40

Uprzedzę wszystkie komentarze maruderów. Messi to największa legenda FC Barcelony i tak, chce czytać jak najwięcej artykułów o nim pomimo, że nie jest już naszym piłkarzem. Cieszę się z każdego sukcesu tego GOATa i w imieniu starszych i rozsądniejszych użytkowników strony, proszę o dalsze artykuły o tym wirtuozie.

0

Mądre zmiany, nasi odpoczywają na ważniejsze mecze.

5

Taki Nico na lewe w Barcy to byłby sztos...

0

@norbi77 a ja nie znoszę braku kompetencji Szpakowskiego. Szanuję go jako sympatycznego starszego pana. Komentował piłkę gdy w tym zawodzie była jeszcze niewielka konkurencja, ale w tym momencie dla mnie to parodia komentatora. Nie rozumie schematów gry, nie zna zawodników, już nie mówię o tym przekręceniu nazwisk. To mityczne już podkręcanie atmosfery nie przykryje braku wiedzy i przygotowania do zawodu. Jestem przerażony że on nadal komentuje mecze, obecnie jest wielu dużo lepszych od niego.

1

Wreszcie nie ma wstydu, brawo Polacy!

0

@Tridente2015 bardziej powiedziałbym: brawo Perez ;)

0

@Barca2022 żarcik oczywiście ,;)

0

Tusk załatwił, na bank.

0

To w końcu 1:0 czy 2:0? ;)

3

Klasa.

0

@Kuba_1 tak jak napisałem, do piłki szło dwóch graczy Bayern, z czego jeden na pewno był na spalonym i to wyczerpuje temat

0

@Kuba_1 Rozumiem ból ale nie zgadzam się, bardzo dobry sędzia, jeden z najlepszych. Bayern nie przegrał dzięki błędom sędziowskim. Jeśli tak myślisz to nie jesteś obiektywny.

2

Real wygrał zasłużenie. Przy spalonym obu graczy Bayernu szło do tej piłki i absorbowało obronę / bramkarza. Przeciwnik Realu jak zwykle zes**ł się metr przed kiblem.
Życzę Barcy takiego mentalu, pewności siebie i gry do końca.
Ps. Marciniak - dobre zawody.

0

@michalgajdek W zapowiedzi meczu z Gironą jako kanał transmitujacy pojawił się Canal+ Sport, tymczasem mecz chyba poleci w Canal+ Premium. Tak mi przynajmniej pokazuje Guide na dekoderze.
Do weryfikacji, bo może komuś się ta informacja przyda jakby, tak jak ja, wybrał się na majówkę i chciał sobie nagrać i później odtworzyć to spotkanie ;)

0

@Tasde Przekręt to był dla mnie parę lat temu nieuprawniony gol na remis ze strony Atletico skutkujący utratą mistrzostwa. Przekręt to było przejście Realu w LM po wirtualnej czerwonej kartce Vidala i dwóch golach ze spalonego.
Ale jeśli mamy 11 punktów straty przy sześciu kolejkach do końca LL to nie róbmy żartów wchodząc w jakieś teorie spiskowe. Przynajmniej ja nie mam zamiaru wchodzić w takie dyskusje bo to troszkę śmieszne i dziecinne...

4

Real był dziś lepszy, i zasłużenie wygrał. Dwucyfrowa punktowa przewaga w kontekście całego sezonu świadczy o tym, że to nie jest kwestia przypadku, tylko regularności całego sezonu.
Gratuluję Realowi zwycięstwa w La Liga i czekam na nowego trenera.

15

Tekst pozbawiony sensu z jednego prostego powodu. W 11 na 11 ta Barcelona bez liderów, środka pola i z dziećmi w składzie, miała przewagę 2 goli i prawie setkę na kolejnego (Lewy).
Powód porażki jest tylko jeden - czerwo Araujo, reszta to smutne konsekwencje...

6

I ja na zawsze z Ronaldem!
Trudno, stało się. Zapominamy i jedziemy dalej, bo na naszych oczach tworzy się naprawdę dobra drużyna.

9

Moim zdaniem Araujo jako kapitan powinien wyjść na wywiad i powiedzieć zjebałem, przepraszam.
Nie mam do niego żalu, bo wiele razy ratował nam dupę. Ale powinien wyjść i to powiedzieć, tyle. Tego oczekuję od kapitana FC Barcelony.

0

@Veyselnie pierwsza uwaga: nie mamy pewności czy jakby Yamal został to nie dostalibyśmy w dupę. Xavi chciał bronić wyniku a nie strzelać gole. Druga uwaga: brat Xaviego nie wyleciał za czerwoną kartkę.

0

@Encore sorki, ale postanowiłem odpowiedzieć na takim samym poziomie na jakim był twój wpis.

0

@Hogart kopnięcie Araujo w łydkę przeciwnika, faul był ewidentny, nie róbmy jaj. Gdyby w ten sposób kopnęli Lewego i nie byłoby czerwa to tutaj byłaby burza

3

@Magicc89PL pełna zgoda, faul był ewidentny

0

@szela1899 ja osobiście wolę taką ekspresję niż klękanie w linii

1

@Encore albo nie oglądałeś meczu, albo sam jesteś jedną wielką kompromitacją.

2

@Pedri16Future wybacz ale dla mnie to jest zupełnie inny mental. W meczach które wymieniłem były spuszczone głowy i pełno w gaciach. Tutaj była walka do końca ale niestety utrata jednego zawodnika zrobiła wielką różnicę, tyle.

11

Oceniając na chłodno, uważam że w tym sezonie Barca zrobiła duży krok do przodu, jeśli chodzi o rywalizację w Europie. Moim zdaniem mieliśmy bardzo duże szanse na awans, gdyby nie ewidentnie błędna decyzja Araucho, ale... Urugwajczyk to jest akurat człowiek, który tak wiele razy nas ratował, że jestem w stanie mu wybaczyć.

Jeśli chodzi o decyzję Xaviego w tym meczu, trudno powiedzieć czy były trafne. Na tym poziomie gra 10 na 11 byłaby trudna niezależnie od tego czy na boisku byłby Yamal, czy by go nie było. A jeśli chodzi o reakcje Generała przy linii, to ewidentnie wolę taką ekspresję niż temperament a'la Setien czy Valverde.
Generalnie jestem bardzo rozgoryczony i pewnie będę miał kaca moralnego przez kilka dni, ale pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy, który potrafią dostrzec i docenić plusy budowanej przez Xaviego drużyny. Tu nie było spuszczania głów jak w Liverpoolem, Romą czy Bayernem, lecz ambicja i walka do końca. Miejmy cierpliwość. Ja uważam, że takie porażki są trudnym doświadczenia dla młodych zawodników, ale będą owocować na przyszłość. Co cię nie zabije, to cię wzmocni.

Prawdziwych cules zapraszam do lajkowania, pokażmy "kibicom sukcesu" ilu nas jest. Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce. Vista el Barca, visca el Catalunya!

6

Widze, że wszyscy narzekacze i czarnowidze dzisiaj offline.
Generalnie, bardzo dobry mecz, widać że drużyna robi postępy pod wodzą Xaviego. Zarówno mentalnie jak i fizycznie mamy chyba najlepszy moment w sezonie.
FDJ niestety zamieszany w obie bramki, miejmy nadzieję że z meczu na mecz wróci do formy.
Półfinał LM staje się realny.

7

- Mamo mogę jechać na reprezentację?
- Jak posprzątasz pokój to porozmawiamy.

0

@michalgajdek na nawet 6 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?