7

Niech już przedłużą ten kontrakt z Araujo bo jeśli Pique wypadnie to będziemy w czarnej dupie

0

De Jong jest tylko jeden ;)

2

@DLFCB bogowie, z pomocą których Pep stworzył największe dzieło sztuki w historii klubowej piłki

3

@svaras chyba nieodżałowany Tito tego dokonał.

6

OsamaDembele. Gdzie nie klikniesz - on. W serwisie 13 dni, 669 komentarzy, z czego 667 infantylnych. Aż boję się otworzyć lodówkę. Komentarzy Cochise czy Don Corleone jak na lekarstwo. Ech, poziom dyskusji na tej stronie schodzi na psy...

2

Ja też w niedzielę cierpię, jak pomyślę o poniedziałkowym poranku...

12

@juliacicha Oj, ktoś się chyba zadłużył w przystojnym Urugwajczyku ;)

13

Araujo, prowadź nas. Jest nadzieja. Buzię widzę w tym tęczu.

0

@Zoker Braithwaite - Brajtłajt

0

@pele1282 Uwielbiałem gościa w AM.

1

@JarekS No i do tego dochodzi fakt, że jak to skomentował sam zainteresowany: "zarabia teraz grosze" ;)

2

To jak podwyżka dla nauczycieli, dostaniesz więcej jak będziesz więcej pracował.

70

Alves jest pierwszym piłkarzem Blaugrany od 1994 roku, który w jednym meczu strzelił gola, zaliczył asystę i otrzymał czerwoną kartkę. Poprzednim razem zrobił to inny zawodnik wymykający się schematom - Christo Stoiczkow.
Towarzystwo doborowe ;)

0

@Litman Bo wpływa to na całą drużynę, niszczy ducha, zabija atmosferę, jeżeli gwiżdżą na Twojego kolegę?

1

@Lionel_Messi10 I Kubacki z brązem ;)

6

@arasz1819 Jeśli to prawda, to zaczynam rozumieć, dlaczego byłym...

0

@pax Jak zwykle w punkt ;)

5

Diego jest zadowolony, jeśli rywale nie atakują
To zupełnie przeciwne do naszej gry.
Cholo to świetny trener w jego stylu, bardzo go trenuję...
@juliacicha chyba przy tym tłumaczeniu świętowałaś zwycięstwo ;)

5

@maciach Zgadza się, świetny mecz FDJ. Był wszędzie, grał jako ostatni obrońca, rozgrywający, wspierający skrzydłowego. Cały czas pokazywał się kolegom. Dziś mega pracuś.

1

@OsamaDembele Sympatyczny Kolego z Internetu, nie oglądam piłki od wczoraj ;). Podniecam się TYM konkretnym meczem, ale do całej "rewolucji" podchodzę z umiarkowanym optymizmem. Zdaję sobie sprawę, że to nie będzie pstryknięcie palcami, lecz długi proces. Zresztą na poparcie moich słów przesyłam to, co napisałem na gorąco po meczu:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11311999#comment-11311999

1

@OsamaDembele A ja się cieszę, że Dembele nie wszedł. Oglądał z ławki, jak nowa Barca bawi się bez niego i daje radę. Piłkarsko bardzo go cenię, ale za to co ostatnio odstawiał, to taka fajna małą zemsta. A być może jeśli zobaczy, że ten projekt ma przyszłość, może zmieni zdanie? Kto wie?

9

Świetny mecz całej drużyny. Ktoś gdzieś napisał o cichych bohaterach tego spotkania - De Jongu i Torresie. Zgadzam się w 100%. Widać było, jakie FDJ miał zadania defensywne. Kilka sytuacji, zwłaszcza przy naszych stałych fragmentach gry, gdzie był ostatnim przez MATSem. A poza tym był wszędzie, pokazywał się do piłek - bardzo dobre spotkanie. Ferran trochę mnie widoczny w pierwszej połowie, ale cały czas absorbował obrońców dając przestrzeń innym. Do tego wsparcie w defensywie, jeden z kluczowych zawodników w ostatnich 20 minutach. Właściwie ciężko się do kogoś dzisiaj przyczepić. Każdy wiedział co ma robić na boisku i każdy wywiązywał się ze swoich obowiązków najlepiej jak potrafił. Od bardzo, bardzo dawna, zobaczyłem w meczy Barcy jakąś skuteczną koncepcję uszytą pod rywala i co ważne, realizację pomysłu trenera przez zawodników. Widać, że był czas na trening i wypracowanie mechanizmów. Czy tylko ja mam wrażenie, że zaczyna się rodzić coś ciekawego?

5

Co pokazało dzisiejsze spotkanie? Że:
- potrafimy grać pressingiem,
- potrafimy strzelić więcej niż jedną bramkę w meczu (ostatnio rzadkość),
- potrafimy zareagować,
- potrafimy bronić wyniku.
Nie przyzwyczajam się, że od teraz będzie tak co mecz, że nagle zaczniemy jeździć po każdym rywalu, ale widać potencjał i wartość dodaną prze nowe nabytki.
Wreszcie zaczyna się dziać coś pozytywnego.

3

Xavi chyba dobrze zdiagnozował potrzebę zagęszczenia środka pola w tym spotkaniu. Już nie raz w tym sezonie nasi pomocnicy zostali zdominowani, więc skład jak najbardziej trafiony. Do tego dwóch bardzo szybkich napastników, a pomoc też będzie włączać się do ofensywy. No i jest kim postraszyć z ławki. Zapowiada się ciekawy mecz.

1

Barcelona jest zespołem, z którym Griezmann rozegrał najwięcej meczów w LaLidze bez strzelenia gola (11). Teraz Francuz też nie poprawi swojego dorobku.

Ostatnie zdanie to jakiś trolling dziennikarski? No raczej u nas tego dorobku nie poprawki...

0

@Colin94 Pegasus czuwa ;)

0

@szkutnik91 Bardziej muszkieterowie. Poza tym było ich trzech, zatem kto jest D’Artagnanem?

0

Jakie to uczucie, gdy wiesz, że odpadli najwięksi rywale, masz autostradę do Pucharu i przegrywasz?
Wspaniałe! ;)

5

Rozumiem różnice i ogólny pluralizm w ocenie tego okienka, ale głosujący na opcję źle lub bardzo źle to albo kibice z kastylii albo ludzie oderwani od rzeczywistości.

0

@Verema W naszym przypadku jest to jednak lekkie 'umniejszenie'. Zaznaczę, że nie jestem kibicem sukcesu, ale jakoś nie podniecają mnie czwartkowe hity

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?