0

@Michu94 Milan, mój ulubiony klub z dzieciństwa, mam na myśli ekipę z van Bastenem, Rijkaardem i Gullitem. Pep w Mediolanie to dla mnie byłaby piękna historia.

0

@MessiForeverTheBest ha ha ha :)

0

Wuju chyba jest już po połówce..

0

Pięknie, teraz pozostaje zlać śmietankowe ściereczki w finale i potwierdzić dominację w tym sezonie.

0

@FloroFloro a co na to lekarze?

0

@Maker0 też to zauważyłem, ale to raczej słabi zakompleksieni kanapowcy i dzieciarnia. MATS niczym negatywnym w kontekście zachowania się nie przysłużył, aby bluzgać w niego anonimowym hejtem. Tak traktować własnego zawodnika i kapitana to wstyd dla kibica.

0

Od tego "komentarza" w meczu Hiszpanów to uszy puchną. Słucha się tego równie ciężko, jak ogląda grę naszych Orłów...

0

@Prorokk Właśnie nie do końca :) Ja już byłem pełnoletni i studiując dorabiałem tu i tam, żeby w wakacje wyskoczyć do Hiszpanii, Grecji czy Włoch. nie żadne all inclusive pięć gwiazdek z drinkami przy basenach, tylko zwykłe wczasy z biurem, czasem jakiś kemping, żadne wielkie luksusy. Zresztą w tamtych czasach można było swobodnie poruszać się stopem nie tylko po Polsce. W pierwszej połowie '90 to w zasadzie był mój podstawowy środek lokomocji. Ludzie się chętnie zatrzymywali, zapraszali na przekąskę a nawet na nocleg. Ja bardzo mile wspominam tamten czas.

2

@Rastafarnianin A dlaczego dorosłość na przełomie '90 i '00 miałaby być zła? Zawodowo to rozwój branży it, Internetu ect. Sportowo pierwsze sukcesy Małysza i czekanie na kolejny weekend skoków. Wypoczynkowo, można było już wyjechać wszędzie, gdzie sobie człowiek zażyczył. A poza tym za śmiesznych rzeczy, które wtedy trochę przerażały to np. groźba "pluskwy milenijnej". Ogólnie wspominam te czasy bardzo pozytywnie: ślub, dzieciak, budowa domu, pierwszy samochód, zwiedzanie Europy. Gdzie wady?

2

Młody Simeone to chyba za zdolności aktorskie ma dodatkowe punkty ;)

7

Ale muszę przyznać, że Flick to jest top analityk.
W PK przy 0:2 za wcześnie strzeliliśmy te 4 bramki i Kotlety zdążyły wyrównać. W LL już tego błędu nie popełniliśmy... ;)

0

@NeroTFP1 Ale się ten tekst kiepsko zestarzał. Zrobiłeś mi poranek :)

14

Delikatny prztyczek w polską myśl szkoleniową ;)

3

To wyglądało równie paskudnie jak kontuzja Carvajala, która skończyła się tragedią dla zawodnika.

3

Grosze w porównaniu z przewidywanymi apanażami w superlidze. Żeby było jasne nie jestem jakimś zagorzałym entuzjastą superligi, ale tu widać jak UEFA dyma kluby grające w LM.

0

@Comentateiro no chyba nic bardziej infantylnego w tym tygodniu nie przeczytam.

0

@LukaszFan Nie mówię tylko o tym meczu, ale o całej tegorocznej edycji LM. Porównaj sobie dwa lata temu w dwumeczu 0:5 z Bayernem, w tym sezonie 4:1 w jednym meczu. Po takim dołku który mieliśmy jeszcze dwa lata temu, to według mnie progres jest imponujący.

1

Ser serce rośnie oglądając, jak to się wszystko w ciągu dwóch lat odwróciło. Od jakiejś Ligi Europy i nie wychodzenie z grupy w LM do dominacji w fazie grupowej nowego formatu, a w 1/8 ustawienie sobie meczu pierwszej połowie i trybu ekonomicznego w drugiej. Nawet w drugiej połowie cały czas rondel mi się uśmiechał patrząc na tę dominację. Perfekcyjnie rozegrany mecz.

2

Yamal zrobił Boatenga ;)

2

Zgoda, ale ja tu podejrzewam duuuuze zaległości związane z odroczonym wynagrodzeniem FdJ. Klub próbuje jakoś z tego wybrnąć oferując dłuższy kontrakt z utrzymaniem dotychczasowej pensji i jednoczesnym umorzeniem "długu". Co tu jeszcze można innego wymyślić, jeśli zawodnik nie zgadza się na transfer? To nie Pique, który zrezygnuje z zaległej pensji i powie adios...

16

Krótko i na temat z Neymarem. Odetchnąłem.

0

@Kondziubarca Pis + Konfa mają absurdalny wyniki. Dramat, że populistyczna prawica po takich wałach ma tak wysoki wynik. Niestety patrząc szerzej, zidiocenie sięga całej Europy, nie tylko nas.

0

@kuz Religia jak każda - pełna absurdów. Katolik się wyspowiada i już nie ma grzechu ;)

0

@Joe_Barbaro Marzena pokazała Zakopane z ram.

0

@Pedri16Future Tak, Laskowski mistrz.

0

Rywali miał z górnej półki ;)

0

@Rastafarnianin Spłyciłeś. Gotować umiemy a korzystamy. Abonament to grosze.

2

Artur "kółeczko" Mello, nie był to udany transfer...

3

Kluczowy gracz. Miałem duże objawy co do Deco, ale ostatnio robi dobrą robotę.

11

Madryt - szpilka w punkt ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?