axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeneralXavi Przy prognozowanych dochodach w kontekście pozyskiwania nowych sponsorów i zwiększeniu limitu płac o ok. 400% to nie ma większego znaczenia.
2
Umówmy się, LE dla Barcy to jest jak Puchar Kontynentalny dla Małysza. Nie oszukujmy się że ten puchar ma dla nas jakiekolwiek znaczenie. Obecnie celem numer jeden dla klubu jest miejsce w pierwszej czwórce LL. I to tam Dani Alves jest tak naprawdę potrzebny
0
Żeby nie było kwasu, powinien był teraz odejść.
W obecnym układzie nie ma złotego środka. Każda ze stron przegrywa.
0
@shinthps mistrz!
5
Za Barto każdy doił nasz klub, przyszedł Laporta z Alemanym i nagle zrobiła się kolejka graczy gotowych grać "za darmo". Zbieg okoliczności? Nie sądzę. I wróży to dobrze na przyszłość. Widać powiew optymizmu. Wydaje się, Barca zaczyna odzyskiwać twarz.
1
Wyłożą sałatę dla Bombla i agenta i będą mu przez kolejne 5 lat opłacać szpitale. Nikomu źle nie życzę, tylko wyciągam wnioski obserwując historię jego urazów. No ale kto bogatemu zabroni...
3
Ostatnia kolejka LL, w samej końcówce bramka Luuka przewrotką dająca czwarte miejsce i awans do CL.
Miesiąc temu absurd, dzisiaj realny scenariusz.
Kto wie, może historia zatoczy koło ;) ?
0
@kamilo0066 Zgadzam się, obiektywna ocena.
0
@Emerald Pamiętam przynajmniej dwa przegrane pojedynki na wojej flance i trudności w wyprowadzeniu piłki. Nie był do wybitny jego mecz, pomimo mojej sympatii do niego. Prezydent wyglądał nieco lepiej.
1
Widzę, że Carlo był fanem Pana Górskiego :)
1
@Coutinho007 Tak, Dystopia to moim zdaniem najlepszy ich album po CR.
1
@Coutinho007 Piękne czasy. Uwielbiam okres od Countdown to Extinction do Cryptic Writings, choć moje ulubione kawałki są na RiP ;)
0
"Dla lepszego zobrazowania umiejętności Torresa możemy porównać jego liczby ze statystykami innych czołowych napastników"
OK, ale dlaczego w tym zestawieniu zabrakło Lewego?
0
@Don-Corleone Komisariat naszym domem
W naszym domu komisariat
W Gdańsku wyszedł nowy "Homek"
Skiba to jest niezły wariat
Pozdrawiam!
9
Bardzo dobry mecz. Widać postępy i to, że pomysły Generała zaczynają być realizowane przez zespół. Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się takiej przewagi Barcy, zwłaszcza na wyjeździe. Poprawimy wykończenie oraz stałe fragmenty i jestem spokojny o podium w LL.
5
@GeneralXavi I zapewne nadziany Umtiti nie będzie miał tak dobrych wspomnień na starość, jak Dani grający za czapkę gruszek ;)
72
Dani Alves:
Wcześniej nie miałem pieniędzy, więc dla mnie możliwość zgarnięcia kilku milionów więcej nie robi różnicy. Życie się kończy… Nie każdy z nas ma prywatną łódź czy prywatny odrzutowiec. Mamy wspomnienia z dobrych momentów. Gdy odejdę z tego świata, chcę, aby ludzie wspominali mnie jako kogoś, kto myślał inaczej niż wszyscy.
Wszystko na temat.
W życiu piękne są tylko chwile... i dla nich czasem warto żyć.
5
Bardzo dobry felieton, pokazujący różne oblicza tego zawodu.
A poza tym Pana Rafała czyta się świetnie, podobnie jak niegdyś Eoren czy Pax. Brakuje mi takich tekstów na stronie.
PS. Serial o Tevezie na Netflix godny polecenia, jeśli ktoś nie widział ;)
0
@amanter bo to taki user zaśmiecajacy forum swoimi "opiniami"
0
@masq acha, jak się chlapnie głupotę to się teraz nazywa hiperbola. Nie znałem. Masz zadatki na polityka.
0
@masq
Druga bramka?
