axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napiszę coś co mi chodzi po głowie już od dłuższego czasu.
Zacznę od tego, że La Liga to przedsiębiorstwo, instytucja komercyjna i powinna dbać o swój wizerunek.
Mam pytanie: czy ktoś z Was słyszał o tak nagminnym narzekaniu na sędziów w Anglii, Francji, Niemczech, Włoszech, Portugalii itd? Czy w tych ligach decyzje sędziowskie decydowały o tytułach? Czy rozmawia się tam co tydzień o błędach, kontrowersjach, dziwnych decyzjach na varze?
Przecież w każdej normalnej instytucji, jeśli dany dział nie spełnia oczekiwań i nie ma nadziei na przyszłość, to jest do zaorania i idzie się w outsorcing. Ja uważam, że to w dużej mierze uzdrowiliby hiszpańskie rozgrywki. Raz - podniosłyby na pewno jakość sędziowania (chyba gorzej być nie może), dwa - skończyłyby się dyskusje, kto komu kibicuje, na jakie mecze chodził z ojcem i czyją koszulkę nosił w dzieciństwie.
0
Uważam, że jeśli PSG sięgnie po LM to murowanym kandydatem będzie Dembele. W przeciwnym wypadku, wygrywając LL, najlepiej spuszczając kolejny Łomot Realowi, i rozpoczynając dobrze kolejny sezon, istnieje szansa, że wygra któryś z naszych. Ja osobiście postawiłbym na Pedriego. Na przestrzeni całego sezonu ten gość jest po prostu kosmitą.
3
Dobry sędzia, dobra wiadomość.
0
@koszi to Hiszpania, tu wszystko jest możliwe...
1
Jeśli chodzi o gracza meczu to ja bym wytypował Araujo (kilka kluczowych interwencji w defensywie + duży udział przy bramce Raphinii) i w drugiej kolejności Raphinię (kluczowy gol, Plus kilka groźnych strzałów).
1
Powiem tak, idealnie przepchany mecz.
Po pierwsze, nie dało się wygrać prawie rezerwami, więc Flick musiał wpuścić kilku graczy z podstawy, nie było innego wyjścia. Jak ktoś tego nie rozumie, to mało ogląda piłkę.
Po drugie, te trzy punkty ważą dokładnie tyle samo, ile wygrana z Realem, czy innym dowolnym zespołem w LL. Jak ktoś tego nie rozumie to wagarował na matematyce.
Vamos Barca!
17
W ankiecie oddałem głos na Erica, ale uważam że ta pozycja powinna być za każdym razem obsadzana pod konkretnego przeciwnika i jego styl gry. Jeśli tak samo myśli Flick, zamiast żelaznego zmiennika zobaczymy tam większe rotacje.
1
@bartoszek co to za pomysł w ogóle ten walkower? To chyba lepiej żeby rezerwy powalczyły. Na koniec sezonu przyda się każdy punkt.
0
Przyznać się którzy maruderzy wątpili przy 0:2 (-;
3
Pomyślcie, taki tryplet trypletów to byłby sztos. Młodzieżówka już to zrobiła, Femini jest na dobrej drodze, więc do boju panowie!
0
@MateuszDoniec ze składu wynika że Pedro Rodríguez wszedł dwa razy, w 79 i 80 minucie.
0
@JordiAlbion to niesamowite jak ten klub przyciąga określony typ zawodników.
9
W sumie nie dowiedziałem się z artykułu ile Yamal ma asyst...
0
Rudiger to siostrzeniec Pepe? To musi być rodzina.
2
Niby wynik na styku, ale umówmy się, ostatnie trzy klasyki to 12:4 w bramkach. Pan Hansi Flick zrobił to i chwała mu za to.
9
Ciekawe co na to Celta
1
Przepraszam za ten komentarz ale walić białe ścierki i rodowitego Niemca obrońcę. Klub który ma 0 klasy
0
Zawsze będę miał w pamięci obrazek z jaką pasją śpiewał na konferencji po zdobyciu Pucharu Króla
3
Magia wróciła. Najlepszy;)
8
Można się zgadzać lub nie, ale takie artykuły stanowią kluczową wartość tej strony. Przeczytałem od deski do deski. Gratuluję Darek, podziwiam ilość włożonej pracy i dziękuję za cenne statystyki.
1
Ansu całkiem przyzwoity meczyk, również Eric i Fort. Z podstawy to oczywiście Pedri, Yamal i Tek.
2
@czarny20 "Wydać", że to jakiś niedowartościowany frustrat. Szkoda energii ,;)
1
Marka niezła odklejka z czterema napastnikami wyjściowym składzie przy cztero bramkowej zaliczce...
25
Mistrz i profesor. W zasadzie, jak mało kto u nas, trzyma poziom na przestrzeni całego sezonu. Może jeszcze Pedri i Kounde, a reszta przeżywała mniejsze lub większe wahania formy.
3
@czarny20 niesamowite jest to że pół la rambli troluje Laporte za obecną sytuację. Niewiarygodne jak krótką pamięć potrafią mieć ludzie.
0
Tebas wystawił Laporcie na pustaka. Nic tylko strzelać ;)
1
@pt9 wyjąłeś mi to z ust
17
Chyba pod jego wodzą nasza repka przeżywała jeden z lepszych momentów w ostatnich dwóch dekadach. Gra wyglądała lepiej niż przyzwoicie. Samego trebera też wspominam z sympatią. R.I.P.
2
Licząc wczoraj i dziś, 7:0 w dwumeczu. Piękny wynik dla cules ;-)
0
Co tu się dzieje?