1

@Derean to prawda, nam zwykłym kibicom szkolą się oczy, ale to jest gość od czarnej robotyi musi zachować zimną krew i robić swoje. Liczę na ciekawe transfery w jego wykonaniu

0

@RomanHoffer ja też tak miałem w wieku 20 paru wiosen. Potem poznałem kobietę mojego życia i w wieku 29 lat się hajtnąłem. Dzisiaj mam ponad 50 lat i czuję się spełniony i szczęśliwy. Uwierz że życie może odmienić się w jednej chwili. Życzę wszystkiego najlepszego.

2

Balde o kulach, może złamał nogę. Czyli jednak komentatorzy nie czytają fcbarca.com ;)

5

Co za je**ny rzeźnik wszedł w Balde. Wprowadźmy zasadę, że faulujący pauzuje tyle czasu ile zajmuje leczenie kontuzji jego ofiary. Myślę że to skutecznie ukróci taką bandyterkę. Dwa razy się taki drwal zastanowi czy warto wjechać w kogoś sankami.

7

Dębuś jaki fajny rogal na twarzy po bramce Gaviego :)

5

Myślę, że już czas wprowadzić Raphinie.

5

Fakt jest taki, że mamy w końcu lepszy sezon niż Real, dominując la ligę i wygrywając z nimi w superpucharze.
Ale, co cieszy jeszcze bardziej, my jesteśmy drużyną na krzywej wznoszącej, gdzie fundamenty zostały już wylane. Natomiast Madryt jest już trochę starzejącą się drużyną bez znaczących transferów w ostatnich latach. Jeśli Real nie wykona poważnych wzmocnień w letnim okienku, to raczej nie martwię się o następny sezon w La Liga. Pozostaje wykonanie przez nas kroku naprzód w rozgrywkach międzynarodowych.

0

Perfekcyjny mecz City!
Ale to ile lat zajęło Pepowi zbudowanie drużyny o takiej jakości pokazuje, na jak wielkie talenty trafił w Barcy wygrywając wszystko już w swoim pierwszym sezonie.

1

Uwierzę w ten wynik dopiero, gdy autobus Realu odjedzie z parkingu.

3

Dziś widzę Barce sprzed dekady.

1

Chyba faktycznie szaman odpuścił

4

Zrozumiałbym jeszcze narzekania niektórych, jeżeli to byłby projekt docelowy wymagający jedynie kosmetycznych zmian. Ale wszyscy wokół, sztab trenerski, prezydent, zawodnicy i większość kibiców, zdaję sobie sprawę i mówi o tym głośno, że jesteśmy dopiero na początku budowy praktycznie zupełnie nowego zespołu.

I ten nowy zespół, z ogromnymi długami, z prezesem ligi ewidentnie rzucającym kłody pod nogi, z niedoświadczonymi żółtodziobami, z mało doświadczonym ale dobrze rozumiejącym tę grę trenerem, zdobywa dwa puchary będąc znacznie lepszymi od swojego odwiecznego rywala.
Niedocenianie tych pucharów jest czymś czego naprawdę nie rozumiem.

Złota era Guardioli czy czasy MSN jeszcze długo nie powrócą. Jeśli ktoś tego nie rozumie i kibicowanie postrzega jako żądanie sukcesu tu i teraz, a dodatkowo swoje frustracje wylewa sieci w postaci obrażania zawodników i trenera, to niech lepiej przerzuci się na kibicowanie np. City. To bardzo ładnie grająca drużyna z doświadczonym trenerem, gotowa na sukces tu i teraz.

Na zbudowanie naprawdę dobrej ekipy potrzeba albo dużo pieniędzy albo dużo czasu. W naszej obecnej sytuacji pozostaje to drugie.

