axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Danny Gaucho powiem szok, nie sądziłem, że ma ich aż tyle. Będziemy za polskim piłkarzem takiego formatu tęsknić nie lata a dekady.
0
A co na to Borek?
0
@Gandalf55 Dziękuję, jak na swój wiek, wzrok mam w miarę dobry ;). Nie rozumiem też gdzie tu widzisz hejt z mojej strony. Nie ma go ani w mojej wypowiedzi, ani w archiwum moich postów. Uważam, że Frankie po czterech latach kopania się po czole, w tamtym roku zaliczyl w końcu przyzwoity sezon z przebłyskami i obecnie, u boku Pedriego, miewa niezłe a nawet dobre mecze. Natomiast wczorajszy mecz pokazał, że bez geniusza z La Palmas, FDJ jest jednowymiarowy, irytujący w rozegraniu (zbyt długo przetrzymuje piłkę, podaje głównie w bok, po obwodzie, w tył lub wręcz do bramkarza, niemal nie posyła wertykalnych podań, przez co akcje nie posuwają się do przodu), do tego odpuszcza grę w obronie jak przy drugim golu dla Celty. Co z tego, że ma ponad 100 podań i bardzo wysoki procent dokładności skoro ma to niewielki wpływ na jakość naszej gry. Wybacz, ale taki styl mi nie odpowiada i nie widzę tu dużej wartości dodanej. Czerwonej kartki szerszej nie skomentuję prócz tego, że to głupota Frankiego a nie złośliwość sędziego, jak tu niektórzy sfrustrowani kibice byli skłonni sugerować :)
3
@wyrek żydzą, dlatego wolę Eleven, są dużo bardziej profesjonalni.
0
@Krystiansigma2734 o Gavim nie wspominając... Zostaje nam Bernal na piwocie, przed nim Olmo i Fermin, w odwodzie Gro. Pamiętajmy, że na 6-tce może zagrać też Eric lub Andres, choć w obronie też krótka kołderka. Raczej sobie poradzimy ten jeden mecz bez FDJ, zwłaszcza, że dziś nie zagrał wybitnie, rzekłbym że nawet słabo.
1
@misterio ja pamiętam taki mecz ze Szkotami przegrany 0:2 gdzie mieliśmy posiadanie chyba ponad 80%
2
@Danny Gaucho zgadzam się, w tym gronie choćby Cruyff. Sęk w tym że Ronaldo sam sobie po latach zaprzecza, wiedząc w tym momencie o triumfie Messiego w mundialu, sam mając na to już niewielkie szanse. Po oczach wali nie sama wypowiedź lecz hipokryzja.
3
To tak samo jak PiS z zielonym ładem. Najpierw go wymyślili a potem krytykowali. Nic nowego...
28
Bellingham to chyba sponsorowane.
0
@DragonxNF nie no nie dla wszystkich, byli równi i równiejsi, jeden polityk mógł przecież odwiedzić brata na cmentarzu.
2
Rozmowa wychowawcza Carvajala zrobiła swoje.
8
Jak w tym dowcipie z czasów PRL;)
W Moskwie rozdają samochody!
(Po chwili sprostowanie w radiu:)
Wcale nie w Moskwie, tylko w Leningradzie,
nie samochody, tylko rowery,
i nie rozdają, tylko kradną
1
Rykoszet, farfocel i 2.0, typowy Real...
.
0
@Tasde na pewno masz tu dużo racji że sam system jest jeszcze ułomny. Ale mam wrażenie że ucieka nam tu jedna rzecz, mianowicie system kaucyjny nie został stworzony po to, żeby nam zrobić dobrze, tylko środowisku. Ja też mieszkam w domu i segreguje śmieci natomiast zakładam, że ta zmiana jest wprowadzona po to, żeby ograniczyć ilość plastiku czy szkła wyrzucanego do zwykłych koszy. Przejdź po mieście i zobacz co znajduje się w koszach, głównie plastiki.
0
@malicinho przeczytaj jeszcze raz dokładnie mój komentarz. Nie napisałem, że Enrique ma przyjść za Flicka, tylko mam nadzieję że przyjdzie w erze post Flick, bo uważam go za znakomitego trenera, który dodatkowo ma Barce w sercu.
0
@Derean bo pressing u nas zapewniają tacy gracze jak Raphinia, Gavi i Fermin.
1
Louis Enrique to jest jednak topowy wuefista. Mam nadzieję że to on obejmie schedę po Flicku.
1
Smutnie wygląda nasza ofensywa bez Raphini. Brak kluczowego gracza robi różnicę.
0
Ja się kurna pytam gdzie zniknął Yamal?
0
Ten faul mi przypomniał że na boisku jest Olmo...
0
Wnioski na szybko po pierwszej połowie:
- Frankie mógł wylecieć z boiska, moim zdaniem miał szczęście czy arbiter go oszczędził
- Bardzo widoczny jest brak Raphini zwłaszcza w pressingu, moim zdaniem to największa strata w dzisiejszym meczu
- na drugą połowę na szybkich napastników PSG powinien wyjść Araujo
- chciałbym zobaczyć dziś Bernala
0
@partymaker Odnoszę się do obecnej kadry i obecnego sezonu. Moim zdaniem Raphinia jest zawodnikiem niezbędnym, dużo lepiej naciskającym presingiem i poświęcającym się w obronie. Do tego pięknie wbiega przed linię obrony przeciwnika i strzela nieoczywiste bramki. Oczywiście Yamal to magik i uwielbiam go oglądać, w idealnym świecie powinni grać obaj.
7
Możecie się ze mną nie zgodzić, ale według mnie drużyna bez Raphini wygląda gorzej niż wyglądała bez Yamala.
1
Po tylu latach średniej gry przeplatanej beznadziejną, wreszcie się ogarnął przy Flicku. Oby otrzymał formę i został długo.
1
Najbardziej brakuje mi Raphinii...
2
@Kai0 być możesz to tak jakby powiedzieć Barcelona na Epanyol. Niby też są z Barcelony i mają ją w nazwie, ale Barcelona kojarzy się jednoznacznie z FC Barcelona, więc może też by się obraził?
0
Dziki kraj, nie ma co ryzykować
3
Ze względu na równą wysoką formę wybór może być tylko jeden: Pedri.
12
Cztery Fabregas cztery nie lubi tego.
24
Nigdy nie byłem jakimś wielkim krytykiem matsa, ale kurna, teraz widzę że mamy bramkarza, broni, wyłapuje wysokie piłki, interweniuje sam na sam, pięknie to wygląda.