axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale nie ma z kim przegrać...
0
@FiscaelBarca PSG zgoda, ale City chyba wyłapało też karę tak jak my
5
Nie łykajcie jak pelikany wszystkiego co piszą. Dla mnie to ewidentny fejk.
8
"Z powodów praktycznych" ;)
Przelew na swoje konto w sumie jest bardzo praktyczny.
23
Zawsze coś, będzie na fajki dla Wojtka.
1
@Messibestplayerintheworld przepaść.
3
Spadł pierwszy śnieg, w rynkach miast pojawiają się choinki, Mikołaj rozdaje prezenty, a Ossasuna odwołuje się do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strashburgu. Parodia klubu.
4
34 lata to jeszcze by się na ławkę nadał ;)
0
Czy ktoś wie co mu się stało w tą rękę? Znowu jakiś Pepe albo inny przygłup przeszedł mu po dłoni?
17
Jak faktycznie trafi do nas Nico, w co niespecjalnie wierze, to na pewno będzie musiał poprawić grę w obronie i w pressingu bo u nas to podstawa.
0
@Krzyszt8f_xd podzielam twoje zdanie. Żenujące są te komentarze cisnące matsa,
0
Nie wiem czy było, ale dla mnie złoto;)
https://www.facebook.com/share/r/1AsMvEMjiG/
0
@Kapitan9 do tego Christie sen i Pablo Torre o ile będzie dostawał więcej minut.
5
Słowa, w których mówi, że nigdy nie będzie trenował Yamala świadczą o jego bezgranicznej lojalności powiedz Barcy. Tłumaczenie dla wyborców kibola: nie będzie próbował go wyciągnąć do innego klubu, a sam Barcy nie będzie już trenował, jak kiedyś raczył wspomnieć. Prawdziwy Cules.
0
@draxidox ale nie wspomniałeś o tym że rozpierdzielieś dział prawny firmy, kupiłeś wóz strażacki dla koleżanki żeby wygrać konkurs na kierownika, zatrudniłeś w swojej sekcji za wysoką pensję kolesiów którzy wpłacali jej część na promocję twojej osoby, a na koniec poszedłeś na event do księdza i śpiewaliście razem religijne pieśni trzymając się za ręce? Fajne macie standardy w tej waszej firmie.
36
Siedzę sobie w ogrodzie, ptaszki ćwierkają, zimne piwko w ręce, ogólnie błogość i nirwana. Coś z tyłu głowy nie daje mi spokoju. Jak taki Dyzma mógł zostać prezydentem Polski. Niech ktoś mi to wytłumaczy bo ja kurna nie rozumiem. Dla mnie to jest jakiś Matrix level high.
0
@Czarny_ck O ile się nie mylę, nagrodę GB można zdobyć tylko raz.
2
@fenix1983 no nie zawsze, Messi jak miał sezon konia i nie wygrywaliśmy ligi mistrzów to też dostawał złotą piłkę.
1
Pedri, Raphinia, Yamal, tak zagłosowałem
3
W Barcy oceniam go pozytywnie, ale nie jestem w stanie mu wybaczyć to, w jaki sposób okradł Irlandię z udziału w mistrzostwach.
3
Ja rozumiem że KO, że Tusk, ale jak wygra 'niezbyt lotny osiłek' to trzeba się stąd zbierać...
7
Powiem Wam, Karol rządzi.
Dzięki niemu dowiedziałem się co to snus i poznałem takie osobowości jak Wielki Bu, wiem już jak załatwić mieszkanie dla syna, jak spędzić za darmoszkę wakacje w apartamencie i u kogo zamówić miłe towarzystwo. Założę sobie też tu multikonto, żeby chwalić swoją twórczość pod innym nickiem.
Dzięki wielki Karolu, to wszystko dzięki Tobie. Jesteś wzorem do naśladowania. Prowadź nas!
12
Ossasuny to mi akurat tak szkoda jak ruskich żołnierzy...
0
@Cataloniec94 nie widzę stalowej brzozy ;)
0
@masik86 raczej skończył je Bartek & company...
17
Zawsze wśród tej całej bandyterki Casemirów, Ramosów, Rudigerów, Pepów, Czułamenich, Mouriniów wyróżniał się elegancją w grze oraz klasą na i poza boiskiem. Chyba ostatni taki gracz Lod Blancos pokoju Raula, Casillasa czy Krossa. Wielki szacunek!
1
Rapha dobry start na pierwszych trzech metrach;)
25
Bardzo pozytywny ziomal.
0
I przepis na męczennika gotowy.
0
@BorzyKrzys jak widać Korwin chyba myli Rosjan i Białorusinów z Polakami żyjącymi na obczyźnie, no ale czego spodziewać się po tym Panu.