1

Ogólnie ładna, te gradienty ciekawie się komponują.

0

Świetna wiadomość. Od czasu Valdesa mieliśmy wychowanka w klubie na odpowiednim poziomie.

1

Dajcie aktualizację, że to żart.

0

Kolejny raz po bojkocie gali złotej piłki Real staje się pośmiewiskiem. Klub dobrze zarządzany, ale PR najwyraźniej mocno kuleje

0

@Kreegen dodajmy że Ibra to zawsze walił te teksty o sobie pół żartem i to dało się wyczuć, a tu z każdą wypowiedzią słychać trzask pękającego zadka

2

Widzę wysyp infantylnych komentarzy o miłości do klubu i 'zaufaniu'. To chyba ta sama grupka żyjąca na garnuszku rodziców, która pytała dlaczego Messi nie został akceptując grę za darmo. Nie widzę innego wytłumaczenia na tak naiwne pojecie o dyscyplinie generującej jedne z największych zarobków w branży sportowej.

2

@Wojtazsoo rozumiem że liczysz też sędziego;)

1

Bardzo, bardzo dobry a właściwie doskonały felieton podsumowujący, sądząc po samych komentarzach z ostatnich dwóch trzech tygodni, pewnie jakieś 70, 80% użytkowników tej strony, już nie mówiąc o niektórych redaktorach, którzy pisali felietony o swoim pożegnaniu z Urugwajczykiem... ;)
Dariuszu Drogi, gratulacje za ten tekst!

0

Jeśli motywacją pozostania i walki o miejsce w zespole jest ambicja sportowa to jest za.

6

Krótka dyplomatyczną wypowiedź. Dla tych, którzy jednak nie zrozumieli: nie będzie żadnej sagi, ten pociąg już dawno odjechał.

2

Barça rozważa przeniesienie meczu z Realem do jednego z europejskich miast...
Sugeruję Bernabeu, dobrze się tak gra;)

1

@rk OK, ale z drugiej strony przedłużenie takich 3-letnich kontraktów należałoby już zacząć negocjować najpóźniej po 1,5 roku. Doprowadziłoby to moim zdaniem do dużej patologii, roszczeń agentów przy każdej takiej okazji i braku stabilności składu.
Zgoda, że kontakty > niż 5 lat są bardzo ryzykowne, ale 3 lata to chyba zbyt krótki okres.

0

Patrząc co się działo jeszcze 2 tygodnie temu to jest prawdziwy CUD.
Zwrot akcji niczym we wtorkowym meczu.

0

@Kazragore Z drugiej strony np. na Mundialu drabinka jest z góry ustalona i też ma to swoje fajne strony, gdy przewidujesz kto z kim mógłby zagrać na kolejnych etapach i jakie hity się szykują :)
Ja byłem mega bardzo sceptyczny co do nowej formuły LM, ale w tym momencie widzę więcej zalet iż wad.

9

W ocenie FDJ jest: "to za te kilkanaście minut należy go docenić."
On nie grał kilkunastu minut tylko całą drugą połowę.

1

A co sytuacją bramkową? Moim zadaniem zagapił się Cubarsi i w jego strefę wszedł zawodnik dobijający piłkę po paradzie Penii.

5

@macio_944 Czego się spodziewać po sekcie...

0

"Fuentes przypomina sytuację z meczu Getafe - Sevilla w zeszłym sezonie. Wtedy sędzia Javier Iglesias Villanueva odnotował w protokole obelgi rasistowskie w kierunku Marcosa Acuñi, wyzywanego od "małp" i "potomka małp"
Primo: Za pierwsze można się obrazić, ale drugie to akurat fakt naukowy.
Secundo: Jak się czują czarnoskórzy gracze Gatafe słysząc wyzwiska na tle rasistowskim w kierunku graczy przeciwnika? Chyba dziwnie?

0

@kanver_ To całe xg to dla mnie xd. Lewy miał dogodniejsze kąt niż Rafa w obu sytuacjach i dodatkowo nabiegał na piłkę w dobrym kierunku, ale nawet nie trafił w bramkę. Pisałem że brazylijczyk również zmarnował swoje sytuacje ale według mnie lewy miało dużo bardziej klarowną.

0

Szkoda tego meczu, bo zaczął się idealnie od prowadzenia. Potem błąd Cubarsiego, który nie upilnował zawodnika dobijającego piłkę po interwencji Penii. Rafinha zmarnował dwie niezłe sytuacje choć w obu przypadkach był dość ostry kąt. Natomiast Lewy wyglądał dziś fatalnie, piłka odskakiwała mu na kilka metrów, no i zmarnował najlepszą sytuację w meczu nie trafiając z paru metrów w światło bramki. Tak naprawdę był do zmiany już dużo wcześniej, ale Flick liczył na jego przebłysk, który się niestety nie wydarzył...

0

@brd42 widzę między wierszami pękającą dolną część pleców;)

16

Madryckim gazetom nie wypadało dać innych okładek, więc miło popatrzeć napięcie zgodnych ilustracji :p

2

Ciekawy punkt widzenia, który według mnie obrazuje panujący z wielu kibiców dysonans poznawczy w temacie Araujo. Z jednej strony przynajmniej z połową argumentów mogę się zgodzić, ale z drugiej, wiem że większość piłkarzy przychodzących tu na zasadzie transferu, a nie wywodzących się ze szkółki, nie będzie wykazywało jakiegoś nadmiernego przywiązania do barw klubowych. Poza tym nasza linia obrony jest obecnie w fatalnej sytuacji. Młodzik i weteran grają 95% czasu, a proponowane zastępstwa nie mają racji bytu. Duńczyk jest poza grą, za Kounde nie ma kto grać na boku, a Eric Garcia nie prezentuje się dobrze na środku obrony. Poza tym nikt z nas pewnie do końca nie wie kto jest tak naprawdę odpowiedzialny za psucie atmosfery między zawodnikiem a klubem. Być może sama obrońca, a być może ma to jakieś drugie dno, o którym nie wiemy.

Może się mylę, ale uważam że większość użytkowników, w tym ja, którzy są obecnie rozgoryczeni postawą urugwajczyka, na wieści o chęci pozostania i rezygnacji z większej podwyżki ucieszyliby się, że jeden z topowych obrońców jednak zostaje u nas, a nie zasila potencjalnych rywali.

0

@Pawel1985 Flick chyba dwa mecze? Niemniej jednak skandal z Nelsonem naszych czasów...

1

Zgłaszam błąd w tłumaczeniu AS-a "Lider dzięki wiarze" , powinno być: "Lider dzięki wiagrze" ;)

0

Kurczę zapomniałem o nim. Gość ma papiery na dobrego zawodnika, w tych kilku meczach w których postawił na niego Flick było widać wizję gry i inteligencję boiskową. Oby wrócił silniejszy i i był naszym letnim "transferem".

3

@KibicBarcy84 szczerze mówiąc trochę dziwne zyczenie. Ja bym sobie życzył żeby odzyskał formę strzelecką, bo to wszystkim wyjdzie na dobre.

2

Dziś zapachniało schyłkowym Xavim...

1

@Pustelnik ale sama decyzja o wyjściu z bramki była dobra. To obrona zawaliła tego gola bo zawodnicy Borussi wyszli we dwóch na czystą pozycję. Jakby bramkarz został na linii to i tak byłby gol.

1

@zodiak_10 To tak samo jak w przypadku:
Marzena pokazała Zakopane z ram.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?