16

Znakomity wywiad. Poklony dla @bartoszplucinski za świetne tłumaczenie.
Ten wywiad m.in. potwierdził moją opinię, że futbol minionej epoki był bardziej brutalny niż współczesny, sędziowie pozwalali na więcej i decydujący piłkarze byli gorzej chronieni, co stanowi kość niezgody z moim ojcem, który twierdzy, że obecny futbol to polowanie na kości, a kiedyś to był czysty romantyzm w duchu fair play. Jak kosili Diego równo z trawą to raczej nie było dla niego romantyczne

0

Kontuzje Frankiego i Pedriego dały w tym sezonie znać o sobie, ale dzisiejszy mecz pokazuje co znaczy absencja Busquetsa w środku pola.

0

@IronSanHybrid koty > psy, taka prawda ;)

1

Do wszystkich widzących tylko koszty w powrocie Messiego.
Wyobraźcie sobie, że Leo złapał kontuzję wykluczającą go z gry na dwa lata.
Przez ten czas:
- nie pobierał pensji,
- nie stracił formy,
- przeszedł okres przygotowawczy,
- dwukrotnie obniży swoje wynagrodzenie,
- przyciągnie sponsorów.
Same minusy.

1

@Gandalf55 Grizi wszedł drugi raz i jak dobrze na tym wyszedł ;) !

5

Mam nadzieję, że Haaland to było to brakujące ogniwo w układance Pepa.

2

Abstrahując od tego, czy Barca ma coś za uszami czy nie. Jeśli podajecie tu swoje wyliczenia ile statystycznie kosztował jeden raport, bo pojawiły się tu stwierdzenia: 50 x więcej, czy 11 tys. za sztukę, to weźcie przeczytajcie tę relację jeszcze raz. To co Laporta podał to kwoty z ostatnich pięciu lat, to po pierwsze. Po drugie ile raportów może wejść na 43 płyty CD?
Nie bronię tu Laporty, ale jak już ktoś podjął się przeczytania tak długiego raportu to mógłby to robić ze zrozumieniem...

0

@Gallaret Bodajże LeBron prześcignął Jordana, ale co z tego. Wiem, że oglądając MJ i zarywając nocki, nie zobaczę już lepszego koszykarza.
Podobne przeczucie mam co do Leo, a jestem rocznik 50+...

1

@Don-Corleone Człowieku, kocham Twoje posty o Leo!
Przesyłam pozytywną energię :)

0

31% to poparcie dla PiS ;)

5

@yoli Podstawić Ci miskę?

5

Messi, Messi w 10 minucie, jak obiecali tak zrobili ;)

0

@scorpion93 Mam tak samo.

0

@PJ777 Ale przecież w treści artykułu jest napisane, z tytułu jakich przychodów klub mógłby zrekompensować niskie wynagrodzenie bazowe Leo. Mnie się wydaje, że obecny zarząd ma tyle pomysłów na kreatywną księgowość obchodzącą zakazy Tebasa, że jeśli tylko będą chęci z obu stron, to powinno się wszystko udać.

0

Mam już trochę dość tych samych drużyn w finale. Życzę Pepowi Ligi Mistrzów, ale jeśli znów mieliby odpaść to moim zdaniem ciekawym finałem byłyby derby Mediolanu. W latach '80 jako dzieciak kibicowałem Milanowi. Taki comeback byłby niesamowity :)

10

Temat wiary to osobista rzecz każdego człowieka. Natomiast to co wyrabia tak klika w sutannach to już naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie. Nie dość że od lat kręcą ciemne interesy, nie płacą podatków, a żyją z naszych, bawią się w jakieś nominowanie na świętych itd. A jeśli zaczynają wychodzić na jaw fakty pedofilskie to w społeczeństwie jest wielkie poruszenie. Indoktrynacja na najwyższym poziomie.

0

@urbie999 pierwsza połowa była bardzo wyrównana, dostaliśmy karnego z kapelusza. Druga to popis Manchesteru, my nie istnieliśmy

1

Wygrał dziś zdecydowanie lepszy zespół, szkoda. Jeszcze dużo pracy przed nami. Vamos Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?