0

Czemu wszystkie statystyki są wyzerowane?

0

@Seba_89_ bo konfederacja nie ma nic ciekawego do powiedzenia

0

@FcBforever221 tak oczywiście chodziło mi o ligę mistrzów, bo w La Liga byliśmy mistrzami wyników 1.0. W lidze mistrzów niestety zabrakło umiejętności wygrywania tego typu spotkań.

0

Moje wrażenia po meczu to, że w tym sezonie udaje nam się przepychać mecze, których nie potrafiliśmy wygrać rok i dwa lata temu

0

@AxelF Ja po prostu nie zauważam tego hejtu na Barce w 11, ale może jestem dziwny ;)
Dziś po trzy punkty :)

0

@AxelF dlaczego tak mnie postrzegasz? Raczej uważam się za przeciwieństwo marudy, człowieka pogodnego i bezkonfliktowego:)
Może dlatego nie do końca dostrzegam tej jakiejś przesadnej narracji anty Barca w Eleven. Wybrani dziennikarze może tak, ale żeby to była jakaś ogólna tendencja, która razi w uszy?

1

@Emhyr Nie odniosłeś się do Orłowskiego, którego według mnie jednocześnie sparodiowałeś najzabawniej i najbardziej krzywdząco. Tym sposobem mamy już trzech obiektywnych dziennikarzy 11.

0

Mam nadzieję, że 8.10 odbędzie się mecz o pierwsze miejsce w LL.

3

@escarabajo Grają pięknie i zajmują dwa czołowe miejsca.
*autokorekta orto :)

1

@Emhyr to uważasz że są poddawani jakimś naciskom? Pytam z ciekawości, bo ja, w przeciwieństwie do głównego trendu na Rambli, nie zauważam, żeby Barca była deprecjonowania przez wszystkich dziennikarzy tej stacji. Czy Ty tak uważasz?

4

Póki co, Katalonia rządzi w LL.

2

@Emhyr fajny, prosty i lekko prymitywny humor, który bardzo lubię, ale nazwiska trochę nietrafione. Ćwiakala w moich oczach jest najbardziej obiektywnym z tego całego towarzystwa, natomiast Orłowski jest zadeklarowanym kibicem Barcy. Tak więc fajnie kombinujesz, ale jak dla mnie zabrakło tu troszkę wiedzy. Coś na zasadzie: wszyscy cisną Eleven to też przytulę parę herbów ;)

0

@michalgajdek kurczę, a mnie się wydawało, że gwizdy zaczęły się od bana. Pamięć jest jednak zawodna.

0

@Emhyr Najpiękniejsze czasy polskiej piłki :)

0

@Barcasub I nie łapie seryjnie kontuzji, co czyni go graczem, na którego obecność w kluczowych momentach sezonu można liczyć

0

@Barcasub to jest ten fenomen, od gościa któremu o zeszłych sezonach nie chciało się biegać, trzymać pozycji itp., teraz jest na stoperze,potem napędza akcję, a na koniec ładuje bramę w stylu klasycznej dziesiątki. Skarb :)

4

@Coutinho007 Nie oglądam na tyle dużo piłki aby obiektywnie móc porównywać piłkarzy że wszystkich lig (chyba, że bazując na samych skrótach meczów) , ale fascynuje mnie sam progres, który osiągnął Frankie w tym sezonie. Dla mnie to jest jak nowy transfer. Do tego nie łapie kontuzji (Pedri), głupich kartek (Gavi), w tej chwili topowy nasz pomocnik.

61

Pomocnicy... Każdy zachwyca się Pedrim (słusznie), Gavim, Gundoganem, ale to jaki progres względem poprzednich sezonów zrobił FDJ to jest fenomen. Ten człowiek wszedł obecnie na jakiś wyższy level i stał się zawodnikiem zaraz po MATSie, od którego powinno się zacząć ustalać skład.

0

A był przemierzany do roli jednego kapitanów...

6

Wyglądało to tak, jakby w bramce Barcelony stał mur - dobrze prawisz Carlito ;)

0

@Bartas7VeB Dokładnie i to jest przykre jeśli ktoś interesuje się Barcą od ery Guardioli, ale jak cofniemy się jeszcze o kilkanaście lat to zobaczymy, że nasz klub miał gorsze dołki niż obecnie.
Pozostaje oddać honor Xaviemu za obecny sezon i trzymać kciuki za to, że uda się odbudować zespól w stopniu pozwalającym za 4-5 lat rywalizować z europejską czołówką.

1

W końcu nie przekombinował, do tego wygrał tracąc swojego kluczowego zawodnika. Widzimy w tym sezonie co się działo w Barcy jak zabrakło Pedriego, a Kevin dla City znaczy jeszcze więcej.

Wielki szacunek dla Pepa za to, w jaki sposób poprowadził w tym sezonie swój zespół. Można śmiało stwierdzić, że wyciągnął wnioski i każde tegoroczne trofeum zdobył w dużej mierze doświadczeniem.

0

Jednak Szaman zdjął klątwę ;)

9

Tym samym bóg futbolu wyśrubuje rekord, który przetrwa wiele lat i będzie wspominany przez moje wnuki, amen.

1

@ViscaBarca123 Ja rozumiem Twoją argumentację. Odniosłem się jedynie do tendencji zaniżania ocen w przypadku porażek. Często mecze kończące się wynikami 1:0 lub 0:1 jakościowo są bardzo zbliżone. O końcowym wyniku niejednokrotnie decyduje zmarnowana setka, słupek, błąd sędziowski czy łut szczęścia, natomiast dynamika, jakość gry, zaangażowanie są na tym samym poziomie. Dlatego od jakiegoś czasu przestałem czytać oceny Redakcji po porażkach, bo cała drużyna ma wtedy "z urzędu" zjazd o 2-3 punkty. Wyjątek stanowi tylko chyba tylko @pax , który potrafi docenić poszczególnych zawodników pomimo straty punktów przez drużynę. Moim zdaniem wspomniana rozbieżność w dużej mierze bierze się właśnie stąd.

1

Rozbieżności kłują w oczy. Wychodzi tu absurdalne zaniżanie ocen wszystkim zawodnikom po porażkach.

9

Piękna sprawa. Nie dość że wtykacz palców w oko pogoniony to jeszcze pięć hiszpańskich drużyn w lidze mistrzów. Bravo Sevilla!

0

Niesamowicie inteligentny gracz i zapewne ciekawy człowiek. Na pewno będę z niecierpliwością czekał na efekty jego pracy jako trenera. Jeśli swoje rozumienie gry będzie w stanie przekazać zawodnikom to wróżę mu sukcesy.

1

Z tego co kojarzę lewy też jest na tym koncercie.

0

Niby kolejna drużyna z Katalonii, ale jednak żalu nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?