axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Benzema z kontuzją. Szkoda mi go, bo to sympatyczny facet. Na szczęście Mbappe w topowej formie.
3
Nazario z przeszczepem czupryny nie miał takiej klasy
1
@Boniu Śląsk, małopolskie, od dziecka kapki. Ile zrobisz kapek itd :)
3
Mental ewidentnie oszczędza się na LM, a nie czekaj...
1
Acha i od dziecka miałem plakat Maldiniego nad łóżkiem.
1
@Mezocyklon87 Pedri jest znakomity, ale najwięcej piłek prostopadłych posyła Busquets i jako jeden z niewielu robi to dość często z pierwszej piłki. Niestety młodszy już nie będzie.
5
Z jednej strony podjął spore ryzyko wiążąc się z 10 lat starszą kobietą (jako 20-latek raczej nie był świadomy zagrożeń) i nie zwyczajnie podołał.
Z drugiej strony dziennikarskie hieny żyją z tego typu wydarzeń i nie mają żadnych skrupułów w wywlekaniu szczegółów z prywatnego życia celebrytów.
Dajmy ludziom żyć tak jak chcą. Ile jest zdrad i rozstań na co dzień. Czy naprawdę kibice mają być wyrocznią w osobistych sprawach piłkarzy i oceniać ich wybory, No nie sądzę...
1
Świetna wiadomość! Gdyby Alba odszedł to w razie kontuzji Balde znów bylibyśmy w czarnej d*** A poza tym, konkurencja bardzo zrobi dobrze i jednemu, i drugiemu.
7
Nie róbmy jaj, Alba ma zostać
2
Po prostu u nas na prawej obronie musi grać Araujo ;)
4
Tak tylko wrzucę, że w tym sezonie już 10 meczy i żadnej porażki ;)
7
@MatBac1991 O tej porze już na bańce? Nieładnie ;)
0
@FC1899Barca Uwielbiam takie historie i szczerze podziwiam ich wyznawców :)
2
Napadli, pobili i okradli gościa,a tu wylew żółci wójków dobra rada...
1
Miły obowiązek wypełniony ;)
2
Lukaku kontra Araujo to mogą być ciekawe pojedynki.
Ehh, wreszcie czekam na LM z nadziejami na ładną grę i awans. Nie będzie łatwo, ale jestem dobrej myśli :)
0
Trudna grupa, ale ja bym nie dramatyzował.
Od czasów MSN mamy zdecydowanie najsilniejszy skład oraz trenera, który rozumie grę i ma swoją wizję. Na boisku zaczyna się to kleić, wiadomo że nie w każdym meczu, ale jest wyraźny postęp.
Przed ostatnim naszym finałem LM, Lucho motywował piłkarzy mówiąc: Gdybyście grali w Juve, bylibyście obsr***. I myślę, że nadszedł czas, aby odbudować taką mentalność. Przeciwnicy też zauważają mecze jak chociażby II połowa z Sociedad i na pewno nie cieszą się mając nas w grupie, bo widzą nasz potencjał. Oby coraz więcej takich meczy, a mniej jak ten z Rayo i morale pójdzie w górę.
4
Mecz towarzyski Barcy na Eleven, PK na otwartych kanałach, w LL studio, analizy, relacje z murawy ect.
Robert robi robotę :).
7
@kakusus Tak zupełnie przypadkiem, wygrzebałem Twój komentarz sprzed lat:
tak to czytam sobie i pamiętam jak Piszczek i Lewandowski był przymierzany do gry w Barcelonie ........ech
No i spełniło się :)
Dużo zdrówka!
0
Koszyki LM - nie wiem czy mocniejszy pierwszy czy drugi.
0
@HelenaCondis, mam zawał...
1
I ostatni ekspert z realmadryt .pl, Darek1902, zabłysnął komentarzem:
i tak są ciency jak siki pająka, to Sociedad rozłożyło nogi, a i czerwo dla Dembele powinno być ale to oczywiście pod Real zawsze sędziują
8
yunglakuz z realmadryt.pl zabłysnął komentarzem:
Gola strzela Dembele, który powinien wylecieć z boiska za bezmyślny łokieć, przed bramką Lewandowskiego potencjalny faul na karnego dla Sociedad (ale oczywiście bez VARu i porzadnej powtorki) ale to pod Real się sędziuje :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
adam70223 z realmadryt.pl zabłysnął komentarzem:
Sociedad przegrywy. Byli lepsi i nie wykorzystali tego. Doszło zmęczenie i zejście Kubo, Ishaka i wszystko się posypało. Sociedad ostatnio caly czas przegrywa z Barca. Ten trener ich ma fatalny bilans z Barcelona. Drużyna bez mentalu.
Sra Lambla tydzień temu sprzedawała Fatiego, a dzisiaj go kochają. Pewnie parę meczów i znowu się połamie, przynajmniej tak zawsze było, ale może się myle Viniemu może buty czyścić. Gavi kolejny mecz słabo. W ogóle śmieszy mnie gadanie tych pajaców z sra lambli, że Camavinga nie zasłużył na golden boya. Był bardzo waży w wygraniu przez Real LM. Pokazywał się z dobrej strony. A Gavi? Błysnął w kilku meczach i tyle, ale w żadnym poważnym meczu nic nie pokazał.
Camavinga z PSG, Chelsea, City dawał rade i był kluczowy.
W każdym razie my mamy 6/6 pkt, a Barca ma 4/6 pkt. W Barcelonie -2 już. Niby lato, a już mrozy. Nie boję się Barcy. Real pokaże wszystkim, kto jest najlepszym klubem na świecie.
0
@Colon oznaczam sobie do przesłuchania
16
Pozdrowienia cules, mój pierwszy mecz na Camp Nou
3
W sobotę wybieram się na mecz z Rayo.
Nigdy wcześniej nie miałem okazji być na Camp Nou. Czy ktoś zorientowany w temacie mógłby udzielić mi kilku wskazówek?
1. Będę zwiedzał muzeum. W jaką godzinę najlepiej celować w dniu meczowym?
2. Gdzie zaparkować samochód, aby sprawnie wyjechać z Barcelony. Warto parkować pod stadionem biorąc pod uwagę że będę dużo wcześniej, czy może ktoś z Was zna fajne miejsce pozwalające szybciej opuścić teren (czeka mnie potem 5-godzinna trasa).
3. Czy jest realna szansa, żeby w dopchać się w przerwie do stoiska z jedzeniem / piciem, czy lepiej zabrać coś ze sobą?
4. Czy z Waszego doświadczenia powinienem jeszcze coś istotnego wiedzieć?
0
@Colon Wpisuję odpowiedź, żeby mi to nie zginęło, odsłucham w wolnej chwili :)
0
Ciekawe czy niedzielny klasyk będzie również szedł na żywo lub z odtworzenia w Polsat Sport Premium? Może ktoś się orientuje?