axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zadafcb Bardzo skromny, prostolinijny i budzący sympatię człowiek. Wolę sportowców o takim profilu, niż zdystansowanych zarozumialców.
2
Ależ mi szkoda polskich siatkarzy. Płakałem razem z nimi.
2
Znieść mecze towarzyskie / puchary narodów, czy jak to się teraz tam nazywa i od razu zrobi się trochę luźniej z terminami.
A odnośnie MŚ w zimie, z jednej strony trochę absurd, bo zakłóca pozostałe terminarze rozgrywek, ale z drugiej - w końcu spokojnie obejrzę sobie mecze w domu, a nie szukając TV na wakacjach w dzikich krajach... :P
16
Pedri czyli Pedro Ironman González GramWszystko López :)
Nie do zajechania niczym Ivan.
1
@HypeR Chyba nie jesteś na bieżąco. Ten trend już minął po odejściu Valverde. Teraz jest moda na dissowanie Ryśka.
14
@Gaz Ktoś walnie wpis, że atencjusz, pierwszy biegnie do kamery, ze mało ambitny bo woli grzać ławę niż odejść i wreszcie najlepsze: że jest jeźdźcem bez głowy i robi chaos na boisku. Akurat dla mnie to są zalety, ale cóż... Gawiedź do podchwytuje, bo widzi, że za każdą szpilkę w Rysia wpadają zielone, podobnie było już z innymi.. Rakiticem, Bussim ect, Teraz akurat jest sezon na Rysia.
1
@klopx No i młody w tym towarzystwie Cassilas - wydaje mi się że też ma zagrać?
1
@Nano22 Tzn. wprowadzisz opłaty za Ramblę po to żeby rozdać je potem w zielonych ;)?
4
Jakie sklady!
Barca: Javier Saviola, Jon Andoni Goikoetxea, Guillermo Amor, Gaizka Mendieta, Jesus Mariano Angoy, Ronald de Boer, Juan Pablo Sorin, Rivaldo
Real: Paco Buyo, Chendo, Fernando Hierro, David Beckham, Luis Figo, Clarence Seedorf, Raul, Fernando Morientes, Emilio Butragueno
Nie przegapcie, zwlaszcza starsi kibice :)
Ja miałem przyjemność widzieć Butragueno na żywo w latach 80-tych przy okazji meczu Górnika Zabrze z Realem, zresztą jedynego meczu piłkarskiego, na jakim do tej pory byłem. Zebrałem gumą przez plecy od jakiegoś zomowca i stwierdziłem, że to nie dla mnie. Aby utrzymać poziom adrenaliny zacząłem dla odmiany jeździć na koncerty metalowe / hard-core'owe i tak mi zostało do dziś ;) Ale obiecałem sobie, że jak GOAT przedłuży umowę to pojadę.
4
Ronaldo przymierzany do PSG.
Ramos: Krzysiu, te słowa o Messim to wyjęte z kontekstu były...
11
Sergio Ramos w Paryżu: "to zaszczyt nosić numer 4 w PSG".
Aż przykro to czytać. Mam nadzieję, że Leo nie skończy jak legenda Realu i nie będzie musiał cisnąć takich kalafiorów mediach...
2
Lionel Messi
4
No i penk ping pong....
Ludzie jaki rasizm??? To idzie w bardzo złą stronę...
7
@Don-Corleone Właśnie miałem Cię tu wywołać Przyjacielu, ale w sumie nie zawiodłem się, że już tu byłeś :). Delektując się (podobnie jak Ty) od 18 lat poczynaniami Cracka z Rosario, odczuwam zdziwienie / zażenowanie / zniesmaczenie (niepotrzebne skreślić), gdy porównuje się go do niewątpliwie czołowego goleadora CR7, czy budzącego patriotyczne sympatie, Roberta.
Dopiero gdy boski Leo zawiesi buty na kołku pojmiemy, że to już jest inna dyscyplina sportu. Oglądam piłkę od mundialu 82, ale boję się, że może być tak, jak w przypadku Mr. Air Jordana, gdy po zakończeniu jego kariery w NBA stwierdzałem, że nie ma sensu dalej tego oglądać, bo tak naprawdę wszystko już widziałem. Co mnie jeszcze może zaskoczyć?
Tym się z Tobą chciałem podzielić.
1
@JANEK777 Prywatna organizacja finansowana z naszych podatków. Śmiechłem nawet.
1
Tak sobie przeglądam stare posty na portalu i trafiłem na to:
https://www.fcbarca.com/61046-poranny-przeglad-prasy-fcbarcacom.html#comments__list
Fajne stare czasy, a potem piękny tryplet.
4
Słowacja przed pierwszą kolejką - życzę im ostatniego miejsca w grupie.
Słowacja po pierwszej kolejce - życzę im zwycięstwa w grupie.
Taka sytuacja...
8
@DaPidejpi Było to zresztą widać, bo przecież jego Hiszpania opierała się na stylu barcelońskim, a skład oparty był w dużej mierze na naszych graczach.
1
@chroma93 Raczej będzie pauzował.
1
Mam sprzeczne emocje związane z występem Krychowiaka. Z jednej strony osłabił dziś drużynę, z drugiej - nie zagra z Hiszpanią...
1
W sumie dobrze, bo w za 2 tygodnie jadę na Słowację, przynajmniej mi auta nie porysują...
1
@Pawlak1992 Messi jest wypalonym graczem. Ciekawa ocena. Dla mnie kompletnie oderwana od rzeczywistości, ale ciekawa...
1
Przykro mi to napisać ale wyglądało to słabo, męczenie buły jak u schyłku pracy w Barcy...
1
No i dupa, ze sie tak wyraze..
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Yellow Submarime! Oh Yeaaaah!!!
1
@Kismeth Rozumiem, że zwalniając go masz swoje typy w kontekście ewentualnego następcy. Tak z czystej ciekawości, kto to ma być?
4
Pozdrowienia Panie Jacku :)))))))
7
Wydaje mi się, że zostanie.
2
@tomczkin nie, jakbyś dokładniej śledził informacje, to byś wiedział, że bylo ryzyko zajęcia czwartego miejsca, ktorego Koeman chciał uniknąć, zresztą z dobrym rezultatem