axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Niech już przedłużą ten kontrakt z Araujo bo jeśli Pique wypadnie to będziemy w czarnej dupie
0
De Jong jest tylko jeden ;)
2
@DLFCB bogowie, z pomocą których Pep stworzył największe dzieło sztuki w historii klubowej piłki
3
@svaras chyba nieodżałowany Tito tego dokonał.
6
OsamaDembele. Gdzie nie klikniesz - on. W serwisie 13 dni, 669 komentarzy, z czego 667 infantylnych. Aż boję się otworzyć lodówkę. Komentarzy Cochise czy Don Corleone jak na lekarstwo. Ech, poziom dyskusji na tej stronie schodzi na psy...
2
Ja też w niedzielę cierpię, jak pomyślę o poniedziałkowym poranku...
12
@juliacicha Oj, ktoś się chyba zadłużył w przystojnym Urugwajczyku ;)
13
Araujo, prowadź nas. Jest nadzieja. Buzię widzę w tym tęczu.
0
@Zoker Braithwaite - Brajtłajt
0
@pele1282 Uwielbiałem gościa w AM.
1
@JarekS No i do tego dochodzi fakt, że jak to skomentował sam zainteresowany: "zarabia teraz grosze" ;)
2
To jak podwyżka dla nauczycieli, dostaniesz więcej jak będziesz więcej pracował.
70
Alves jest pierwszym piłkarzem Blaugrany od 1994 roku, który w jednym meczu strzelił gola, zaliczył asystę i otrzymał czerwoną kartkę. Poprzednim razem zrobił to inny zawodnik wymykający się schematom - Christo Stoiczkow.
Towarzystwo doborowe ;)
0
@Litman Bo wpływa to na całą drużynę, niszczy ducha, zabija atmosferę, jeżeli gwiżdżą na Twojego kolegę?
1
@Lionel_Messi10 I Kubacki z brązem ;)
6
@arasz1819 Jeśli to prawda, to zaczynam rozumieć, dlaczego byłym...
0
@pax Jak zwykle w punkt ;)
5
Diego jest zadowolony, jeśli rywale nie atakują
To zupełnie przeciwne do naszej gry.
Cholo to świetny trener w jego stylu, bardzo go trenuję...
@juliacicha chyba przy tym tłumaczeniu świętowałaś zwycięstwo ;)
5
@maciach Zgadza się, świetny mecz FDJ. Był wszędzie, grał jako ostatni obrońca, rozgrywający, wspierający skrzydłowego. Cały czas pokazywał się kolegom. Dziś mega pracuś.
1
@OsamaDembele Sympatyczny Kolego z Internetu, nie oglądam piłki od wczoraj ;). Podniecam się TYM konkretnym meczem, ale do całej "rewolucji" podchodzę z umiarkowanym optymizmem. Zdaję sobie sprawę, że to nie będzie pstryknięcie palcami, lecz długi proces. Zresztą na poparcie moich słów przesyłam to, co napisałem na gorąco po meczu:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11311999#comment-11311999
1
@OsamaDembele A ja się cieszę, że Dembele nie wszedł. Oglądał z ławki, jak nowa Barca bawi się bez niego i daje radę. Piłkarsko bardzo go cenię, ale za to co ostatnio odstawiał, to taka fajna małą zemsta. A być może jeśli zobaczy, że ten projekt ma przyszłość, może zmieni zdanie? Kto wie?
9
Świetny mecz całej drużyny. Ktoś gdzieś napisał o cichych bohaterach tego spotkania - De Jongu i Torresie. Zgadzam się w 100%. Widać było, jakie FDJ miał zadania defensywne. Kilka sytuacji, zwłaszcza przy naszych stałych fragmentach gry, gdzie był ostatnim przez MATSem. A poza tym był wszędzie, pokazywał się do piłek - bardzo dobre spotkanie. Ferran trochę mnie widoczny w pierwszej połowie, ale cały czas absorbował obrońców dając przestrzeń innym. Do tego wsparcie w defensywie, jeden z kluczowych zawodników w ostatnich 20 minutach. Właściwie ciężko się do kogoś dzisiaj przyczepić. Każdy wiedział co ma robić na boisku i każdy wywiązywał się ze swoich obowiązków najlepiej jak potrafił. Od bardzo, bardzo dawna, zobaczyłem w meczy Barcy jakąś skuteczną koncepcję uszytą pod rywala i co ważne, realizację pomysłu trenera przez zawodników. Widać, że był czas na trening i wypracowanie mechanizmów. Czy tylko ja mam wrażenie, że zaczyna się rodzić coś ciekawego?
5
Co pokazało dzisiejsze spotkanie? Że:
- potrafimy grać pressingiem,
- potrafimy strzelić więcej niż jedną bramkę w meczu (ostatnio rzadkość),
- potrafimy zareagować,
- potrafimy bronić wyniku.
Nie przyzwyczajam się, że od teraz będzie tak co mecz, że nagle zaczniemy jeździć po każdym rywalu, ale widać potencjał i wartość dodaną prze nowe nabytki.
Wreszcie zaczyna się dziać coś pozytywnego.
3
Xavi chyba dobrze zdiagnozował potrzebę zagęszczenia środka pola w tym spotkaniu. Już nie raz w tym sezonie nasi pomocnicy zostali zdominowani, więc skład jak najbardziej trafiony. Do tego dwóch bardzo szybkich napastników, a pomoc też będzie włączać się do ofensywy. No i jest kim postraszyć z ławki. Zapowiada się ciekawy mecz.
1
Barcelona jest zespołem, z którym Griezmann rozegrał najwięcej meczów w LaLidze bez strzelenia gola (11). Teraz Francuz też nie poprawi swojego dorobku.
Ostatnie zdanie to jakiś trolling dziennikarski? No raczej u nas tego dorobku nie poprawki...
0
@Colin94 Pegasus czuwa ;)
0
@szkutnik91 Bardziej muszkieterowie. Poza tym było ich trzech, zatem kto jest D’Artagnanem?
0
Jakie to uczucie, gdy wiesz, że odpadli najwięksi rywale, masz autostradę do Pucharu i przegrywasz?
Wspaniałe! ;)
5
Rozumiem różnice i ogólny pluralizm w ocenie tego okienka, ale głosujący na opcję źle lub bardzo źle to albo kibice z kastylii albo ludzie oderwani od rzeczywistości.
0
@Verema W naszym przypadku jest to jednak lekkie 'umniejszenie'. Zaznaczę, że nie jestem kibicem sukcesu, ale jakoś nie podniecają mnie czwartkowe hity