axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FioletoweOczy a ja mam wrażenie że wnioskując po poziomie i treści komentarzy, zdecydowana większość tu komentujących to osoby które tamtych mrocznych czasów nie pamiętają albo nie są świadomi co się wtedy działo, bo są zwyczajnie zbyt młodzi. Ja pamiętam dokładnie i nie widzę żadnego pola do tego aby kiedykolwiek zagłosować na tę partię.
13
Mogę przyjąć każdy sensowny argument za dowolnym kandydatem, ale jak słyszę że ktoś głosuje na Nawrockiego, żeby nam nie rozkradli i nie rozpieprzyli nam Polski ;)
No nic lepszego już dziś nie przeczytam.
0
@alone49 Jak ktoś tego nie rozumie, to albo ma 15 lat albo w ogóle nie rozumie polityki.
0
@Szmulek Ale przecież to Tusk taki straszny jest...
0
@Commando nie wiem czy się śmiać czy płakać, dramat...
0
@Stagiryta tak, Nawrocki fantastycznie rozumie potrzeby przeciętnych Polaków. Naiwność poziom high ;)
16
@Sysia11 boże święty...
I jeszcze się tym chwalić?
0
@FcPortoFan1999 kilka dni pytałem @Redakcja ale nie dostałem odpowiedzi, więc pytam szefa.
0
@michalgajdek parę dni temu pisałem, że pojawił się problem z wyświetlaniem komentarzy (opcja Załaduj) pod artykułami. Po załadowaniu nie da się ich posortować wg najlepszych. Czy prowadzicie jakieś prace naprawcze w tym obszarze?
4
@Darek_Maruszczak Jak zwykle felieton na poziomie. Laporta to odpowiedni prezydent na trudne czasy. Gość z jajami o sercu w kolorze blaugrana!
0
@Azazel_Pazuzu tradycyjnie kible w remoncie ;)
2
Moim skromnym zdaniem taka korekta:
Pedri - 10
Yamal - 9
Flick - 10
3
Jakoś tak przypomniał mi się Sergio Ramos wypuszczający ten biedy Puchar Króla pod koła autokaru (-;
5
Na razie rządzi:
'Ronald Araujo wciąż ma problemy przy wyprowadzaniu piłki...'
Oby nie kontuzja ;)
0
@Redakcja pojawił się problem z wyświetlaniem komentarzy (opcja Załaduj) pod artykułami. A jak się załadują to nie da się ich posortować wg najlepszych. Wiecie coś na ten temat?
9
Martinez rowerkiem po browarku, nieładnie ;)
0
He he, dzieci i ryby nie mają głosu :) Szczena mistrz ;)
0
Szef naszej obrony odpalił browara;)
1
@michalgajdek krótko i na temat , choć pewnie jutro pięciu innych zapyta o to samo ,;)
Życzę wytrwałości :)
5
Tu same upokorzenia od Yamala i spółki, za to tam już czekają Messi i jego kompania ;)
0
@Pedryrodryges z pierwszym zdaniem się zgodzę, z drugim już nie do końca. Moim zdaniem, jeśli miałby to być ktoś z Barcy, to w pierwszej kolejności Pedri, potem Raphinia i Yamal. Yamal zaczął błyszczeć w końcówce, wcześniej oczywiście zdarzały mu się znakomite mecze, ale i też takie bezbarwne. Raphinia miał zjazd formy, który trwał zbyt długo. I chociaż serce mówi mi że chciałbym Raphinię to jednak Pedri miał najrówniejszy sezon na wysokim poziomie.
0
Dokładny przypadek jak u nas z Araujo...
0
Złoty, a skromny.
.
17
Idealny scenariusz to Teal przegrywa i mamy szpaler od Espaniolu.
0
@Seledynowy dał konkrety, jego podania były znakomite. Poza tym powinien zdobyć bramkę po tym jak sędzia obsrał zbroję i nie podyktował karnego.
0
@Arkadio90 Chyba cię trochę poniosło, wypij piwko i zluzuj, mimo że gość zmarnował sytuację na 5-go gola to jedna zagrał znakomite zawody. Tę bramkę którą zdobył po asyście Ferrana to właściwie sam wypracował.
15
Dziś nasi skrzydłowi Raphinha i Yamal byli piękni, ale w moich oczach MVP należy się Ferranowi za Hattrick asyst.
1
@Pawcio2306 po tym meczu nauczyłem się z anatomii człowieka jednego, gracze Barcelony mają dwie nogi i dwie ręce, gracze Realu mają dwie nogi i tułów.
0
@BulaKG liga Negreiry
1
Sędzia ku**s robił co mógł ale nie dał rady. Vamos Barca!