2

@MateuszDoniec Barca nie uległa Betisowi tylko zremisowała;)

0

@NeroTFP1 a ja jeszcze mam, sprzed 40 lat, hH0. Sporo wagonów i torów, szkoda tylko że została mi tylko jedna lokomotywa.

2

@pax "Tu nie tylko bramka i asysta, która jest jego pierwszą w lidze od ponad 900 dni (...)" - jak jak lubię takie inteligentne szpileczki ;)

3

@Los_Dawidos Dokładnie tak jak piszesz. Np. gdzie jest teraz Mou po swoim topowym okresie z triumfami w LM? Ówczesny warsztat był wystarczający, ale brak rozwoju i nowych pomysłów skazał go na przeciętność.

16

@Krzysiek872 przeczytaj raz jeszcze wypowiedź kolegi

1

@Wasacz_ wydaje mi się że kolega przedstawił zestawienie najlepszych strzelców ligi mistrzów, a nie najlepszych dziewiątek ligi mistrzów, więc nie wiem o co ten płacz.

13

Dla mnie niesamowite jest jak Flick buduje poszczególnych graczy. Najlepsze przykłady to Iniaki Penia i Gerard Martin. Pewnie po słabszych występach większość trenerów posadziłby ich na ławce, a Hansi dał im kolejną szansę, którą wykorzystują. To samo Fermin, który znów znalazł się w kilku dobrych sytuacjach bramkowych czy Torre wchodzący z ławki.
Patrząc na poszczególne decyzje uważam, że nasz trener jest jednocześnie dobrym psychologiem budującym pewność siebie u każdego gracza, wiedząc że przy takim natężeniu meczów, każdy będzie mu na pewnum etapie potrzebny.

0

@Luciferrrro o Jezu... tak niski poziom komentarze że do jego przeczytania musiałem sobie usiąść...

6

Dziewczyny pozazdrościły chłopakom... :)
No i tradycja boiska treningowego podtrzymana.

0

@Roobo Nic bardziej infantylnego, wskazującego na niski poziom percepcji rzeczywistości, a wręcz oderwanie, oderwanie od tejże, już prędko nie przeczytam.

9

Czy Raphinia musi strzelić hattricka przewrotką z połowy boiska, żeby dostać od userów 10. Nosz ludzie...

14

Powiem tak, niech Marcin zostanie etatowym oceniającym. Wreszcie konkretne, adekwatne do rzeczywistości, opisy, bez wymieniania, w których minutach meczu zawodnik zagrał dobrze, a w których źle.

1

Pierwsze 20-25 minut nie wyglądało dobrze i nie zapowiadało takiego wyniku i przede wszystkim zdominowania Bayernu. Metamorfoza naprawdę imponująca.

0

Raphinia mocne 10 za dzisiejsze partizado.

0

@Mixtape 4:0 powiadasz?

1

@Kapitan9 Z większością wątków się zgadzam, ale z najlepszymi trenerami świata to przyznaj, że popuściłeś nieco wodze fantazji :P

0

Co to za straszydło?

1

Pamiętam Indianina jako zmiennika na bramce. Tamte czasy i ta adrenalina :)

1

Już myślałem ze chodzi o spóźnienie na trening... a nie... czekaj...

1

@AxelF Miałem napisać posta, ale mnie wyręczyłeś :)

0

@Remi70 Ja to rozumiem w ten sposób, że każda z drużyn ma różny zestaw przeciwników, czyli jeśli wylosujemy dwie drużyny z Anglii to nie oznacza, że te angielskie drużyny mają zagrać również ze sobą. Dla nich będą rozlosowane osobne zestawy przeciwników

0

@Lola120 Pan Dariusz powinien już 10 lat temu iść na emeryturę.

0

@ObiwanKenobi i tak się te mecze było jak pomylił Yamala z Niko, gdy ten zszedł na chwilę na prawe skrzydło

0

Wygrywa piękno futbolu. Viva Espanya!

0

@pt9 20 minut i ani jednej ciekawostki. Po prostu Pan Dariusz nie zna zawodników, w większości nie wie nawet w jakich drużynach grają więc o jakich ciekawostkach mowa. Szkoda czasu, myślę że pozostaniemy przy swoich zdaniach. Pozdrawiam miłego meczu i zwycięstwa Hiszpanii.

0

@RobiS fajny klimat to robi też mój szwagier. Ale miło by było jakby komentator miał pojęcie o dyscyplinie którą komentuje. W tym przypadku słuchanie mądrości pana Dariusza jest dla mnie trudne...

0

@pt9 znowu się będziemy domyślać kto jest przy piłce, bo nie potrafi poprawnie przeczytać nazwiska

0

Jezu, znów Szpakowski...

0

@Culer9002 edytowałem, bo emotka nie wiem czemu weszła jako pytajniki

1

Miałem dzisiaj obojętny stosunek, jeśli chodzi o faworyzowanie konkretnej drużyny. Na podstawie przebiegu spotkania uważam że Anglikom, pomimo wcześniejszych słabszych meczów, bardziej chciało się grać w piłkę niż Holendrom. Jestem zatem zadowolony, oczywiście liczę na wygraną Hiszpanów. Vamos Lamin Yamal, Vamos Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?