMorrisonFCB Tak, Saucerful of Secrets, Echoes, Set the Controls for the Heart of the Sun itp. to sa ciary ;)
2
@Chakalaka Świetny album, choć ciut bardziej cenię Wish You Were Here oraz The Wall.
Uwielbiam też wszystkie wczesne dzieła Floydów. Jeśli nie słyszałeś, polecam stare kompozycje w odświeżonych aranżacjach granych przez kapelę pałkera Nick Mason's Saucerful of Secrets. Kupiłem bilety i w czerwcu wybieram się na koncert do Łodzi, o ile covid pozwoli ;)
3
Mogę się mylić, ale ja bym zagrał podobnie jak w poprzednim meczu. W pierwszej połowie był to na pewno element zaskoczenia, ale jeżeli w przerwie spotkania Lopetegui, którego uważam za dobrego trenera, nie potrafił zmienić obrazu meczu, to oznacza, że to piłkarze Sevilli byli bezsilni wobec naszego ustawienia, taktyki i przede wszystkim zaangażowania.
0
@ViscaBarca123 Dembele mial tylko 17 podan w calym spotkaniu? To nie pomylka?