Nawet "komentatorzy" 11 nie powiedzieli wprost, że to wina MATSa, tylko, że w swoim prime być może wyjąłby jeden z dwóch dzisiejszych goli. Być może...
W tym miejscu przytoczę Twoje merytoryczne wypociny zwiastujące znawcę futbolu:
Od 2 lat chłop jest na poziomie okręgówki.
po co bramkarzowi ręce skoro trafienie ręką piłki nie powoduje jej zatrzymania?
I subiektywna opinia potwierdzająca powyższą "analizę":
Nie znoszę gościa, psuje pracę całego zespołu, a do tego ma debilne podania 'na zawał'. Ter Stegen musi zostać sprzedany.
Jak się kogoś nie darzy sympatią, to wystarczy powiedzieć: "nie lubię go", a nie błyszczeć tu porównaniami z okręgówką, bo to brzmi niepoważnie i świadczy wyłącznie o Twoim poziomie i kulturze.
5
Konfederacja? Najnowsze badania mówią, że tego się nie leczy, z tego się po prostu wyrasta.
0
@masq Moje opinia jest moja, a "komentatorzy" Eleven często idą z prądem, bo tak jest wygodniej. Zresztą część z nich to zadeklarowani madrytczycy, więc tym łatwiej im kopać leżącego.
Fakt jest taki, że obecnie dopiero budujemy formację obronną oraz posiadamy spore braki defensywne w drugiej linii i dlatego tracimy sporo bramek. Która z dzisiejszych bramek jest winą MATSa, pierwszy strzał w okno po odpuszczeniu Lengleta, czy druga bomba z kilku metrów, gdzie Araujo był na grzybobraniu? Obwinianie Niemca za te bramki oraz z ogólna sytuację Barcy jest niepoważne.
4
Dziś trzeba przyznać, że FDJ w pierwszej połowie wyglądał tragicznie. Kilka strat, po których tylko wulgaryzmy cisnęły się do ust i ten "strzał" na bramkę. Jest to gracz, z którym wiążę nadzieję na przyszłość, ale w obecnej chwili nie powinien to być chyba zawodnik pierwszego składu.
0
@masq Mówisz o komentatorach Eleven czytających La Bambę? To faktycznie jest mocny punkt odniesienia.
0
@masq Przy pierwszym golu kryminał Lengleta, przy drugim Araujo. Jeżeli formacja defensywna gra poprawnie, to w krytycznych momentach wykazuje się bramkarz i wtedy jest to wartość dodana. Ale nie wymagajmy, żeby golkiper wyciągał wszystko, co zawali obrona. Obecnie w akcjach ofensywnych jest jeszcze chaos, ale sporo się dzieje, natomiast moment straty piłki i przejścia do defensywy to jest w tej chili najważniejsze wyzwanie dla Xaviego, żeby to poukładał.
Zrzucanie winy na MATSa za stratę bramek w dzisiejszym meczy świadczy o frustracji i szukaniu kozła albo wskazuje na nieznajomość realiów, w jakich znalazła się Barcelona.
Ja widzę pracę nowego trenera i postęp w grze. Postrzegam też Ten Stegena jako postać kluczową w odbudowie naszego klubu, podobnie jaj FDJ (dziś bardzo słaby mecz), Araujo (współwinny drugiej bramki), Gavi, Nico, Pedri, Fati, Garcia.
0
@Mroziu wiem, wiem, że wtedy nie było takiego przepisu, tak trochę prowokacyjnie napisałem ;)
1
@Don-Corleone Nie mogło Cię zabraknąć jak biją naszych ;)
Dzięki za ciekawostki. Najlepsze to wypowiedzi o sobie, pokazujące klasę człowieka. Nieważne kto co myśli, ważna jest kultura wypowiedzi.
No i ostatnie zestawienie mówi wszystko...
1
Miałem odpisać, że Dudek, bo pamiętam te emocje do dziś, ale po obejrzeniu wszystkich, zdecydowanie Oblak!
A Kohn to nie wiem... nawet nie stał na linii podczas oddawania strzału ;)
1
@Don-Corleone Wszystkie Twoje wpisy to miód na moje serce. Miło jest czasem poczytać takie piękne "wysrywy" na temat najwybitniejszego geniusza w ponad stuletniej historii naszej ulubionej dyscypliny. Pozdrowienia.