axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michu94 Milan, mój ulubiony klub z dzieciństwa, mam na myśli ekipę z van Bastenem, Rijkaardem i Gullitem. Pep w Mediolanie to dla mnie byłaby piękna historia.
0
@MessiForeverTheBest ha ha ha :)
0
Wuju chyba jest już po połówce..
0
Pięknie, teraz pozostaje zlać śmietankowe ściereczki w finale i potwierdzić dominację w tym sezonie.
0
@FloroFloro a co na to lekarze?
0
@Maker0 też to zauważyłem, ale to raczej słabi zakompleksieni kanapowcy i dzieciarnia. MATS niczym negatywnym w kontekście zachowania się nie przysłużył, aby bluzgać w niego anonimowym hejtem. Tak traktować własnego zawodnika i kapitana to wstyd dla kibica.
0
Od tego "komentarza" w meczu Hiszpanów to uszy puchną. Słucha się tego równie ciężko, jak ogląda grę naszych Orłów...
0
@Prorokk Właśnie nie do końca :) Ja już byłem pełnoletni i studiując dorabiałem tu i tam, żeby w wakacje wyskoczyć do Hiszpanii, Grecji czy Włoch. nie żadne all inclusive pięć gwiazdek z drinkami przy basenach, tylko zwykłe wczasy z biurem, czasem jakiś kemping, żadne wielkie luksusy. Zresztą w tamtych czasach można było swobodnie poruszać się stopem nie tylko po Polsce. W pierwszej połowie '90 to w zasadzie był mój podstawowy środek lokomocji. Ludzie się chętnie zatrzymywali, zapraszali na przekąskę a nawet na nocleg. Ja bardzo mile wspominam tamten czas.
2
@Rastafarnianin A dlaczego dorosłość na przełomie '90 i '00 miałaby być zła? Zawodowo to rozwój branży it, Internetu ect. Sportowo pierwsze sukcesy Małysza i czekanie na kolejny weekend skoków. Wypoczynkowo, można było już wyjechać wszędzie, gdzie sobie człowiek zażyczył. A poza tym za śmiesznych rzeczy, które wtedy trochę przerażały to np. groźba "pluskwy milenijnej". Ogólnie wspominam te czasy bardzo pozytywnie: ślub, dzieciak, budowa domu, pierwszy samochód, zwiedzanie Europy. Gdzie wady?
2
Młody Simeone to chyba za zdolności aktorskie ma dodatkowe punkty ;)
7
Ale muszę przyznać, że Flick to jest top analityk.
W PK przy 0:2 za wcześnie strzeliliśmy te 4 bramki i Kotlety zdążyły wyrównać. W LL już tego błędu nie popełniliśmy... ;)
0
@NeroTFP1 Ale się ten tekst kiepsko zestarzał. Zrobiłeś mi poranek :)
14
Delikatny prztyczek w polską myśl szkoleniową ;)
3
To wyglądało równie paskudnie jak kontuzja Carvajala, która skończyła się tragedią dla zawodnika.
3
Grosze w porównaniu z przewidywanymi apanażami w superlidze. Żeby było jasne nie jestem jakimś zagorzałym entuzjastą superligi, ale tu widać jak UEFA dyma kluby grające w LM.
0
@Comentateiro no chyba nic bardziej infantylnego w tym tygodniu nie przeczytam.
0
@LukaszFan Nie mówię tylko o tym meczu, ale o całej tegorocznej edycji LM. Porównaj sobie dwa lata temu w dwumeczu 0:5 z Bayernem, w tym sezonie 4:1 w jednym meczu. Po takim dołku który mieliśmy jeszcze dwa lata temu, to według mnie progres jest imponujący.
1
Ser serce rośnie oglądając, jak to się wszystko w ciągu dwóch lat odwróciło. Od jakiejś Ligi Europy i nie wychodzenie z grupy w LM do dominacji w fazie grupowej nowego formatu, a w 1/8 ustawienie sobie meczu pierwszej połowie i trybu ekonomicznego w drugiej. Nawet w drugiej połowie cały czas rondel mi się uśmiechał patrząc na tę dominację. Perfekcyjnie rozegrany mecz.
2
Yamal zrobił Boatenga ;)
2
Zgoda, ale ja tu podejrzewam duuuuze zaległości związane z odroczonym wynagrodzeniem FdJ. Klub próbuje jakoś z tego wybrnąć oferując dłuższy kontrakt z utrzymaniem dotychczasowej pensji i jednoczesnym umorzeniem "długu". Co tu jeszcze można innego wymyślić, jeśli zawodnik nie zgadza się na transfer? To nie Pique, który zrezygnuje z zaległej pensji i powie adios...
16
Krótko i na temat z Neymarem. Odetchnąłem.
0
@Kondziubarca Pis + Konfa mają absurdalny wyniki. Dramat, że populistyczna prawica po takich wałach ma tak wysoki wynik. Niestety patrząc szerzej, zidiocenie sięga całej Europy, nie tylko nas.
0
@kuz Religia jak każda - pełna absurdów. Katolik się wyspowiada i już nie ma grzechu ;)
0
@Joe_Barbaro Marzena pokazała Zakopane z ram.
0
@Pedri16Future Tak, Laskowski mistrz.
0
Rywali miał z górnej półki ;)
0
@Rastafarnianin Spłyciłeś. Gotować umiemy a korzystamy. Abonament to grosze.
2
Artur "kółeczko" Mello, nie był to udany transfer...
3
Kluczowy gracz. Miałem duże objawy co do Deco, ale ostatnio robi dobrą robotę.
11
Madryt - szpilka w punkt ;)