5

Tak sobie teraz przypomniałem Barcelonę milionerów z Cou na skrzydle, Grizzem na szpicy, Dembele w szpitalu i porównałem z obecnym zespołem, gdzie Gavi, Nico czy Araujo grający za grosze dają z siebie tak wiele.
Myślę, że w końcu idziemy w dobrym kierunku.

0

Po co komu Klulikaby jak ma się w składzie Gaviego i Pedriego...

0

Ale że niby Barca jest zainteresowana? Nie sądzę.

0

@Krystian1588 Dość sensowna analiza.

0

@fotohobby Enrique się kłania ;)

1

Ale jak to? Przecież tiki taka to relikt przeszłości. W obecnych czasach bez gladiatorów w środku pola, nie ma co marzyć o sukcesach...

1

Ewidentnie zaczyna odżywać po odejściu Leo. Tym samym udowadnia, że nie jest graczem jednowymiarowym i może współpracować z drużyną niezależnie od składu, jeśli tylko realizowane są założenia trenera.
Brawo Jordi! Brawo Xavi!

11

Rambla: Ale przecież tiki tak to przeżytek.
Xavi:

Rambla: Współczesna piłka jest siłowa. Pomocnicy po 1,70 wzrostu nie mają racji bytu.
Gavi:
Pedri:

13

bo w Anglii nie miał Luuka ;)

1

@pax A to szkoda, bo zapewne dobrze oceniłbyś Frankiego, czym, jak to się ładnie mówi, zamknąłbyś usta hejterom ;)

1

Wraca piękna gra, wraca radość i przede wszystkim wraca SKUTECZNOŚĆ.
Nie sądziłem, że tak szybko pojawi się też regularność! Dziś mały powiem optymizmu w tym tragicznym dniu.

1

Ciekawe, czy genealogia nazwiska Putin ma swoje źródła w języku hiszpańskim.

1

@pax Czekam na Twoje oceny za ten mecz ;)

10

Pierwszy raz od 1,5 roku czekam na Klasyk, zamiast się go obawiać.

1

Co za strzał :))) Mam wrażenie, że dziś wchodzi to co nie weszło w pierwszym meczu.

1

co za gooool?

1

Konitz pięknymi porażkami i remisami. Dziś po zwycięstwo!

2

Czyli gotowi do gry Lorenzo i Lorenzo.

2

@BARCA1899Messi Przekuje :)
Poza tym że wszystkim się zgadzam ;)

3

Przypomniało mi się, jak Koeman przy 1:0 wprowadzał trzeciego stopera, żeby murować bramkę. Ależ mamy widoczną przepaść w podejściu taktycznym do gry i to już po paru miesiącach pobytu Xaviego.

8

@JarekS Jeszcze trafniejsze będzie tu: Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupiego, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. ;)

5

@sokot A strzelić 5 bramek w 9 minut? Nie wiem czy ktoś w najsilniejszych ligach jest w stanie to poprawić. Wątpię. Każdy z nich ma swoje rekordy. Dodam, że uwielbiam Lewego i baaardzo długo będziemy wypatrywać w Polsce piłkarza tej klasy, ale jednak kariera Luiza jest bardziej spektakularna.

1

Występ Ronalda Araujo w meczu z Valencią jest bardzo wątpliwy. Klub nie chce ryzykować. [@MatteMoretto]

Występ Ronalda Araujo w meczu z Valencią zależy od tego, jak Urugwajczyk będzie się czuł na jutrzejszym treningu. Jeśli odczucia będą dobre, obrońca zostanie powołany na niedzielne spotkanie. [@fansjavimiguel]

To jakby mieć TVP i TVN na jednym kanale :)

2

Pomijając wszystko, gwizdanie na swojego zawodnika było dziś niesmaczne.
Dlatego bardzo podobało mi się, jak z biegiem czasu normalni kibice zaczęli brawami zagłuszać kiboli.
Żenujące były te próby deprymowania piłkarza, który chce pomóc drużynie. Każdy ma swoje cele, wymagania, ambicje. Trzeba umieć to odłożyć na bok, a nie srać do swojego gniazda. Słabe to było...

2

Nie rozumiem narzekań co po niektórych. Barca zagrała dziś bardzo dobry mecz. Pressing na połowie Napoli, gra z pierwszej piłki, gra z kontry.
Ale... tylu podań między linie to ja nie pamiętam chyba od czasów Lucho, żeby nie powiedzieć Pepa.
Jeśli ktoś nie widzi ręki Xaviego i postępów w kulturze gry to może niech zmieni zainteresowania.
Jedyne, co można dziś zarzucić tej drużynie to brak skuteczności w ostatniej fazie. Mamy nowych napastników. Muszą poczuć grę w nowym otoczeniu. Dajmy im kilka meczy, a wierzę, że zacznie wpadać.

1

@OsamaDembele Albo przemyśl swoje wywody przed kliknięcie Wyślij albo po postu zniknij dla dobra tego portalu.

4

@OsamaDembele Takiego infantylnego spamera z komentarzami z gimnazjum to już dawno ta strona nie miała. Sensowni merytoryczni userzy przestali się tu produkować, a nastała moda na internetowy szrot rodem z onetu albo innej interii. Oczy krwawią, jak się czyta te wypociny wysyłane seriami bez chwili refleksji...

1

Zdjęcie Bussiego, niezła zmyłka redakcji ;)

1

@Emhyr abstrahując od kontekstu, kto siedzi w domu w adidasach?

0

Tak Mati, my też uważamy, że jestes w tym miejscu, w którym powinieneś być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?