axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ogólnie ładna, te gradienty ciekawie się komponują.
0
Świetna wiadomość. Od czasu Valdesa mieliśmy wychowanka w klubie na odpowiednim poziomie.
1
Dajcie aktualizację, że to żart.
0
Kolejny raz po bojkocie gali złotej piłki Real staje się pośmiewiskiem. Klub dobrze zarządzany, ale PR najwyraźniej mocno kuleje
0
@Kreegen dodajmy że Ibra to zawsze walił te teksty o sobie pół żartem i to dało się wyczuć, a tu z każdą wypowiedzią słychać trzask pękającego zadka
2
Widzę wysyp infantylnych komentarzy o miłości do klubu i 'zaufaniu'. To chyba ta sama grupka żyjąca na garnuszku rodziców, która pytała dlaczego Messi nie został akceptując grę za darmo. Nie widzę innego wytłumaczenia na tak naiwne pojecie o dyscyplinie generującej jedne z największych zarobków w branży sportowej.
2
@Wojtazsoo rozumiem że liczysz też sędziego;)
1
Bardzo, bardzo dobry a właściwie doskonały felieton podsumowujący, sądząc po samych komentarzach z ostatnich dwóch trzech tygodni, pewnie jakieś 70, 80% użytkowników tej strony, już nie mówiąc o niektórych redaktorach, którzy pisali felietony o swoim pożegnaniu z Urugwajczykiem... ;)
Dariuszu Drogi, gratulacje za ten tekst!
0
Jeśli motywacją pozostania i walki o miejsce w zespole jest ambicja sportowa to jest za.
6
Krótka dyplomatyczną wypowiedź. Dla tych, którzy jednak nie zrozumieli: nie będzie żadnej sagi, ten pociąg już dawno odjechał.
2
Barça rozważa przeniesienie meczu z Realem do jednego z europejskich miast...
Sugeruję Bernabeu, dobrze się tak gra;)
1
@rk OK, ale z drugiej strony przedłużenie takich 3-letnich kontraktów należałoby już zacząć negocjować najpóźniej po 1,5 roku. Doprowadziłoby to moim zdaniem do dużej patologii, roszczeń agentów przy każdej takiej okazji i braku stabilności składu.
Zgoda, że kontakty > niż 5 lat są bardzo ryzykowne, ale 3 lata to chyba zbyt krótki okres.
0
Patrząc co się działo jeszcze 2 tygodnie temu to jest prawdziwy CUD.
Zwrot akcji niczym we wtorkowym meczu.
0
@Kazragore Z drugiej strony np. na Mundialu drabinka jest z góry ustalona i też ma to swoje fajne strony, gdy przewidujesz kto z kim mógłby zagrać na kolejnych etapach i jakie hity się szykują :)
Ja byłem mega bardzo sceptyczny co do nowej formuły LM, ale w tym momencie widzę więcej zalet iż wad.
9
W ocenie FDJ jest: "to za te kilkanaście minut należy go docenić."
On nie grał kilkunastu minut tylko całą drugą połowę.
1
A co sytuacją bramkową? Moim zadaniem zagapił się Cubarsi i w jego strefę wszedł zawodnik dobijający piłkę po paradzie Penii.
5
@macio_944 Czego się spodziewać po sekcie...
0
"Fuentes przypomina sytuację z meczu Getafe - Sevilla w zeszłym sezonie. Wtedy sędzia Javier Iglesias Villanueva odnotował w protokole obelgi rasistowskie w kierunku Marcosa Acuñi, wyzywanego od "małp" i "potomka małp"
Primo: Za pierwsze można się obrazić, ale drugie to akurat fakt naukowy.
Secundo: Jak się czują czarnoskórzy gracze Gatafe słysząc wyzwiska na tle rasistowskim w kierunku graczy przeciwnika? Chyba dziwnie?
0
@kanver_ To całe xg to dla mnie xd. Lewy miał dogodniejsze kąt niż Rafa w obu sytuacjach i dodatkowo nabiegał na piłkę w dobrym kierunku, ale nawet nie trafił w bramkę. Pisałem że brazylijczyk również zmarnował swoje sytuacje ale według mnie lewy miało dużo bardziej klarowną.
0
Szkoda tego meczu, bo zaczął się idealnie od prowadzenia. Potem błąd Cubarsiego, który nie upilnował zawodnika dobijającego piłkę po interwencji Penii. Rafinha zmarnował dwie niezłe sytuacje choć w obu przypadkach był dość ostry kąt. Natomiast Lewy wyglądał dziś fatalnie, piłka odskakiwała mu na kilka metrów, no i zmarnował najlepszą sytuację w meczu nie trafiając z paru metrów w światło bramki. Tak naprawdę był do zmiany już dużo wcześniej, ale Flick liczył na jego przebłysk, który się niestety nie wydarzył...
0
@brd42 widzę między wierszami pękającą dolną część pleców;)
16
Madryckim gazetom nie wypadało dać innych okładek, więc miło popatrzeć napięcie zgodnych ilustracji :p
2
Ciekawy punkt widzenia, który według mnie obrazuje panujący z wielu kibiców dysonans poznawczy w temacie Araujo. Z jednej strony przynajmniej z połową argumentów mogę się zgodzić, ale z drugiej, wiem że większość piłkarzy przychodzących tu na zasadzie transferu, a nie wywodzących się ze szkółki, nie będzie wykazywało jakiegoś nadmiernego przywiązania do barw klubowych. Poza tym nasza linia obrony jest obecnie w fatalnej sytuacji. Młodzik i weteran grają 95% czasu, a proponowane zastępstwa nie mają racji bytu. Duńczyk jest poza grą, za Kounde nie ma kto grać na boku, a Eric Garcia nie prezentuje się dobrze na środku obrony. Poza tym nikt z nas pewnie do końca nie wie kto jest tak naprawdę odpowiedzialny za psucie atmosfery między zawodnikiem a klubem. Być może sama obrońca, a być może ma to jakieś drugie dno, o którym nie wiemy.
Może się mylę, ale uważam że większość użytkowników, w tym ja, którzy są obecnie rozgoryczeni postawą urugwajczyka, na wieści o chęci pozostania i rezygnacji z większej podwyżki ucieszyliby się, że jeden z topowych obrońców jednak zostaje u nas, a nie zasila potencjalnych rywali.
0
@Pawel1985 Flick chyba dwa mecze? Niemniej jednak skandal z Nelsonem naszych czasów...
1
Zgłaszam błąd w tłumaczeniu AS-a "Lider dzięki wiarze" , powinno być: "Lider dzięki wiagrze" ;)
0
Kurczę zapomniałem o nim. Gość ma papiery na dobrego zawodnika, w tych kilku meczach w których postawił na niego Flick było widać wizję gry i inteligencję boiskową. Oby wrócił silniejszy i i był naszym letnim "transferem".
3
@KibicBarcy84 szczerze mówiąc trochę dziwne zyczenie. Ja bym sobie życzył żeby odzyskał formę strzelecką, bo to wszystkim wyjdzie na dobre.
2
Dziś zapachniało schyłkowym Xavim...
1
@Pustelnik ale sama decyzja o wyjściu z bramki była dobra. To obrona zawaliła tego gola bo zawodnicy Borussi wyszli we dwóch na czystą pozycję. Jakby bramkarz został na linii to i tak byłby gol.
1
@zodiak_10 To tak samo jak w przypadku:
Marzena pokazała Zakopane z ram.