2

Padre Pedro przywitał się z perdrito Pedri ;)
Zmiana pokoleniowa :)

2

Rok z mundialem w Katarze, wyglądać będzie nieco dziwnie i na pewno minusem jest to, że reprezentanci po nim przyjadą do klubów przemęczeni i być może z kontuzjami, ale dla mnie jako kibica są dwa podstawowe plusy:
- piłkarze w końcu będą mogli zagrać na MŚ w szczycie formy, a nie wydrenowani przez 70 meczów w sezonie,
- termin idealny, jesienna plucha, ale jeszcze przed Świętami, nie trzeba kombinować z planowaniem wakacji, albo montowaniem transmisji na miejscu.

Wiem, że Katar, że poszła kasa pod stołem, że burzy porządek sezonu, ale ja się tam cieszę ;)

0

@drozdi Ale wiesz, że to napisał As a nie @juliacicha ? Bo ja nie, to współczuję...

0

@urbipl Today the winner is urbipl

1

@AxelF przypominają mi się od razu szczypiorniści...

3

Same negatywne komentarze wskazują, że na pewno sprawdzi się u Xaviego. Jestem spokojny:)

1

@Pawel13sz Pierwsze skojarzenie: The Beatles :)

0

Ciekawe, czy tylko ja sprawdziłem w który dzień tygodnia wypada 18 maja :)?

4

@Colon W ramach ciekawostki, jeśli kogoś interesuje eksperymentalny projekt rzeczonego Pattona z legendarnym pałkerem Slayera to służę :)


1

Nie dość, że widzę tam GIL, to mi się będzie jeszcze kojarzyć z Manzano...

3

@wpwelement W imieniu wszystkich błagam, znajdź na niego jakiś paragraf :P

0

@Colon Tak, ale wersja z 1994 to jest dopiero majstersztyk ;)

0

@Messibestplayerintheworld Osobiście to mam taką nadzieję.

7

@Levusek Zgadzam się, bo czasem mam to samo, czyli domyślanie się o jaką dyscyplinę chodzi.

0

Całkiem fajną paczkę teraz tam mają.

45

Jakby Lewy przeszedł do Barcy to dysonans poznawczy rozsadziłby mózgi niektórym userom tego forum.

2

Parę dni temu Ancelotti był półbogiem, teraz czytam: Ancelotti skazany.
Jesteś taki jak twój ostatni mecz.

0

@Firestone Wygrałeś!

2

Dobrze, że nie będzie rewanżu...

0

Chciałem tylko z rana przypomnieć, że ulubioną liczbą Barcy nadal pozostaje 4 ;)
Miłego dzionka, cules!

6

Oczywistymi bohaterami pierwszego planu są dziś Panowie Piłkarze i Pan Trener.
Ale nie zapominajmy o ludziach, którzy budują ten projekt od wewnątrz, czyli o Laporcie, Alemanym i pozostałych dokładających swoją cegiełkę do takich sukcesów jak dzisiaj.

0

Który to raz odradza się Barca?
Mogę wypowiedzieć się tylko o czasach, które sam pamiętam. Były ciężkie czasy i w latach 90-tych i na początku nowego millennium. Tylko wtedy nie było możliwości technologicznych, żeby tak bacznie śledzić wydarzenia w klubie. W obecnych czasach przesytu informacji we wszystkich mass mediach, widzę po sobie, że dużo większą przyjemność sprawia mi bycie świadkiem procesu tworzenia się nowego obiecującego projektu, niż bycie kibicem sukcesu czasów Guardioli czy Enrique.

1

Dzisiejszy mecz pokazał jak duzy wpływ na grę może mieć osoba trenera. Początki przygody Xaviego to co któryś dobry mecz. Z biegiem czasu przeradza się to w co któryś słabszy mecz. Obserwuję ten proces i widzę, że rodzi się nowa lepsza Barca.

2

Ten dodatkowy podskok Abe po lobie nad Thibo jak śledzi lot piłki - bezcenne ;)

7

Nadal nie wierzę w to, co się dzisiaj wydarzyło...

10

Jak pojawiły się plotki o zatrudnieniu Xaviego to przypominam sobie biadolenie o powrocie do tiki taki, że współczesny football jest zbyt siłowy na tak archaiczną grę, że nie ma co żyć przeszłością, bo piłka poszła do przodu.
No to wam Xavi dziś pokazał jak wygląda nowoczesny football.

4

Gdzie ten potężny winicjusz w dodatku z przewagą własnego boisko?

0

@Gall Dzięki. Czyli potwierdza się to co napisałem, że jego pensja wg tych źródeł to 10-te lub dalsze miejsce w zespole.

0

@Gall Nie upieram się że to jedyne słuszne zestawienie. Podaj, chętnie poczytam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?