4

Pomijając arogancję i umniejszanie Yamalowi oraz sympatie / antypatie do P$G i samego Bombla, był on wiodącą postacią w zespole, który wygrał wszystko, więc każdy inny werdykt będzie kontrowersyjny.

26

Szef powinien mieć jaja i Flick je ma.

1

Szczęsny, Rashford, Raphinha na 13-15 miejscu. przed nimi Ferran, Balde i Gerard Martin, który przewrócił się w LM od podmuchu wiatru. To w zasadzie wystarczy za podsumowanie.

7

Barcola to jest kocur, dziwne że na co dzień nie gra w podstawie.

0

Nie wiem skąd takie oburzenie? Chyba zgodzimy się że większość punktów jest zasadna. Generalnie chcę oglądać grę piłkarzy a nie wdychać dym bo jakiś kretyn odpalił flarę, albo non stop słuchać obelg w kierunku piłkarzy.

0

No i git, na pewno wszelkie ulepszenia na stadionie treningowym wyjdą klubowi na plus.

21

Nie zgadnę że te zgłaszające kluby to Athletic i Osasuna?

1

@BillyButcher obecnie polityk nr 1 w Polsce

4

Wybieram bramkę Petriego z dwóch powodów: była to jedna z dwóch najpiękniejszych bramek obok trafienia Yamala, ale była też bramką ważną, dającą sygnał do odrabiania strat.

0

No profesorowie Miodkowi to raczej "chumoru" nie poprawiłeś...

2

Prawdziwy wojownik, wielka strata, szacunek za jego wypowiedzi.

3

Niedobrze to wygląda. U Fatiego chyba też zaczęło się od urazu łąkotki...

5

Nie biurofax tylko burofax czyli usługa pocztowa w Hiszpanii. Przez tyle lat można było się już nauczyć ;)

0

@JohnKennedy Widzę, że się rzuciła na ciebie ramblowska brać, jak w obronie niepodległości ;)
Ale powiem Ci, że ja mam to samo, oczy mnie bolą od polskiej ligi. Dałem sobie spokój już wiem lat temu. Teraz nawet nie wiem kto tam gra a kto spadł. czasem zernę na jakieś skróty, ale to jest po prostu inny sport, niż PL czy LL. Zresztą z polską repką też mam podobny problem. Kiedyś się podniecałem każdym meczem (w czasach Żurawia, Kosy to byłą fajna paka), teraz oglądam z doskoku. Poziom mniej więcej taki jak rodzime ligi. Mizeria, szkoda czasu wg mnie.

3

To tak jak w starym polskim filmie, nie dostaniesz pracy dopóki nie masz meldunku, a nie zamelduje się dopóki nie będziesz miał pracy. Ot taka zabawa

14

Ten dopisek redakcji, że w klubie panuje optymizm to już podpada pod trolling ;)

4

Raphinia zdjął ten dziwny komin z głowy i od razu zaczął strzelać ;)

0

Pięknie się ogląda jak w drugiej połowie gra zupełnie inna jedenastka, i przy 0:5 bramkarz drużyny przeciwnej zaczyna grać na czas.

9

Nie mogę się już doczekać klasyków, jak Lamin będzie kręcić Rudigerami i innymi Hujsenami. Znów będzie ból tyłka w stolicy.

0

@FiscaelBarca jak się okazało, w przypadku Romero 150% to mało...

1

Dziękujemy @Redakcja za wycofanie tych irytujących reklam, które wyjeżdżały średnio co 15 sekund. Teraz jest zupełnie inny komfort przeglądania portalu bez konieczności blokowania reklam, bo przecież każdy cule chce wspierać najlepszą stronę sportową w Polsce.

0

Czyli dzisiejszy mecz to test gry na autobusy.

0

@DajBicz ja proszę.

0

@Dieselzor podeslesz mi też na priv? Z góry dzięki :)

0

@kacperFCB_ prosze :)

1

Jakbyśmy brali pod uwagę nie staż w drużynie tylko mental to ja bym stawiał na: Martinez, Raphinha, Kounde Garcia.

0

No i bardzo dobrze, dodatkowe treningi wyjdą im tylko na plus.

0

Na tablicy widzę układana taktyka pod 13-osobową drużynę przeciwnika... ;)

2

@Who_you_mam miałem napisać to samo ;)

6

No ale Pique jednak odpuścił kupę hajsu jak odchodził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?